Skocz do zawartości

I spocik w Białymstoku


Felix

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że na spokojnie Panowie. Dużo Nas nie ma zainteresowani zaglądają w ten wątek. Bliżej samego terminu spikniemy się i zobaczymy ilu będzie chętnych i czy to dobry termin.

 

Oby wydało bo fajnie byłoby poznać kolegów forumowych.

 

P.S. Ma ktoś w Białym jakąś parę świniaków na zbyciu bo poprzedni właściciel mojego auto nie zadbał aby była na aucie

 

-- Śr cze 29, 2011 9:53 am --

 

Może w ten weekend coś wykombinujemy z jakimś spotem??

 

Są chętni??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam do Was pytanie z innej beczki.

 

Znak ktoś z Was ten samochód:

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=1675391121

 

Nie chciałbym jechać ponad 1100km na darmo :oops:

 

Dziekuje z góry za pomoc

 

Około czwartku będę w Białymstoku, więc mogę go obejrzeć. Ponieważ mało interesowałem się Legacy, powiedz, co chcesz, żebym sprawdził. Proponuję Ci również skontaktować się z ASO Grafix w Białym, może coś o tym aucie wiedzą (numer VIN). Napisz PW do moderatora Subaryty (to właśnie szef Grafixu), to Ci bliżej naświetli sprawę Subaru z USA. Z tego co sam mi mówił trzeba bardzo uważać. Ostatnio u nich w serwisie zjawiło się na przegląd Mitsubishi zza wielkiej wody zespawane z trzech różnych aut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej,

Dopiero odkryłem ten wątek :oops:

Z chęcią bym dołączył i może jakieś fajne spotkanko udałoby się zrobić. Jeżeli chodzi o termin to wracam po 8.08 i w zasadzie jestem do dyspozycji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to gdzie parkujemy auta bo pod palacem jest szlaban chyba,ze na tym parkingu przy palacu przy Kilinskiego bo masz rabje Sebachon w koncu trzeba sie spotkac. Marcinz smialo wpadaj. Napisz mi smska to w razie czego sie zdzwonimy. Mój nr 693 916 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej będę z rodzinką za około pół godziny w Alfie na najniższym parkingu, więc po 19tej zjawię się na chwilę przy aucie - srebrno-stalowa wrx z dużym skrzydłem, rejestracja WI. Jak ktoś będzie, to będzie. Mój tel. 602130463.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qpa. Ja już kolejnych postów nie doczytałem.

Byłem o 19-ej na parkingu poczekałem 30 minut i pojechałem zapoznawać się po mieście jak Subaru jedzie po mokrym.

 

Generalny wniosek to trzeba szukać oponek bo wyłysiałem r888 zupełnie nie trzymają a przy wyższych prędkościach momentalnie wpada aquaplanning ;/ Ale i tak jest fajnie :D

 

Może następnym razem nam wyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...