Skocz do zawartości

Cyna VIII o Puchar Kadrowej


raju

Rekomendowane odpowiedzi

...ale dwa okrazenia toru na czas :!: obserwowane , komentowane i prawdopodobnie filmowane :idea: ..moze byc stresujace dla "kierownika".... :mrgreen:

AK

dwa okrażenia? No dobra, dla udziału w filmie i przebywania w miłym towarzystwie nie będę narzekał na ilość km na torze. Może zrobić przejazd pod kamere...wtedy to kierowniki mogą fantazję pokazać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

lepiej trzeci OS zrobić. :!: :!: .
la-tar-nie, la-tar-nie :mrgreen:
Myslałem o komentowaniu przez znajomych......obserwujacych walkę z "nadmiarem mocy" z trybuny :roll: :mrgreen:
:mrgreen::mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Kuba wytyczał 4km nowego OS-u przy pomocy palików a w czwartek ma tam przejechać równiarka , w piatek mam sprawdzić czy ewentualnie jest OK. Po wytyczeniu , na ubraniu , znalazł 14 sztuk kleszczy :shock: ...Piszę o tym bo jeden z moich psów właśnie konczy brać serie kroplówek :idea:( a Kadrowa środki uspokajające :twisted: ) po kontakcie z kleszczem . Normalnie pies by zdechł... :shock: Chyba jakaś plaga......w trawie siedzą i atakują.... :shock:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raju, od ktorej do ktorej trwa impreza? Mam tego dnia pewien event i raczej nie moge sie spoznic.

Jedziemy na tym samym wózku - patrz poniżej: :mrgreen:

 

Na tym samym i to w kilku płaszczyznach.

 

A, ja poproszę numer startowy 1 - mam na 13:00 ślub przyjaciela, a nie chcę odpuścić ani Cyny, ani ślubu :twisted: .
Start 9.....wyniki i zakończenie....13 - 14 max

 

Kicha, to ja nie dam rady :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu gadu, a co z Dodą?? Oby tylko nie stała przy zakręcie bo połowa nie skręci, hihi

 

mało tego że nie skręcę, ja poprostu zawrócę i popędzę na start. jakos nie jestem jej zagorzałym fanem :twisted:

 

AK ten 4 km oes to rozwiniecie zesłorocznej próby na tyłach trybun czy zupełnie nowy pomysł :?: . Idealnie IMHO gdyby cała Cyna była na terenie Słomczyna, ale możliwie dużo prób, czyli tor, gielda, ten na tyłach trybun i ten nowy :?: na dodatek :twisted: Wtedy nie byłoby przestojow w jeździe i co fajniejsze możnaby sporo innych załóg zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten 4 km oes to rozwiniecie zesłorocznej próby na tyłach trybun czy zupełnie nowy pomysł

To zupelnie nowy pomysł. Jadąc główna nie skrecasz w prawo w asfalt na gielde tylko z kilometr dalej na droge z plyt betonowych ( dojazd do parkingów za trybuna ) Ma to byc w tej trawie po prawej stronie od tego dojazdu .....(rowniarka bedzie dopiero w przyszlym tygodniu bo sie popsula podobno...... :?: :twisted: )

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zupelnie nowy pomysł

brzmi ciekawie :twisted: , już nie moge sie doczekać. A ten zeszłoroczny szutrowy odcinek istnieje jeszcze? i czy w tej edycji tez jest przewidziany?

 

 

ORZI może być i towarzysko ale oczywiście za kółkiem Logana :!: i nawet mnie nie denerwuj jakimiś bzdurami co mi dzisiaj naopowiadałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten zeszłoroczny szutrowy odcinek istnieje jeszcze? i czy w tej edycji tez jest przewidziany?

Na razie nie bo brak kasy :!: .....a ten nowy zgodzil sie sfinansowac AK-Rzemieslnik....celem przetestowania do ewentualnych innych minirajdow.

Całosc moze miec okolo 8km :!: ( tego nowego )

AK

ps.nawet catering .....Kadrowej :idea: bo brak sponsorow z gotówką :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może jakąś zrzutke wieksza zrobimy :roll:

 

Całosc moze miec okolo 8km ( tego nowego )

 

uhuu pieknie się robi :twisted:

 

[ Dodano: Sro Maj 20, 2009 11:12 pm ]

Ciężko bedziesz miał mnie przekonać, nawet takim argumentem

 

ja jeszcze nie zacząłem argumentować :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten zeszłoroczny szutrowy odcinek istnieje jeszcze? i czy w tej edycji tez jest przewidziany?

Ooo jest tu jakiś cwaniak :mrgreen: odjechał tam reszcie stawki i proszę....już knuje :cool:

 

Panie Andrzeju super że udało się znaleźć chwilę na organizację kolejnej Cyny :!: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie bo brak kasy .....a ten nowy zgodzil sie sfinansowac AK-Rzemieslnik....celem przetestowania do ewentualnych innych minirajdow.

Całosc moze miec okolo 8km ( tego nowego )

AK

ps.nawet catering .....Kadrowej bo brak sponsorow z gotówką

 

to może jakąś zrzutke wieksza zrobimy

 

popieram... warto dorzucic pare PLN coby bylo milo i w jezdzie i bufecie :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Kadrowa menu z Motelu Subaru pewnie zaproponuje.... :mrgreen:

To ja poprosze kotleta a'la Subaru i zimną Finlandie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...