Jump to content

gry komputerowe

Vefour

Recommended Posts

47 minut temu, Turbo napisał:

Nie lubię Epica jako firmy, nie lubię jej szefa i stylu dyskusji jaki uskutecznia, nie chce też mieć kolejnego launchera na kompie. 

dlatego dawno uciekłem na konsole. na pc tylko upgrade'y, pierdyliard launcherów (steam, ubi, ea, epic, bethesda...) i malutkie monitory bez 4k :P

4 godziny temu, Turbo napisał:

Nie lubię Epica jako firmy, nie lubię jej szefa i stylu dyskusji jaki uskutecznia, nie chce też mieć kolejnego launchera na kompie. 

Nie mam żadnego lanunchera wszystkie gry dodaje przez smartfona, być może kiedyś zagram ;):

Screenshot_2021-06-24-13-22-36-965_com.android.chrome.thumb.jpg.1aef51adf81fae11f264efbfc04f8661.jpg

Nawet nie wiem kim jest szef bo mało mnie to interesuje, ale każdy ma swoją "rację". 

PS: gierke ze zdjęcia można odebrać do 17:00.

2 godziny temu, llkuba napisał:

PS: gierke ze zdjęcia można odebrać do 17:00.

Ja czekam aż wyjdzie nowa wersja Overcooked z crossplayem, żebym mógł grać z ludźmi, którzy nie mają Xboksa.

Album ze soundtrackiem z Overcooked 2 mam dodany do biblioteki w Spotify :)

• Like 1

4 minuty temu, Kytutr napisał:

Ja czekam aż wyjdzie nowa wersja Overcooked z crossplayem, żebym mógł grać z ludźmi, którzy nie mają Xboksa.

Album ze soundtrackiem z Overcooked 2 mam dodany do biblioteki w Spotify :)

Mój dobry znajomy gral w Overcooked ze swoją córką na Xboxie i mówił, że świetna zabawa :).

2 godziny temu, llkuba napisał:

Mój dobry znajomy gral w Overcooked ze swoją córką na Xboxie i mówił, że świetna zabawa :).

Ja grałem lokalnie oraz zdalnie w 3 osoby na Xboksie i jest naprawdę super rozrywka.

• Like 1

• 4 weeks later...
  • 1 month later...
47 minut temu, Orear napisał:

Trochę przypomina Spintires.

Idziemy w inny kierunek trochę, sim ciężarówki plus elementy survivalu - wysiadanie z pojazdu, dbanie o o potrzeby kierowcy jak jedzenie, dbanie o pojazd - zakładanie łańcuchów, własnoręczne tankowanie... and many more to come ;)

• Like 2

11 minut temu, -=nikon=- napisał:

Czy ktoś z forum zamierza wrócić do Diablo 2? 

po latach pracowania Blizza na to, aby mi się nie chciało grać w ich gry, ostatnie wydarzenia ostatecznie sprawiły, że kijem tego nie ruszę.

• Upvote 1

59 minut temu, -=nikon=- napisał:

Czy ktoś z forum zamierza wrócić do Diablo 2? 

Ja jakis czas temu pograłem trochę w Diablo I z dodatkiem Hellfire. Zabrakło mi jednak cierpliwości by przejść przygodę wystarczająco wiele razy by skompletować cały ekwipunek taki jak miałem kiedy dawno temu zaczynałem przygodę z tą grą.

Mimo wszystko miło się grało, historyjka, muzyczka i te dialogi, narracja wciąż mają swój ciężar. Klimat i dobra historia plus muzyka i teksty robią grę. Zeby nie wiem jaka była grafika to bez wciągającej opowieści mnie nie przekona.

• Like 2