Jump to content

gry komputerowe

Recommended Posts

• Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wrzucam swoje zeszłoweekendowe dzieło. Podczas gdy do skarbonki powoli kapie na następne subaru, umilam sobie czas oczekiwania upalając Assetto w fotelu z gieteka    

a prawie cwirc wieku temu czlowiek sie jaral tym    kto gral, to chyba pierwsza rajdowka z subaru, w ktora gralem, dopiero potem przyszla era gierek colln mcrea

Grało się, później jeszcze było genialne Rally Championship jak poniżej:   No a później to już nowa era-  Colin 2.0

Posted Images

• 2 months later...

Wrzucam swoje zeszłoweekendowe dzieło.

Podczas gdy do skarbonki powoli kapie na następne subaru, umilam sobie czas oczekiwania upalając Assetto w fotelu z gieteka ;)

20200201_131122.thumb.jpg.a97d74947492b2debca5317cdd16c8f3.jpg

• Like 2
  • Upvote 5

Wszystko dobrze- tylko zorganizuj sobie chociażby jakieś TV używane zamiast tego wyświetlacza.

23 godziny temu, Dymian napisał:

Wszystko dobrze- tylko zorganizuj sobie chociażby jakieś TV używane zamiast tego wyświetlacza.

In progress ;)

TV bedzie kiepskie bo duża część telewizorów ma odświeżanie na poziomie 30Hz co daje Ci równowartość ledwo 30fps widocznych oczami. Do gier wyścigowych trochu mało, zwłaszcza, że lapek pewno 60fps spokojnie daje. Kup monitor pod hdmi z minimum 60Hz odświeżaniem. 

Edited by Orear
W dniu 10.02.2020 o 21:17, Orear napisał:

TV bedzie kiepskie bo duża część telewizorów ma odświeżanie na poziomie 30Hz co daje Ci równowartość ledwo 30fps widocznych oczami. Do gier wyścigowych trochu mało, zwłaszcza, że lapek pewno 60fps spokojnie daje. Kup monitor pod hdmi z minimum 60Hz odświeżaniem. 

omatko- 30Hz?

Od wielu lat używam TV jako kolejnych monitorów, fakt do grania mam zawsze co innego. Jednak natywne 60Hz to już używka za 300zł Ci da- nie wspomnę o podbiciach do 100Hz (kija warte-dobre na papierze) etc.

• 1 month later...

Dla wszystkich siedzących po domach.... Polecam  grę multiplayer War Craft 2 - ojca wszystkich RTS-ów

Tu ten klasyk jest do pobrania: http://en.war2.ru/

War Craft 2 download

Ruskie zrobili instalator i postawili serwery, oraz poprawili tak że wszystko działa pod Windows 10 !

Polecam klasykę !

Chętnie komuś złoję dupeczkę :biglol:

Wymagania:

Pentium 133, 32 MB, 80 MB - to nie pomyłka MB :D

2 godziny temu, Intakwrx napisał:

Dla wszystkich siedzących po domach.... Polecam  grę multiplayer War Craft 2 - ojca wszystkich RTS-ów

Wciąż lepsze niż W3 Refordżed. :biglol:

A może arcade? Po 6ciu latach wkońcu zrobiłem bartopa 4152735521c7abc6237b4b98402f1c44.jpg&key=48eb613c0f6e64611646bc04ed478d635f60188101154ec6eeaf2888f22f08fb

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

d05670aaa010526c2a0225cbf70840d0.jpg

• Thanks 1

No dobra - od 2002 do 2006 grałem dużo a nawet b dużo w CMR4, osiągając niezłe miejsca w online comps - typu top 20. Zawsze na klawiaturze!
Odtąd w nic i nigdy. Korci mnie teraz. Dodatkowo - zbliża się chwila na wymianę kompa - teraz nadal cieszy mnie Sony Vaio z 2005r (!) ale z SSD i nowym Win7, działa jak wiele nie działa :D ...ale mam świadomość, że sprzęt ma kilkanaście lat, więc wicie rozumicie. Zostanie na potrzeby domowe, ale do gamingowych się już raczej nie nadaje.

Znawcy - polećcie proszę grę, który urywa dupę zarówno w aspekcie rally, jak i tor, jak i poziom symulacji jak i niemożnasięprzypieprzyć - oraz w aspekcie sprzęt typu laptop. Parę tys na laptopa raz na 15 lat mnie nie przeraża ;)

Senkju beary :D

Powrót do starych klasyków: Majesty 2 z wszystkimi DLC na tapecie.

Ale już po głowie chodzi mi odpalenie Richard Burns Rally :)

Jak to win7 się do gier nie nadaje? A realistyczny symulator ETS2? Wiesz jak to wciąga, jak doginasz sobie po PL i Europie składem? Polecam naprawdę warto 

13 minut temu, Korton napisał:

Powrót do starych klasyków: Majesty 2 z wszystkimi DLC na tapecie.

Ale już po głowie chodzi mi odpalenie Richard Burns Rally :)

11 minut temu, kriskristoffers napisał:

Jak to win7 się do gier nie nadaje? A realistyczny symulator ETS2? Wiesz jak to wciąga, jak doginasz sobie po PL i Europie składem? Polecam naprawdę warto 

Chopy - wy błądzicie, czy do mnie cuś?

55 minut temu, Fala napisał:

No dobra - od 2002 do 2006 grałem dużo a nawet b dużo w CMR4

O, widzę moja liga kolego ;)

Można powiedzieć, że w nic w życiu nie grałem...poza Colinem kiedyś, no i wężem w noki :P 

Colina 2005 mam cały czas na kompie i raz na kilka miesięcy odpalę Finkę, albo Australię...i idę jak dzik ;)

• Upvote 1

@Falaz rajdów to chyba ciągle RBR z setką modów. Mnie z kolei inna samochodówka wciągnęła i siedzę już rok - iRacing. No ale to wyścigi i raczej nie polecam grać na lapku.

No jest iracing, ale granie wychodzi dosyć drogo, jest assetto corsa, ktora wg mnie jest optymalna. Z rajdow jest rbr i dirt rally 2.0, ktory moze jest troche arcadowy, ale gra sie calkiem przyjemnie.

Dirt bardzo spoko, ale na klawiaturze to męka, trzeba pada albo kierownicę i pedały, szczególnie operowanie gazem i hamulcem na klawiaturze jest uciążliwe. 

No, a z klasyków to TOCA moim zdaniem też trzymała poziom. 

Na konsolach to chyba Forza teraz jest numerem jeden, ale nie znam się czy to na komputery wyszło. 

Ja za często nie gram, ale jeśli mam czas to Project C 2, lub dirt rally upalam (To mogę polecić z czystym sumieniem) ale bez kiery lepiej nie podchodzić..

Zresztą nauke zostawiłem dla synów, 5latek już ogarnia dirta rally bez wspomagaczy i na automatycznej skrzyni:D chociaż uważam że to za wcześnie i ma taka okazję raz w tygodniu przez godzinke..

Odruchy już są,  w lipcu wsiadamy w karta :)

Edited by Mateusz22
13 godzin temu, kriskristoffers napisał:

A realistyczny symulator ETS2? Wiesz jak to wciąga, jak doginasz sobie po PL i Europie składem? Polecam naprawdę warto 

Bardzo lubię, zarówno ETS2 jak i ATS. Do kompletu polecam również MudRunnera. :D 

38 minut temu, Dj Brabus napisał:

Bardzo lubię, zarówno ETS2 jak i ATS. Do kompletu polecam również MudRunnera. :D 

MudRunner jest swietny. Zbliza sie SnowRunner ktory wybitnie sie nie rozni ale ma pare fajnych nowych rzeczy (np. mozesz zbudowac most).

• Like 1