Skocz do zawartości

Ile Sub jezdzi w Polsce


ecutek...

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z mojego domu roztacza sie piekny widok na parking sklepu Lidl. I nie bylo by w tym nic dziwnego, gdybym prawie zawsze kolo 17-18 nie widzial podjezdzajacego pod sklep Subaru Impreza na zlotych felach...no niech ktos sie z Was przyzna kto robi zakupy w Lidlu !! :razz:

 

Wiesz. Na czymś trzeba oszczędzać. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego domu roztacza sie piekny widok na parking sklepu Lidl. I nie bylo by w tym nic dziwnego, gdybym prawie zawsze kolo 17-18 nie widzial podjezdzajacego pod sklep Subaru Impreza na zlotych felach...no niech ktos sie z Was przyzna kto robi zakupy w Lidlu !! :razz:

 

Wiesz. Na czymś trzeba oszczędzać. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Niektórzy na Volkshallach. :mrgreen: :razz:

 

 

 

Swoja droga ciekawe ile w Polsce jest czarnych forkow s-turbo, bo we Wrocku zdaje sie moj jest jedyny.

 

Widziałem jednego, ale nie chciał mnie staranować*, więc to pewnie nie ty. :razz:

 

 

 

 

 

*Bo był zaparkowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga ciekawe ile w Polsce jest czarnych forkow s-turbo, bo we Wrocku zdaje sie moj jest jedyny.

 

 

 

Widziałem jednego, ale nie chciał mnie staranować*, więc to pewnie nie ty.

 

 

 

 

 

*Bo był zaparkowany.

a pod Wrocarem stoją już 2 imprezy, ostatnio dołączył niebieski My01-02 morette...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widać na ulicach coraz więcej Subaraczków jeździ, i nie mówie tylko o tych ściągniętych z zachodu i stanów, sporo osób decyduje się na nowe z salony. Nie ma się co temu dziwić marka sama w sobie a o jakości nie trzeba mówić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru przybywa ,wmojej mieścinie naliczyłem Legasi-1szt.,chuba nówka niebieska impezka-1szt. no i mój foryś-1szt.nie jest to za dużo .A tak wogóle jadąc nad morze z pod Opola przez Kalisz nie zawiele spotkałem subarek ok.3 naliczyłem.A zapomniał bym jezdzi również małe Justy na czarnych blachach jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subarynek przybywa, szczególnie w Wisle. Ostatnimi laty widoczna jest tutaj zmiana maluch - justy - coz, trzeba jakos dojechac do domu:) Justynek najwiecej, choc imprezy i forestery tez czeste. Rok temu rozmawialem z mechanikiem, ktory zajmuje sie w Wisle subarkami - twierdzil, ze w Wisle i Istebnej 300-400 subarek juz jezdzi. Na 12 tys mieszkancow to niebagatelna suma:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

Zwyczajnie jestem ciekawy.. i coś tam mi po głowie chodzi ale niestety nie mam dostępu do danych :(

 

 

5 minut temu, sluf napisał:

 

BTW @chojny startujesz w konkursie na "Złotą łopatkę"? :P

 

 

Teraz kopareczki są na fali do jakiś kojnów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...