Skocz do zawartości

I spocik w Białymstoku


Felix

Rekomendowane odpowiedzi

32-25 wrzesiember jest Rajd Polski Może uda się ekipę zebrać i na kilka subaraków pojechać. Ja planuję w piątek w godzinach rannych startować do Mikołajek.Kto chętny?

 

Też mam ochotę na Rajd Polski,jeszcze nie planuję nic konkretnie ,ale może się uda.Zobaczymy.Będę tu zaglądać.

Świnki polecam od kolegi Godlika (mieszkał w Białymstoku). :)

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=283529#283529

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja mam zarezerwowany nocleg w mikołajkach i też od piątku.Ludu trochę będzie ale powinniśmy się jakoś znaleźć .

 

-- 18 wrz 2011, o 16:21 --

 

A miało być tak pięknie :roll: spocik to chyba do skutku nie dojdzie.Brak nam instynktu stadnego jaki maja właściciele innych pojazdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się... :lol: Jak na razie, to mini spoty białostockie odbywają się od czasu do czasu między mną i Subarytą w Jego ASO... :D Krótka pogawędka przy okazji serwisu i ewentualnie kawka... W sumie to fajne miejsce na spot... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Subarowiczów z Białegostoku po dłuższej przerwie :)

W sumie odgrzałem wątek po dłuższym czasie i potem się nie odzywałem :oops: ale w wakacje niestety nie ma mnie w Białym. Od następnego piątku bd już dostępny i pisze się na każdy spot :D Może weekend w okolicach 1-października wam odpowiada? Trzeba ustalić jakiś termin i miejsce które będzie pasować dla każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde przygotowania do jutrzejszego wyjazdu na rajd mi się przedłużyły. Sorry havok musimy się spotkać jednak w innym terminie. Ja mam Lausitz Rallye także termin 1 października odpada już prędzej ale to i tak naciagane 2 października

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może 8 października? Jak spotkamy się na żywo, to obmyślimy strategię spotkań tych chętnych. Jako, że dzisiaj pogadałem tylko chwilę z Subarytą, to wszelkie plany są do zweryfikowania przez większe grono. Nie musi to być sterczenie pod autami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, havok, miło bylo poznać na żywo ;) Co do spotkań taki pomysł się mnie narodził, skoro Krakusy mają swoje kiełbaski (klimat bomba ;) ) to u nas może być kebab ;) W końcu na Lipowej jest zakład czynny całą dobę ;) dalej, można by zorganizować jakieś spotkanko w salonie i rozegrać turniej w CMR albo inny DIRT ;) Telewizor mam na górze, nieco gorzej z konsolą ale coś się wymyśli ;) Co Wy na to?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, havok, miło bylo poznać na żywo ;) Co do spotkań taki pomysł się mnie narodził, skoro Krakusy mają swoje kiełbaski (klimat bomba ;) ) to u nas może być kebab ;) W końcu na Lipowej jest zakład czynny całą dobę ;) dalej, można by zorganizować jakieś spotkanko w salonie i rozegrać turniej w CMR albo inny DIRT ;) Telewizor mam na górze, nieco gorzej z konsolą ale coś się wymyśli ;) Co Wy na to?

Pozdrawiam

 

Z Tobą mogę pograć nawet "w klasy", o każdej porze dnia i nocy... :wink: :D Już wkrótce się zjawiam... Ścisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie czego ja mam PS2 i GT5, Colina czy inne zawsze można skombinować ;) Tylko będziemy musieli się umówić zawczasu, żebym odebrał sprzęt od ludzi. Z innych opcji poza kebabem można też pomyśleć o gokartach (żeby nie było, że zawsze ze wspomaganiem i AWD ;) ).

A skoro idzie zima, to pobawić się w odśnieżanie:

127570_o.gif

 

8 października to raczej u mnie grubszym popołudniem będzie dostępne niestety, bo dowiedziałem się dziś, że mam zajęcia do 17.

 

Jacku, mnie również było miło Cię poznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...