Skocz do zawartości

13.06.2009 Ułęż z Wróbelkiek ( SOBOTA ! )


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Harvester, to bylo skierowane do DNLa. Bardzo sprawnie wczoraj wsiadal do tej zaklatkowanej be-em-ki :twisted:

 

grzywaczewski, Jakbyś widział jak on do mojego WRXa wsiada :mrgreen: Zablokował się w połowie :mrgreen: :mrgreen:

 

Kuźwa, chwile człowieka nie ma na forumie i już jadą...przecież ja taki kunus jestem wg avatara że wszędzie się mieszczę ;D

 

jutro zapowiadaja 12 st i przelotne deszcze :evil: .

eeeeee tam, Kuba ma pogodę załatwić

 

[ Dodano: Pią Cze 12, 2009 9:45 pm ]

Właśnie nabywam drogą kupna grilla Smyk za cale 13,99 ;) biore tez 3kg brykietu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro zapowiadaja 12 st i przelotne deszcze

 

No to dupa. Nie dość, że nie mamy prawie tarcz to i widzę, że kiepski dobór opon zrobiliśmy...

 

Co do grilla, to kumpel ma przyjechać na oglądare (tylko trochę później) i ma wziąć grilla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza udana :mrgreen:

 

Co prawda pogoda pod psem ale za to mozna bylo bokami polatac, rzeczywsice dobor opon byl mocno nie trafiony - ale jak sie okazuje kompletnie lyse Toyo R888 pozwalaly nie byc ostatnimi :mrgreen:

 

Wielkie dzieki dla calej ekipy "niejezdzacych" w szczegolnosci Harvastera za zabezpieczenie profi cateringu i ziola wszelkiej masci :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Jeszcze raz dzieki za kielbaske od zespolu z bialego Logana :cool:

 

 

ps.

znaleziono parasolke, osoby ktore takowa zgubily prosimy o kontakt na PW z Orzi

 

[ Dodano: Sob Cze 13, 2009 5:24 pm ]

film nr1.:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo jak zawsze super !

 

Harvester & co - dzieki za zaplecze kateringowe i nie tylko !!!

 

auto mam fajne - i wogole jestem zajebisty :mrgreen::mrgreen: - ale jezdzic nie umim... bede musial sie "naumic"

 

auto daje nieziemska frajde z jazdy i ma zaje-duzy... potencjal (oby mojego wystarczylo)

 

najlepszy czas cos okolo 2:30 po mokrym bo po suchym nie zdarzylem pojechac... jak na koniec zaczalem cos ogarniac to mi druty wylazly z opon i kicha...

 

musze poprawic jeszcze pare rzeczy w aucie - przede wszystkim fotel bo nie wiele widzialem i nie dosiegalem do pedalow :twisted::twisted: a poza tym auto mega fajnie jezdzi !!! :razz: :razz: :razz:

 

Pozdrawiam wszystkich !

 

Ps.

Jabar masz dla mnie jakis film ? :wink: :roll: :?: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabar&Orzi kupcie opony :razz:
na razie wystarczyloby je wziasc z garazu :mrgreen:
jestem w szoku jak tym jezdziliscie :shock:
wielkie dzieki, jednak dobra opona ma kolosalne znaczenie na to jak sie jezdzie a toyo z jedno milimetrowym bieznikiem jest pomylka na taka pogode jak dzis :mrgreen: . Za to na suche bylismy dzisiaj przygotowania :mrgreen:

 

 

ps.

sprzedam czarna nokie 8800 arte - :arrow: tanio :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak dobra opona ma kolosalne znaczenie na to jak sie jezdzie a toyo z jedno milimetrowym bieznikiem jest pomylka na taka pogode jak dzis :mrgreen: . Za to na suche bylismy dzisiaj przygotowania :mrgreen:

Moje hamerykanskie pasztety po tych dwoch pojezdzawkach mocno sciuchrane. Nie najlepiej sie do domu wracalo, raz nawet nie moglem skrecic i to na niskiej dwojce. W poniedzialek jeszcze Kielce i... na smietnik. Mam jeszcze komplet uzywanych Continentali, ale pozniej to chyba kupie jakies przyzwoite, stawiam na SZ90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...