Skocz do zawartości

FORESTER OFF ROAD w okolicach Warszawy


AllRad

Rekomendowane odpowiedzi

ponieważ Derick dostał info, że bardzo łapią na poligonie i dają mandaty oraz podobno ma byc strzelanie to rezygnujemy z poligonu w Renbertowie. :angry:

 

Derick zaproponował trasę w okolicach Warki z przewodnika 4x4 Skody - podobno już ja niektórzy jechali? Po ostatnich opadach może byc ciekawie ;)

 

Jeżeli tak to proponuję spot na stacji Łukoil w Piasecznie ul. Puławska przy Outlecie o g. 10.00 w sobotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do poligonu do kazano mi się zgłosić do nadleśnictwa Rembertów.... ale nie wróżą wielkich szans.

A to ciekawe co ma wojskowy poligon wspólnego z nadleśnictwem ;)

I jeszcze jedno lasy w Rembertowie, Wesołej i Sulejówku należą do nadleśnictwa Drewnica, a twór taki jak nadleśnictwo Rembertów nie istnieje.

Ktoś Cię poprostu chciał spławić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Nadleśnictwa Drewnica należy Leśnictwo Rembertów - Mokry Ług 3.

Poligon w większości jest nieczynny a jako las państwowy podlega zarówno pod MON

jak i pod wyżej wymienione leśnictwo.

Załatwisz nam wjazd skoro masz tak dobre rozeznanie? Będziemy bardzo wdzięczni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Nadleśnictwa Drewnica należy Leśnictwo Rembertów - Mokry Ług 3.

Leśnictwo to znaczy leśniczy, który ma jakiś tam kawałek lasu. Nie wiem czy on władny jest podejmowania takich decyzji. Ale może warto spróbować.

Poligon w większości jest nieczynny a jako las państwowy podlega zarówno pod MON jak i pod wyżej wymienione leśnictwo.

Poligon jest nieczynny (bardzo częściowo, co oznacza że nie jest on zamknięty), to wciąż teren wojskowy. Jako ciekawostkę mogę powiedzieć że WOW (wg ostatnich planów przedstawionych na konsultacjach społecznych) która będzie przebiegać częściowo przez teren lasu/poligonu będzie miała zjazd przeznaczony wyłącznie dla celów wojskowych (na co dzień zamknięty) właśnie na poligon. Jako że poligon znajduje się w środku lasu to całym terenem, a właściwie drzewostanem zajmuje się nadleśnictwo Drewnica i wydzieleni leśniczy i podleśniczy tego terenu.

Załatwisz nam wjazd skoro masz tak dobre rozeznanie? Będziemy bardzo wdzięczni.

Rozeznanie mam bo mieszkam w okolicy jakieś 25 lat :rolleyes:

Szczerze mówiąc wątpliwe żeby ktoś dał oficjalne pozwolenie, prędzej cichą zgodę, faktycznie łatwiej chyba dogadać się z leśniczym bo wojsko jak wiemy zasadniczo w sobotę i niedzielę nie pracuje, a żandarmerii z Mińska jakoś chyba średnio będzie się chciało ruszać B) Chyba że będą przypadkiem w okolicy :huh:

 

 

Nie traktuj tego proszę jako krytyki, po prostu nie chcę żebyś się rozczarował, zawsze lepiej się pozytywnie zaskoczyć.

Edytowane przez cart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna mam forka wiec chętnie się podłącze do tematu i pozwole sobie na nawiedzenie was na spocie i zobacze co się dzieje i postaram się udokumentować przejazdy :-). Moje umiejętności jazdy w terenie są raczej marne wiec chętnie zobacze i może pod powiecie mi o paru modyfikacjach forka i może tez sam na cos wpadne. Tak wiec czekam na info odnośnie jakiejś jazdy. Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...