Skocz do zawartości

Zglebiłem Forka.


Kical

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Radekk widzial go dzisiaj i stwierdzil, ze nie jest obnizony, ale jest :>

nie no, jest niżej, później jak się przyjrzałem faktycznie widać że stoi niżej, tylko na pierwszy rzut oka przez te balony tego nie widać :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przecie maja zadanie usztywnić zawieszenie by progami nie rysować asfaltu????

 

rozpórki usztywniaja nadwozie, zgadza się, ale nie stabilizuja jego zachowania się i bujania na zakrętach, tylko wzmacniaja punkty mocowania zawieszeń i wpływają na przedłużenie trwałości i sztywności nadwozia, po prostu na dłużej starczy i geometria się nie rozjedzie po jazdach na wyrypach, sztywność na zakrętach dają ci; zawias, lepsze tuleje, stabilizatory itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Emotorsport!

Przed Plejadami nic już nie zrobię bo czasu i kasy zbyt mało ale decyzja by wymienić stab zwłaszcza z tyłu imoże zawias już zapadła, teraz tylko na spokojnie musze poszukać odpowiedniego kpl. i kogoś w trójmiescie kto to sprawnie poskłada

 

[ Dodano: Pon Cze 01, 2009 6:58 pm ]

anakinsky, pewnie że tak by było najlepiej. Tylko kto ma na pomorzu zglebionego Forka?

 

Delux ma zmienione zawieszenie i jestem pod wrażeniem, miałem przyjemnośc się przejechać ostatnio w Kopaniewie na lotnisku i musze przyznać że prowadzi się superowo. Dużo bezpieczniej i pewniej niz moja seria

 

Ps. często bywam w Koszalinie może mały spocik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burzum - jak sledze twoje posty to tam juz niewiele z serii zostało.... :lol:[/b]

 

[ Dodano: Wto Cze 02, 2009 6:18 pm ]

Tomasz,

Superowo bo ja jak by tu powiedzieć w Koszalinie urodzony i wychowany tylko potem jakoś tak wyemigrowałem. Jest szansa że w piątek będe dam Ci znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam,

 

Kwestia gustu i fantazji te obniżone Forki. Ja osobiście wolę STD. Ale gratuluję uporu :)

 

wiesz z tym obniżaniem to tak nie do końca, prześwit zostaje przy zamianie np. zawieszenia od STI buda leci tylko kilka cm w dół. więc w pełni do zaakceptowania nawet w lekkim terenie za to na asfalcie i szutrze prowadzienie się auta jest nieporównywalne

Co innego pełna gleba i wtedy tylko asfalt zostaje - tu mam mieszane uczucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego pełna gleba i wtedy tylko asfalt zostaje - tu mam mieszane uczucia

 

Zamontowałem kilka tygodni temu TEIN SS i gleba nie jest zupełna acz znacząca (patrz zdjęcie poniżej) i choć odrobinę było mi szkoda prześwitu, to wszelakie mieszane uczucia mijają przy jeździe w zakrętach. Niepewny dotychczas Forek wczepia się w asfalt i cholernie ciężko jet go wyprowadzić z równowagi - mnie w pewnych momentach nie starcza odwagi jechać szybciej :twisted:

 

i tak dla potwierdzenia :wink:

dsc00544fcg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anakin,

jesteś bardzo eleganckim mężczyzną ;-)

But ,

jeżeli kiedykolwiek będziesz chciał wymienić swój Cudny Rydwan to :

a) zgadzam się ,

B) dodatkowo całuję w same usta :wink:

Przemo, mój przy Twoim to jak szybka taczka :mrgreen:

 

 

Piotruś - 215/45/17 Bf Goodrich Profiler G (ET35) z dwoma "guzami" na prawym tyle po wypadku. Nie mam kasy na zmianę opon, taki life :evil:

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...