Skocz do zawartości

13.06.2009 Ułęż z Wróbelkiek ( SOBOTA ! )


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla wszystkich

moje re 070 też na mokrym słabiuchno trzymały ale impreza ze wszechmiar udana

 

Carfit jak mnie przewiózł tym swoim parowozem to mi mało gał w czachę nie wbiło a i tak po wszystkim powiedział że "nie ciągnie" :shock:

 

Gazik dzięki za profesjonalny chronometraż i porady na prawym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wielkie dzieki dla calej ekipy "niejezdzacych" w szczegolnosci Harvastera za zabezpieczenie profi cateringu i ziola wszelkiej masci Jeszcze raz dzieki za kielbaske od zespolu z bialego Logana

Oczywiście również przyłączam się do podziękowań :!: Catering pierwsza klasa. Dzięki Wam nie padłem z głodu.

 

znaleziono parasolke, osoby ktore takowa zgubily prosimy o kontakt na PW z Orzi

Nie tylko parasolkę ale i jeszcze jedną nakrętke - nówkę. :lol:

 

Bunch Ten twój nowy potwór to istne cudo!

 

jestem w szoku jak tym jezdziliscie

Dzięki ale myślę, że potrzebujemy kilku twoich lekcji i będzie dużo lepiej.

Co do telefonu to sprawdziłem u nas niestety u nas go nie zgubiłeś.

 

[ Dodano: Sob Cze 13, 2009 7:10 pm ]

moje re 070 też na mokrym słabiuchno trzymały

 

A ja myślałem, że na zimówkach jeździłeś :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez juz w domu, choc ledwo dotarlem. dla mnie niestety byl to bardzo nie udany wyjazd, z powodu problemow z tarczami (mechanik mi wczoraj zamontowal lewa na prawa i sie blaszki mocujace powyginaly) , zrobilem tylko kilka kolek, nie zdarzylem sie poznac z autem :evil: i ledwo dojechalem bo mi mocowania popekaly. jechalem z nozem na gardle. Towarzysko bylo oczywiscie rewelacyjnie, kolka na prawym logana z jabarem tez byly niczego sobie :shock: :shock: :shock: , bylem niezle zdziwiony jak ten zestaw zapiepsza.

 

dzieki dla ekipy grillowej, pyszna kielbaska :!:

 

dzieki dla Piotrka brata Adamka za pomoc przy zamianie tarcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastepnym razem tez musze sie przejechac na prawym w ktoryms z tych potworkow z klatka.

w przyszłym roku na pojeżdżawki do Wróbla będą przyjeżdżać jedynie N-grupowe, zaklatkowane auta, Carfit przeprowadzi się do Ryk żeby to wszystko serwisować...

zaraz, zaraz jakie N-grupowe :?: - w przyszłym roku powinno pojawić się przynajmniej jedno WRC - stawiam na kolegę Bunch :idea: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grill powinien chyba na stale zagoscic, bo pomysl rewelacyjny !

Będzie ciężko bo nasatępnym razem jeżdżę :twisted:

 

A podziękowania ślijcie nie tylko do mnie, ale też do Kapica, któremu się chciało targać grilla, DNLa za fajkę i część jadalną grilla i dla naszych dziewczyn za pilnowanie kiełbasek :smile: :wink: Mam nadzieję, że wam smakowało.

 

Impreza kozak, dużo kozak fur. Dzięki wszystkim za prawy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fury faktycznie konkretne :shock: Nie wiem czemu ale sie nie wprosilem na prawy do Buncha :oops: :shock: . Mam nadzieje ze uda sie nastepnym razem, musze sprawdzic czy ten twoj potwor jest jeszcze bardziej potworny od potwornego Logana, jesli tak to ja z tym moim truchlem nie mam jak was podejsc :evil: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze sprawdzic czy ten twoj potwor jest jeszcze bardziej potworny od potwornego Logana, jesli tak to ja z tym moim truchlem nie mam jak was podejsc :evil: :wink:
Logan przy Wartburgu to jak cywil. Dyfry na Motecu, silnik na Motecu, zawias N-grupowy, hamulce N-grupowe, klowa skrzynia.... po prostu miazdza. Jedyny problem jest z wsiadaniem do tamtego auta - nasze cudo to przy nim naprawde przestronny i funkcjonalny dupowozik.

 

 

ps.

Twoje truchlo ma o 100Nm i 30 KM wiecej od naszego pascia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było dobrze :cool:

 

Grube bryki i tacyż kierowcy. N12 Artura to jest auto z jakiejś innej rzeczywistości... coś niesamowitego. To 2:30 było zrobione bardzo asekuracyjnie i z ogromnym zapasem. Strach się bać, co to cudo pokaże, jak się kierownik w nie wjeździ :twisted:

 

Bryku siłą spokoju i narzekania na niedobór mocy w swoim, jak to się wyraził, paściu, zszedł na bardzo mokrym prawie do swojego czasu z całkiem suchego. W tę stronę także podziękowania za garść porad, dzięki którym urwałem sekundę :cool:

 

Dzięki dla ekipy cateringowej za życieratującą kiełbaskie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich. Niestety zlamal sie u mnie pret od aktuatora pod koniec pierwszego wlasciwego przejazdu i zanim zdazylem obczaic trase koniec zabawy :( Spoznilismy sie na wlasciwe zapoznanie wiec pojechalem tylko runde zapoznawcza z Wroblem na ktorej zmierzyl mi czas 2:43 i drugie kolko z padem aktuatora pod koniec 2:34. Zimowki nie trzymaly niestety w ogole, ale cale szczescie ze nie zalozylem slikow bo padalo.

 

Zdecydowana wiekszosc subaru, zdecydowana mniejszosc bulgoczacych :lol:

 

Do zobaczenia next time :)

 

[ Dodano: Nie Cze 14, 2009 4:16 am ]

kilka fot

copyofimg6271.th.jpg

img6309s.th.jpg

img6385.th.jpg

img6389.th.jpg

img6382c.th.jpg

img6381.th.jpg

img6366.th.jpg

 

img6291.th.jpg

copyofimg6337.th.jpg

copyofimg6298.th.jpg

copyofimg6276.th.jpg

copyofimg6273.th.jpg

copyofimg6272.th.jpg

img6388o.th.jpg

img6266.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przyszłym roku powinno pojawić się przynajmniej jedno WRC - stawiam na kolegę Bunch

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: nie wydaje mi sie... :wink:

 

Nie wiem czemu ale sie nie wprosilem na prawy do Buncha . Mam nadzieje ze uda sie nastepnym razem,

 

nie ma sprawy zapraszam... :razz:

 

auto z jakiejś innej rzeczywistości... coś niesamowitego

 

mam takie samo wrazenie, jestem MEGA zadowolony :mrgreen: Edwin, jeszcze raz dzieki ! auto skreca, przyspiesza, hamuje i prowadzi sie naprawde niesamowicie... teraz tylko cwiczyc i ogarniac trzeba zaczac... :wink: a "psia skrzynia" (dogbox) to naprawde piekna sprawa - aczkolwiek uzywalem jej jak narazie ze sprzeglem - jak ktos mysli nad grubym inwestowaniem w auto to zamiast wydawac nie wiadomo ile $$$ na "moc" lepiej kupic taka skrzynie :!:

 

Ps.

Podtrzymania jak narazie balem sie wlaczyc :mrgreen::oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle Maciek, że troszeczkę przesadzasz :oops: Poprostu raz mi sie udało i tyle. A tak poza tym to jest zasługa sprzętu, miałem najlepiej doinwestowane auto :mrgreen:

grzywaczewski spoko . jeszcze bedzie okazja, ale od razu uprzedzam, że ze mną to niewielka frajda jest. Tymi potwornymi enkami to jest dopiero przygoda. Miałem okazję jechać i z Bunchem i z jabarem , tylko Edwin mi uciekł :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle Maciek, że troszeczkę przesadzasz :oops: Poprostu raz mi sie udało i tyle. A tak poza tym to jest zasługa sprzętu, miałem najlepiej doinwestowane auto :mrgreen:

A, właśnie, zapomniałem wspomnieć, że Bryku jest jakiś taki przesadnie skromny :mrgreen:

grzywaczewski spoko . jeszcze bedzie okazja, ale od razu uprzedzam, że ze mną to niewielka frajda jest. Tymi potwornymi enkami to jest dopiero przygoda. Miałem okazję jechać i z Bunchem i z jabarem , tylko Edwin mi uciekł :grin:

Fakt, N-ki dostarczają wrażeń warcąco-rycąco-trzescących, a u Bryka cicho, wygodnie i jeszcze się krócej jedzie :roll: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie róbcie szumu, to naprawdę był jakis przypadek. Może koledzy byli w nienajlepszej formie, może ja miałem mniejsze cisnienie w oponach :mrgreen: , a może popatrzyli na tego biednego Gteczka i dali mi fory poprostu. :???:

A co do samochodu to ma seryjny silnik z przebiegiem 199tys.km , seryjna turbinę trochę tylko stuningował ją Adam. jakimś drucikiem :grin: . Zawias to AGX-y i eibach , napęd pochodzi z STI 22B ze sterownikiem neetronics. Ma parę jeszcze dupereli w zawieszeniu i wszystko to sprawia, że mi sie bardzo przyjemnie nim jeżdzi.

Poza tym niedługo będę go wystawiał do sprzedaży to sie rozpiszę nieco więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...