Skocz do zawartości

Rally Mazowieckie Szutry


Siela

Rekomendowane odpowiedzi

Siekierki jak dla mnie mistrz z punktu widzenia kibica (potencjalnego zawodnika zrezta tez) Pierwszy raz tam byłem i próba jest na prawde genialna. Pierwszy fragment przez wode tuż koło nasypu - widać kto ma jaja i kto umie jeździć. Z drugiej strony, rozumiem też tych co cieniowali, mozna było nieźle auto potarmosić. Szkoda, że tak mało subaraków - coś już legace nie jeżdza w kjsach :sad: Stawka BMW super ! I kierowca o nazwisku Bartołd - niezły ogarniacz. Zwycięzca w Swifcie też kozak. Szkoda, że Paweł Latos odpadł po pierwszej próbie, bo na SL1 wykręcił drugi czas i mysle, że mogłby sie bić o zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W szoku jestem, że na tej fotce taki tłum zawodników się szykuje do startu.

Jak to się działo to załogi "GT kombi reprezent" jeszcze spały :lol:

Co nie Yahoo?

Tak serio mówiąc, to wszyscy w dupę ostro dostaliśmy od wolnossącej imprezy :oops:

Szacun dla kierownika.

pozdro

goory

to prawda kolego góóry :lol:

zdroowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W szoku jestem, że na tej fotce taki tłum zawodników się szykuje do startu.

 

Jak to się działo to załogi "GT kombi reprezent" jeszcze spały :lol:

Co nie Yahoo?

 

Tak serio mówiąc, to wszyscy w dupę ostro dostaliśmy od wolnossącej imprezy :oops:

Szacun dla kierownika.

 

pozdro

goory

 

Gościu chyba niedawno zaczął jeździć, widziałem go chyba na 3 kjsach. Bardzo ładna i płynna jazda. Ciekawe co by było jakby mu turbo pod maske wsadzić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się wtrącę, jeśli mogę :mrgreen:

 

...próby faktycznie ciekawe, ale śmiem sądzić, że równie duży szacunek należy się Pilotom!

Nawet najtęższe umysły miałyby chyba problem z ogarnięciem kierunku jazdy bez pomocy Prowofotelowego (no, pomijając przypadki "bokiem do przodu", bo tu każdy kierunek jest dobry, taaaaak? :wink: )

 

Yacho wyobraź sobie, że ja też Wisłę zobaczyłam dopiero na panoramce :oops:

 

pozdrowienia

zainfekowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też Wisłę zobaczyłam dopiero na panoramce :oops:

 

ja też, ale nie wspominałem o tym pilotowi do tej pory...

 

pozdro

goory

 

[ Dodano: Pon Kwi 27, 2009 11:28 pm ]

Popieram Pitera S.

Siekierki byly fajne. Dojazdowki i czekanie po poltorej godziny na start do proby byly mniej fajne. Ale bilans jest pozytywny. Przynajmniej mielismy czas na kilka hotdogow, a nawet kebaba z posiedzeniem w restauracji.

 

Mam nadzieję, że nie przytyłeś za bardzo podczas tej imprezy. Bo brzmi gruboooo :lol:

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiem sądzić, że równie duży szacunek należy się Pilotom!

 

Prawde mowisz owszem tak.

Dialog z koncowki pierwszej proby:

- Ja: Gdzie teraz, tu czy tu?????;

- Jaga: rrrrrrraaaaaczczczczeej tu ;-)

 

Przekonany tą jednoznaczną komendą i tak pojechalem po swojemu, eksplorujac nie eksplorowane dotychczas rejony żwirowni i znikajac kibicom na dluższą chwilę za dużą górą piachu :-)

Ale taryfe dali nam nieslusznie bo grzecznie wycofalem i pojechalem poprawnie.

 

A co do Wisły, to widziałem ją głównie we wstecznym lusterku jak tam przelatywalismy (bokiem do przodu rzecz jasna). A że nie mam napisu "objects in the mirror are closer than they appear", czy jakos tak, to czulem sie bezpiecznie :-)

 

Goory, szczerze polecam kebab w Łomiankach, po rajdzie cholesterol w normie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr 46

Próby rzeczywiście fajne, czasy też fajne, ale pogrążył mnie SL6. Sędzia wygonił mnie prawie z mety i kazał pojechać jeszcze raz do okoła dużej góry piachu (25s w plecy). Potem jeszcze SL9 na kapciu :mad: .

Teraz tylko muszę poskładać autko do kupy i czekać na następne ściganko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche pózno ale pozdro dla Goory i Yacho za spotkanie na badaniu kontrolnym :)

 

Dzięki wielkie dla organizatorów za bardzo udany KJS i dla wszystkich za super atmosfere

Drugi KJS za kierownicą (pierwszy raz po szutrze) i chyba wyszło niezle. Co prawda trafiliśmy taryfe na Łomiankach (trudno, zdarza się) ale z wyniku (7 w klasie 1) i przede wszystkim z jazdy jestem zadowlony chociaż widać jak dużo pracy jeszcze przede mną i pilotem. Chylimy czoła przed czołówką naszej klasy 1 bo to co wyprawiał Wiktor z biało niebieskiego CC i spółka to jest szok Gratulacje dla zwycięzców !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zeby nie kapec na ostatniej probie, mialbym prawdopodobnie 3cie miejsce w klasie.

zlapalem kapciora i zeby nie zniszczyc pojechalem delikatnie prosto do mety lapiac rzecz jasna taryfe na najdluzszej probie :evil: poczym okazalo sie ze opona i tak szmelc bo ma dziure w nienaprawialnym miejscu.. :evil:

PECH k...a pech.

jako sukces moge odnotowac 4ty czas w CSP. tylko sooo what! :razz:

zdrooowka dla wszystkich i mam nadzieje, do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...