Skocz do zawartości

Serwisy na Śląsku


Sabor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj dowiedziałem się, zgadnijcie gdzie, iż nie dostane wydruku potwierdzające ustawienie geometrii, gdyż drukarka się zepsuła a kierownik nie chce jej naprawić. :shock: :roll:

 

Czy słusznie nasuwa mi się pytanie czy geometria była ustawiana? - nie czuję różnicy.

 

 

 

konkluzja

wielomarkowy = do wszystkiego

do wszystkiego = do niczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zleciłeś zmianę ustawień czy kontrolę geometrii ??

 

Nie. Zlecenie podsunięto mi razem z rachunkiem.

 

Deklarowałem, że chcę uczestniczyć w jeździe testowej, aby zwrócić uwagę i też nic.

 

Porozmawiam sobie z kierownikiem serwisu i zdam relację z tej rozmowy, niestety do tej pory jest zajęty i nie odbiera telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Zlecenie podsunięto mi razem z rachunkiem.

 

Deklarowałem, że chcę uczestniczyć w jeździe testowej, aby zwrócić uwagę i też nic.

 

Porozmawiam sobie z kierownikiem serwisu i zdam relację z tej rozmowy, niestety do tej pory jest zajęty i nie odbiera telefonu.

 

Jak dobrze że ja mam ASO Radom tak blisko . Jak bym miał tyko takie ASO jak te w Warszawie albo na Śląsku , to zmieniłbym marką . Współczuję Warszawiakom i Ślązakom .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...
  • 4 lata później...
  • 2 tygodnie później...

Jak byłem na etapie szukania używanego Forestera dla Żony, przy okazji zakupów na Trzech Stawach odwiedziłem MM Cars. Po chwili od wejścia znalazłem Panią z obsługi, podszedłem przedstawiłem czego szukam i zostałem skierowany do Pana zajmującego się używanymi SUBARU. Tam powiedziałem, że szukam Forestera SG, najlepiej po lificie w manulalu, ale automat też wchodzi w grę i zapytałem, czy coś mają. Pan mówi, że tak - proszę chwilę poczekać, ubiorę się i wyjdziemy na "pole" (poczułem, że źle trafiłem), ale poczekałem i razem udaliśmy się w kierunku Forestera SG. Patrzę i widzę Forestera SJ, przypominam, że szukam drugiej generacji, a Pan do mnie, że to jedyny SG jaki mają... auto było zarejestrowane w Gliwicach. Tak więc po tej przygodzie nie oddał bym auta do MM Cars. Wiem, że to nie ma nic wspólnego z serwisem, że to tylko Handlowiec, ale nie smak pozostał i całe MM Cars zostało skreślone.

 

Do Mikołowa oddałem auto po delikatnej stłuczce, gdzie mieli wymienić zderzak z OC sprawcy. Auto zostało przetransportowane do innej firmy i tam naprawa trwała blisko miesiąc. Trochę długo jak na wymianę zderzaka, ale podobno problemy leżały po stronie ubezpieczalni, a dokładniej Rzeczoznawcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie zlecać wymianę oleju w Mikołowie to radzę sobie po całej operacji sprawdzić poziom na bagnecie. Tak, żeby nie jeździć z poziomem o 1cm wyższym niż "max"...
W Bielsku też się to zdarza....taka Śląska tradycja

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • aflinta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...