Skocz do zawartości

Evolution Experience - Tor Slomczyn 25 kwietnia 2009


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy serdecznie na kolejną imprezę z cyklu "Evolution Experience" zorganizowaną przez Szkołę Jazdy Evolution. Impreza odbędzie się 25. kwietnia 2009r. na Torze w Słomczynie - jedynym profesjonalnym torze Rallycrossowym w Polsce. Start o godzinie 10:00. Uczestnikom zapewniamy całodzienną możliwość jeżdżenia po torze pod okiem profesjonalnych, obeznanych z torem instruktorów, szybki serwis oraz poczęstunek. Przez cały czas trwania imprezy tor będzie wyłącznie do naszej dyspozycji. Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo na torze cały czas czuwać będzie z nami specjalistyczny zespół ratunkowy. Na imprezie obecny będzie fotograf, dzięki czemu chwile spędzone na torze zostaną uwiecznione.

 

Całkowity koszt uczestnictwa w imprezie wynosi 700,00 pln + VAT. W zależności od liczby zgłoszonych uczestników cena może ulec zmianie o 20%. Zastrzegamy sobie możliwość odwołania imprezy z powodów niezależnych od organizatora.

 

W przypadku chęci uczestnictwa prosimy o przesłanie 400 zł zaliczki na następujące konto:

 

Evolution Events S.C.

Komorów, ul. Ceglana 17

95 1500 1012 1210 1014 4774 0000

oraz przesłanie potwierdzenia na e-mail: damian.nowak@autogt.pl

 

Szczegółowych informacji udziela Tomasz Andrzejewski: +48 792 625 924, tomasz.andrzejewski@autogt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiek czy mozesz to napisac po swojemu czy musisz byc taki serjozny ?

 

verciu, nie mam juz dzis na nic poweru. jestem wykonczony.

 

Tu masz fotki:

http://www.kmh24.pl/kmh24_newsWiecej_32 ... =track+day

 

http://www.kmh24.pl/kmh24_galeriaWiecej ... _2008.html

 

900brutto mega ,mega grubo

 

700 netto po pierwsze, czyli 854 brutto, a nie 900 :twisted:

 

Pamietaj, ze na EE jest mocno ograniczona ilosc uczestnikow, zeby sie najezdzic, a nie stac, czy przepychac na torze, wyzerka, prosty serwis, obstruktorzy, mechanik, itp.

 

Ja chyba bede. Jezeli uda mi sie czarna mambe w przyszlym tygodniu w skrzynie uzbroic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...