Jump to content

I spocik w Białymstoku

Recommended Posts

• Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziwne, że tak się minęliście na pustym parkingu :) Dla mnie za wczesna godzina, dopiero niedawno wróciłem do Białego. Jak macie ochotę to możemy teraz spontana zrobić :)

Edited by pencilpaul

Nie minęliśmy się  ;) Teraz na spontanie to ja dzieciaki spa kładę  :P

Słuchajcie zróbmy jakiegoś większego spota. Wiem, że pogoda nie subarowa, ale może być su-barowa  :) Z tego co na mieście widzę, to jest sporo świnek, ale jakoś zejść się nie mogą...

Ja swojego malucha sprzedałem dziadkom dlatego kozaczę :) Co do większego spotu to wątpię czy coś takiego wyjdzie skoro 3-4 osoby nie mogą dojechać na spontana :) Widać już po tym temacie, że zainteresowanych takimi spotkaniami jest niewielu. Może w następny weekend coś wypali jak będą chętni. 

zaj0nc miło było poznać i pogadać, choć Ty nie zawiodłeś  :) . Pomysł zacny ugadać się na spota w większym gronie bo ostatnio to słabiutko coś nam idzie. Trza by to poprawić ;)

No czas najwyższy śledzić. Sporo w Białym i okolice ach oświatowych jest ale jakoś nikt się nie udziela i nie ujawnia w tym wątku. Liczę na to ze będzie coraz lepiej.

Soltys ty masz końcówkę 501?

• 3 weeks later...

Panowie, w przyszłą niedzielę może jakiś spocik zrobimy? Białego nie ma to kawa choć niech będzie :)   

Chętnie poznam kogoś z białostockich  forumowiczów. Panowie ktos kojarzy czarnego WRX-a na białym felunku i czerwonymi dużymi chlapaczami? Widziałem wczoraj w swojej rodzinnej miejscowości ;)

Standardowo Alfa, dolny parking. Godziny do dogadania. Jak znacie ludzi, którzy nie zaglądają do tego wątku, to też miło by było żeby wpadli. Bo strasznie biednie te spotkania ostatnio wyglądają....