Jump to content

Ile Sub jezdzi w Polsce

Recommended Posts

• Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

A Ty swoją złotą łopatą mógłbyś kopać bitchojny!

Jeżeli musiałbym określić liczbe wszystkich Subaru w Polsce - powiedziałbym, ze ok. 2000 szt. Ciekawe jak bardzo sie myle???

PS: Ten post nie był zmieniany - podpis niżej kłamie ;)

w krakowie polskiej stolicy subaru oczywiscie powinno ich byc najwiecej :roll: .............

ecutek- to znaczy jestes przedstawicielem (czy kims innym :?: :!: ) firmy ECUTEK Polska zajmujacej sie profesjonalnym tuningiem subaru??

Intuicja każe mi łączyć naszego nowego forumowicza z tym ślicznym, niebieskim WRXem* kombi jeźdżącym po Poznaniu w barwach Kocaru. Mam racje?

*który zimą jeździł na stalówkach i wyglądał okropnie, teraz są speedline'y i wszystko wróciło do normy ;)

pozdrawiam

• 2 weeks later...

Oczywiscie nie kiedy alpy wyrosna, bo se to zrobimy na parkingu dawnym w drodze do morskiego oka, ale kto nam takie ladne boisko wyszykui?

Ciekawe, kiedy u nas taką fote bedzie mozna zrobic? I tu nie mam na myśli, kiedy Alpy wyrosną.

pozdr

Szczególnie że to bodajże Szkocja....

;-)

Azrael, niestety nie udało Ci się zabłysnąć, bo to nie jest Szkocja :(

Zdjęcie zostało zrobione w Stilfserjoch w Szwajcarii z okazji zlotu w Samnaun. To dość znane i naprawde ładne miejsce. Chcąc-nie chcąc - Alpy :)

Załączam pare fotek:

Azrael, niestety nie udało Ci się zabłysnąć, bo to nie jest Szkocja :(

Zdjęcie zostało zrobione w Stilfserjoch w Szwajcarii z okazji zlotu w Samnaun. To dość znane i naprawde ładne miejsce. Chcąc-nie chcąc - Alpy :)

Mój błąd, wydawało i się że pamiętam to zdjęcie z jakiegos Szkockiego zlotu IWOC ale się pomyliłem.. :-/

Homini est errare...

Ale w Anglii to już co innego. Ciekawe czy więcej Imprez jest w A. czy w Sz. ? Co do pozostałych modeli, to nie mam wątpliwości - Helvetia króluje, ale jeśli chodzi o Imprezy, to w Anglii też ich jest na pęczki....

W Szkocji by sie tyle Subarakow nie znalazlo :wink: . W Szwajcarii co drugi ma Subaraka :D

Co do Szkocji to byś się zdziwił. Subaraków tam widziałem więcej niż gdziekolwiek gdzie byłem :-)

• 4 years later...

Pytanie dalej aktualne :)

W dużych miastach Foresterów na pęczki, no i Impreza się częściej zdarza niż kiedyś. Choć póki co dalej wzbudza zainteresowanie :P