Jump to content

I spocik w Białymstoku

Recommended Posts

• Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam

Panowie nie chciałbym spamować w waszym regionalnym topicu ale tutaj najłatwiej mi trafić potencjalne osoby, które mogłyby mi pomóc.

Mam 400 km do waszego pięknego miasta, nie chcąc robić sobie "wycieczki", zleciłbym z chęcią aby ktoś obejrzał auto, które jest wystawione w waszym mieście:

http://olx.pl/oferta/subaru-impreza-wrx-2-0t-CID5-ID88BI7.html#3ddd501e87;promoted

Prosiłbym o sprawdzenie przez kogoś znającego temat, zarówno budy czy prosta jak i remontu i potwierdzeń, które osoba ta posiada, porysowania zderzaków i jakieś drobne lakiernicze prace są do przyjęcia.

Oczywiście przeleje kase na dobrą wódkę ;)

Ktoś jest mi w stanie pomóc ? :rolleyes:

Edited by bones71

Witam

Panowie nie chciałbym spamować w waszym regionalnym topicu ale tutaj najłatwiej mi trafić potencjalne osoby, które mogłyby mi pomóc.

Mam 400 km do waszego pięknego miasta, nie chcąc robić sobie "wycieczki", zleciłbym z chęcią aby ktoś obejrzał auto, które jest wystawione w waszym mieście:

http://olx.pl/oferta/subaru-impreza-wrx-2-0t-CID5-ID88BI7.html#3ddd501e87;promoted

Prosiłbym o sprawdzenie przez kogoś znającego temat, zarówno budy czy prosta jak i remontu i potwierdzeń, które osoba ta posiada, porysowania zderzaków i jakieś drobne lakiernicze prace są do przyjęcia.

Oczywiście przeleje kase na dobrą wódkę ;)

Ktoś jest mi w stanie pomóc ? :rolleyes:

Heehe ja mogę obejrzeć swoje auto :))

Link nie działa. Ale jeżeli chodzi o niebieskie subaru sti 4x4 ze złotymi felgami to mam parę zdjęć i numer vin. Auto ze stanów więc można sprawdzić jak było walnięte. A było bo tylna klapa lata na boki. W dodatku samochod w grudniu jak je ogladalem miał instalację LPG. W opisie nie widzę wzmianki o gazie. Na moje oko - nie polecam.

Edited by slim2102
  • 1 month later...

Zainteresowani. Tylko nie wiedzą czy będą, więc nie mówią. Ostatnio zawsze mówiłem że będę, a tylko raz mi się udało przybyć. Nie chcę wam robić nadziei, że będę  ;)

W takim razie ustalamy niedzielę 20:00. Parking przy Sądzie na Mickiewicza.
Pasuje wszystkim?

5 szt. Frekwencja rośnie.

Gratuluję i zazdroszczę. ;)   Gdybym był w Białym, to na pewno bym się zjawił. Mam nadzieję, że następnym razem się uda. Pozdrawiam zespotowanych. :thumbup:

Edited by sebachon