Jump to content

Serwisy na Śląsku

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj dowiedziałem się, zgadnijcie gdzie, iż nie dostane wydruku potwierdzające ustawienie geometrii, gdyż drukarka się zepsuła a kierownik nie chce jej naprawić. :shock: :roll:

Czy słusznie nasuwa mi się pytanie czy geometria była ustawiana? - nie czuję różnicy.

konkluzja

wielomarkowy = do wszystkiego

do wszystkiego = do niczego

Nie ukrywam, marzy mi się otwarcie ASO Subaru z prawdziwego zdarzenia, takiego jak ASO Koper czy MTS Dzierżoniów. No ale wymagałoby to ogromnego kapitału, a tego niestety przeskoczyć się nie da. :cry:

tak, szczególnie ludzkiego

Czy słusznie nasuwa mi się pytanie czy geometria była ustawiana? - nie czuję różnicy.

A zleciłeś zmianę ustawień czy kontrolę geometrii ??

A zleciłeś zmianę ustawień czy kontrolę geometrii ??

Nie. Zlecenie podsunięto mi razem z rachunkiem.

Deklarowałem, że chcę uczestniczyć w jeździe testowej, aby zwrócić uwagę i też nic.

Porozmawiam sobie z kierownikiem serwisu i zdam relację z tej rozmowy, niestety do tej pory jest zajęty i nie odbiera telefonu.

Nie. Zlecenie podsunięto mi razem z rachunkiem.

Deklarowałem, że chcę uczestniczyć w jeździe testowej, aby zwrócić uwagę i też nic.

Porozmawiam sobie z kierownikiem serwisu i zdam relację z tej rozmowy, niestety do tej pory jest zajęty i nie odbiera telefonu.

Jak dobrze że ja mam ASO Radom tak blisko . Jak bym miał tyko takie ASO jak te w Warszawie albo na Śląsku , to zmieniłbym marką . Współczuję Warszawiakom i Ślązakom .

Jak bym miał tyko takie ASO jak te w Warszawie albo na Śląsku , to zmieniłbym marką

Toś dowalił jak dzik w sosnę... poczytaj parę stron wcześniej opinie o Mikołowie, a potem rób podsumowania. :evil:

• 2 months later...
  • 2 years later...
  • 4 years later...
  • 2 weeks later...

Jak byłem na etapie szukania używanego Forestera dla Żony, przy okazji zakupów na Trzech Stawach odwiedziłem MM Cars. Po chwili od wejścia znalazłem Panią z obsługi, podszedłem przedstawiłem czego szukam i zostałem skierowany do Pana zajmującego się używanymi SUBARU. Tam powiedziałem, że szukam Forestera SG, najlepiej po lificie w manulalu, ale automat też wchodzi w grę i zapytałem, czy coś mają. Pan mówi, że tak - proszę chwilę poczekać, ubiorę się i wyjdziemy na "pole" (poczułem, że źle trafiłem), ale poczekałem i razem udaliśmy się w kierunku Forestera SG. Patrzę i widzę Forestera SJ, przypominam, że szukam drugiej generacji, a Pan do mnie, że to jedyny SG jaki mają... auto było zarejestrowane w Gliwicach. Tak więc po tej przygodzie nie oddał bym auta do MM Cars. Wiem, że to nie ma nic wspólnego z serwisem, że to tylko Handlowiec, ale nie smak pozostał i całe MM Cars zostało skreślone.

Do Mikołowa oddałem auto po delikatnej stłuczce, gdzie mieli wymienić zderzak z OC sprawcy. Auto zostało przetransportowane do innej firmy i tam naprawa trwała blisko miesiąc. Trochę długo jak na wymianę zderzaka, ale podobno problemy leżały po stronie ubezpieczalni, a dokładniej Rzeczoznawcy. 

Jak będziecie zlecać wymianę oleju w Mikołowie to radzę sobie po całej operacji sprawdzić poziom na bagnecie. Tak, żeby nie jeździć z poziomem o 1cm wyższym niż "max"...

Jak będziecie zlecać wymianę oleju w Mikołowie to radzę sobie po całej operacji sprawdzić poziom na bagnecie. Tak, żeby nie jeździć z poziomem o 1cm wyższym niż "max"...
W Bielsku też się to zdarza....taka Śląska tradycja

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

• 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...