Skocz do zawartości

Nowy skrypt sklepu


Rekomendowane odpowiedzi

Miło mi zakomunikować, że jutro ok. godziny 12 na stronie sklep.subaru.pl pojawi się nowy skrypt na miarę naszych czasów.

Mile widziane będą wszelkie uwagi, które pomogą usprawnić działanie skryptu oraz polepszyć jakość usług. Prace trwały bardzo długo za co przepraszamy.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do jego powstania oraz osobą które pomagały nam na realizacją tego przedsięwzięcia.

:!:

index.php?get=1&f=1

[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz Pawliczak, strona faktycznie niezla - ale zwroccie uwage na zdjecia produktow.

Ot chocby: http://www.sklep.subaru.pl/polar-subaru ... id-63.aspx

2 pierwsze zdjecia otwieraja sie w wersji niewiele wiekszej od awatara na forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz Pawliczak, strona faktycznie niezla - ale zwroccie uwage na zdjecia produktow.

Ot chocby: http://www.sklep.subaru.pl/polar-subaru ... id-63.aspx

2 pierwsze zdjecia otwieraja sie w wersji niewiele wiekszej od awatara na forum :wink:

 

Mieliśmy 3 dni na wprowadzenie całego asortymentu!

 

Stad mogą pojawić się pewne niedociągnięcia w opisach, w poniedziałek wszystkie je poprawimy.

Co do zdjęć to wkrótce pojawią się nowe, w chwili obecnej musieliśmy wykorzystać zdjęcia wyciągnięte ze starego skryptu.

Tylko modele są już wykonane finalnie.

 

 

Zachęcam do rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się i nawet pokusiłem się o zakupienie czegoś :) Ale szkoda ze kurierem jest firma GLS, już wolę pocztę

 

masz jakieś złe doświadczenia?

Z tego co mi wiadomo to pracując dla nas nie popełnili jeszcze żadnej gafy.

 

Mnie u nich wkurza to ze nawet nie zadzwonia jelsi nikogo niema w domu. Raz musialem dzwonic to mi gosc powiedzial ze jutro przywiezie, nie przywiozl. Na nastapny dzien do niego dzwonie to mi mowi ze on paczki do mnie niema i mam dzwonic gdziestam zeby sie dowiedziec a tam mi powiedzieli ze jakis inny kurier ma moja paczke i napewno mi dowiedzie. Nie dowiozl. Na nastepny dzien dopiero do niego dzwonilem i niemogl podjechac 1km dalej tm gdzie pracuje to sie z nim umowilem pod moim domem i dopiero dostalem paczkke. A dwa razy paczke poprostu zostawili u moich sasiadow a mi zostawili karteczke ze przesylke zostawili pod adresem sasiadow. Tyle ze ja sie z akurat tymi sasiadami nie lubie i az zdziwilem sie ze dali mi te paczki nawet nieotwierane. Ale wole nie ryzykowac ze kiedys im sie znudzi i cos sobie przywlaszczą i bede sie musial z kims spierac. Z upsem za to niemam zadnych problemow - dzwonia do mnie i przywoza tam gdzie chcę. Ale pewnie to zalezy bardziej od ludzi a nie od samej firmy i w innym rejonie moze byc odwrotnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się i nawet pokusiłem się o zakupienie czegoś :) Ale szkoda ze kurierem jest firma GLS, już wolę pocztę

 

masz jakieś złe doświadczenia?

Z tego co mi wiadomo to pracując dla nas nie popełnili jeszcze żadnej gafy.

 

Mnie u nich wkurza to ze nawet nie zadzwonia jelsi nikogo niema w domu. Raz musialem dzwonic to mi gosc powiedzial ze jutro przywiezie, nie przywiozl. Na nastapny dzien do niego dzwonie to mi mowi ze on paczki do mnie niema i mam dzwonic gdziestam zeby sie dowiedziec a tam mi powiedzieli ze jakis inny kurier ma moja paczke i napewno mi dowiedzie. Nie dowiozl. Na nastepny dzien dopiero do niego dzwonilem i niemogl podjechac 1km dalej tm gdzie pracuje to sie z nim umowilem pod moim domem i dopiero dostalem paczkke. A dwa razy paczke poprostu zostawili u moich sasiadow a mi zostawili karteczke ze przesylke zostawili pod adresem sasiadow. Tyle ze ja sie z akurat tymi sasiadami nie lubie i az zdziwilem sie ze dali mi te paczki nawet nieotwierane. Ale wole nie ryzykowac ze kiedys im sie znudzi i cos sobie przywlaszczą i bede sie musial z kims spierac. Z upsem za to niemam zadnych problemow - dzwonia do mnie i przywoza tam gdzie chcę. Ale pewnie to zalezy bardziej od ludzi a nie od samej firmy i w innym rejonie moze byc odwrotnie

:oops:

 

w poniedziałek zadzwonię do UPS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedziałek zadzwonię do UPS

 

Nie no bez przesady. Wlasnie na forum AK jest temat o najgorszych firmach kurierskich i tak tylko rzucilem okiem na tamten watek to chyba rzeczywiscie wszystko zalezy od ludzi - w jednym rejonie jest dobre to, w innym tamto. Nie chce mi sie w to zaglebiac ale chyba niema firmy wszedzie dobrej albo wszedzie zlej. Moze by tu zrobic ankietę jakas czy coś ??

 

 

EDIT: Ale to co ja mialem z GLS to nie od Was byly paczki, sorry jesli sie nie zrozumielismy. Od Was przyznaję ze pierwszy raz cos kupilem ale mam nadzieję że nie ostatni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się na wyprzedaż spóźniłam :cry: bluzeczki chciałam na Plejady zakupić, a tu niespodzianka :sad: .

odezwij się na priv.

 

Bardzo dziękuję :wink: :grin: .

 

 

Sklep wygląda teraz bardzo zachęcająco :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...