Jump to content

I spocik w Białymstoku

Recommended Posts

• Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ano owszem, ja..

Sprawuje się bardzo dobrze, bez żadnych problemów, prauje elegancko niezależnie od temepratury.. Jezdz prawie na co dzien, a i bywam na lotnisku (chodz teraz tam mimo dobych opon nie da sie zlapac przyczepnosci - lodowisko wyslizgane na maxa).

W przyszłości mam nadzieję trochę mocy dodać (i zmienić skrzynię), bo juz sprzęgło lepsiejsze, szykuje nowy sie zakup nowego zawiasu...

Po tygodniu szusowania w Białce ( oj było zimno ) Legaś odpalił za pierwszym razem. Patrzyłem na akumulator a tam - japończyk 240 A i 60 Ah . Mróz nie straszny :D

w piątek wybieram się do Białegostoku :D więc może namówię moją lepszą połówkę żeby wpaść do was :roll:

bakupno, obowiązkowa wizyta u Subaryty w ASO. Jest przy samej obwodnicy miasta. Pozdrawiam. Pamiętam Cię z jednego ze spotów warszawskich. :wink:

w piątek wybieram się do Białegostoku :D więc może namówię moją lepszą połówkę żeby wpaść do was :roll:

bakupno, obowiązkowa wizyta u Subaryty w ASO. Jest przy samej obwodnicy miasta. Pozdrawiam. Pamiętam Cię z jednego ze spotów warszawskich. :wink:

Jeśli tylko dostnę pozwolenie to odwiedzę go :D

Ehh A ja nie pamiętam nikogo z autem na blachach z Białego :roll:

Ehh A ja nie pamiętam nikogo z autem na blachach z Białego :roll:

Bo ja na blachach warszawskich - WI, centrum, panie, Plac Konstytucji... :wink:

i w piątek przyjechałem po 19:00 więc nie było jak do Subaryty podjechać a dziś dopiero po 16:00 wyjechalimy na miasto i widziałem tylko Legasa kombi my07 i Outback my08 żaden nie miał świni :( po 18:00 zawitałem do centrum Alfa na parkingu widziałem tylko jedną Tribekę też bez świni...

Moje pytanie gdzie podziały się wszystkie Subaraki z Białegostoku :?: :P

i w piątek przyjechałem po 19:00 więc nie było jak do Subaryty podjechać a dziś dopiero po 16:00 wyjechalimy na miasto i widziałem tylko Legasa kombi my07 i Outback my08 żaden nie miał świni :( po 18:00 zawitałem do centrum Alfa na parkingu widziałem tylko jedną Tribekę też bez świni...

Miałeś pecha, bo jak jest spot, to 5 oświnionych zawsze się znajdzie. :wink: A mnie już od ponad miesiąca nie ma w Białym. :cry:

sebachon, Ja u was pierwszy raz byłem i podoba mi się to miasto tak spokojniej niż w stolicy... Ale jeszcze tu wróce bo z kobietą jej rodziny będziemy odwiedzać :D

sebachon, Ja u was pierwszy raz byłem i podoba mi się to miasto tak spokojniej niż w stolicy... Ale jeszcze tu wróce bo z kobietą jej rodziny będziemy odwiedzać :D

Jak będziesz planował wyjazd, to się odzywaj, może akurat też będę w Białym. Ale pewnie wcześniej spotkamy się na jakimś spocie warszawskim. Dawno nie byłem, bo grafik nie pozwalał, ale już wkrótce pewnie się zjawię. Pozdrawiam.

Jeden na pewno był na Śniardwach ;)

Swoją drogą może by na lotnie podjechać ? spadło trochę śenigu...

Może Krywlany w czwartek po 17 ??

O to to!

Mi pasuje, już dawno nie gadałem o Subaru i dlatego chętnie bym się spotkał.

Są jeszcze chętni na czwartek?

koledzy, o 17 w czwartek będę na lotnisku srebrnym Legacudeńkiem na blachach BAU , jak coś macie mój tel ( info we wcześniejszych wpisach ) , ma padać śnieg ale to nam chyba nie przeszkadza :lol::lol::lol:

-- Wt lut 14, 2012 8:46 pm --

potem możemy się przenieść gdzieś w cieplejsze zakamarki ;)

-- Śr lut 15, 2012 4:56 pm --

:D piękna dziś pogoda :D