Skocz do zawartości

Serwisy na Śląsku


Sabor

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam szukam i znaleźć nie moge jakichkolwiek opinii o śląskich serwisach. Mikołów, Bielsko, Katowice - czy możecie któryś specjalnie polecić, lub przed którymś przestrzec? Może być na PW... :grin: Zależy mi bardzo, bo musze zrobić pare rzeczy w forku, a lekarz zaleca mi spokój i unikanie stresów... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Serwis w Mikołowie mogę polecić. Nigdy nic źle nie zrobili. Tylko w recepcji pracuje pani taka średnio kumata.

 

delikatnie powiedziane :mrgreen:

 

Odwiedziłem wszystkie trzy. Moja ocena:

 

1. Mikołów - polecem - mają podejście

2. B-B - nie mogę nic zarzucić, ale już tam nie jeżdzę - olewają klienta

3. Katowice 'M&M' zdecydowanie odradzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Katowice 'M&M' zdecydowanie odradzam

Nie byłem, więc nie wiem czy mają pojęcie. Jednak mieszkam w pobliżu i zawsze tam był duży salon Opla. Potem dołożyli jeszcze Saaba i całkiem niedawno Subaru. Sam nie wiem co sądzić, ale nie lubię takich specjalistów od wszystkiego. Wolę pojechać do sprawdzonego Mikołowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Katowice 'M&M' zdecydowanie odradzam

Nie byłem, więc nie wiem czy mają pojęcie. Jednak mieszkam w pobliżu i zawsze tam był duży salon Opla. Potem dołożyli jeszcze Saaba i całkiem niedawno Subaru. Sam nie wiem co sądzić, ale nie lubię takich specjalistów od wszystkiego. Wolę pojechać do sprawdzonego Mikołowa :)

 

W Bielsku też jest Opel, Saab, Subaru, Chevrolet, jakieś Kia i nie wiadomo co jeszcze u jednego właściciela na jednym placu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos wiecej?

 

Jak już ktoś trafnie zauważył M&M zajmuje się sprzedażą i serwisem 4 czy nawet 5 marek samochodów. To jest (chyba) ten sam właściciel co salonu w Bielsku. Stąd podobne rozwiązanie biznesowe=masówka :evil:

 

O ile w Bielsku nie było tego tak widać (mimo wszystko mniejsze miasto) o tyle w Katowicach mają cię w dup... zanim się odezwiesz. Wychodzą pewnie z założenia, że jeden pacjent przy tej ilości serwisowanych aut im i tak lata koło dup...

 

Poza serwisem samochodów prywatnych mają umowy na serwis "flotowy" z dużymi firmami z Katowic. Więc tym bardziej pojedynczych klientów mogą sobie odpuścić.

 

Byłem raz na przeglądzie i spieprzyli geometrię (dodatkowo płatną) - w Mikołowie jest w cenie :smile:

 

Kilka tygodni później byłem zmuszony wymienić błotnik (dzwon). Pojechałem (poniedziałek) z kosztorysem z ubezpieczalni, umówiłem się na telefon. W tym samym dniu oddzwonił pan i potwierdził, że części są w polsce i zaprasza na piątek. Termin miał być do potwierdzenia w piątek rano (chciałem samochód zastępczy)

 

Piątek rano - dzwonię i pytam .... ?

koleś: a z kim pan rozmawiał ?

ja: ten i ten ....

koleś: ale jego nie ma ...

ja: czy mogę przyjechać?

koleś: nie najwcześniej po świętach ... mamy dużo samochodów do składania

ja: ale termin był potwierdzony i miałem otrzymać samochód zastępczy.

koleś: no co pan nie powie :mrgreen: .... jak pan chce samochód z. to najwcześniej za miesiąc...

ja: :shock: .... "walcie się"

 

i tyle ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M&M zajmuje się sprzedażą i serwisem 4 czy nawet 5 marek samochodów

 

mozna powiedziec ze w zasadzie to 2 marki (GM i Subaru) bo poza subaru maja tam opla saaba i chevroleta :wink:

co nie zmiania faktu ze po takich doswiadczeniach kolegi sie tam nie wybiore :???:

szkoda natomiast ze SIP nie interesuje sie kompletnie jakoscia obslugi w swoich ASO... :???: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p@dre, Twój przypadek faktycznie zniechęca do odwiedzenia M&M.

W Mikołowie jak już przejdzie się etap recepcji to dalej już jest ok. :) Goście raczej kumaci. Jak już przychodzi do dyskusji to o konkretach, a nie mydlenie oczu. I to cenię.

Wygląd serwisu może nie jest oszałamiający ale nadrabiają to jakością usług. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można spokojnie zgodzić się z Tomaszem 555.Ja serwisuję swoje dwa dobra w ASO Dzierżoniów i powiem,że też tam wyglądem nie zachwyca ale za to naprawdę wiedzą co robią.Także lepiej jechać do sprawdzonego serwisu niż póżniej żałowac . :wink: Z drugiej strony tam gdzie serwisują więcej marek to to wygląda że robią wszystko i nic :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Katowice 'M&M' zdecydowanie odradzam

 

cos wiecej?

 

koleżanka jechała tam do Opla (bo to jeden serwis praktycznie), więc poprosiłem Ją o zapytanie o koszt małego przeglądu (Imprezy WRX). Nie pamiętam dokładnej kwoty, ale była duużo wyższa niż w Mikołowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwoniłem do M&M w Katowicach i chciałem umówić się na przegląd na ok. 11 - 12 maja.

Pani w recepcji serwisu nie była w stanie mnie zapisać, bo ..."jeszcze nie mają grafiku na maj" !!!

 

Poprosiłem, żeby stworzyła ten grafik, bo jest już druga połowa kwietnia. Niestety, nie podchwyciła tej genialnej myśli i zaproponowała żebym ponownie zadzwonił w maju.

 

NIE MUSZĘ DODAWAĆ, ŻE NIGDY WIĘCEJ NIE MAM ZAMIARU TAM DZWONIĆ.

Przy takiej organizacji, serwis musi być "powalający" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani w recepcji serwisu nie była w stanie mnie zapisać, bo ..."jeszcze nie mają grafiku na maj" !!!

Mogłeś zapytać czy zamawiają go w Japonii, że jeszcze nie ma. :mrgreen: Skoro nie ma to bierze się kartkę (słownie: jedną) i pięknie pisze się "11 maja, Pan J. Litke, Forester - przegląd". Niestety w naszym kraju wiele osób jest niereformowalnych. Szkoda, ale to ich problem, że tracą klientów i psują sobie opinię.

 

Co sprowadza Cię i twojego Forka aż na drugi koniec Polski ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ale to ich problem, że tracą klientów i psują sobie opinię.

 

niestety ale biorac pod uwage stopien rozwoju sieci aso to... moga zlewac sprawe a i tak nie straca klientow, taka rzeczywistosc.... jako i poziom rozwoju pozostalych uslug w naszym kraiku :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to co? Serwis M&M w Katowicach :mrgreen: :mrgreen:

Jakby mechanikami były kobiety i pracowały topless to chyba sam zrobiłbym sobie wycieczkę żeby sprawdzić jakość :mrgreen:

 

[ Dodano: Pią Kwi 17, 2009 12:05 am ]

niestety ale biorac pod uwage stopien rozwoju sieci aso to... moga zlewac sprawe a i tak nie straca klientow, taka rzeczywistosc.... jako i poziom rozwoju pozostalych uslug w naszym kraiku :roll:

Szkoda, że ludzi bardziej przyciąga nowoczesny wygląd punktu niż dobra jakość usług. Traci na tym Mikołów, który generalnie jest dobrym ASO ale lokalizację ma po prostu gorszą. Ja do M&M nie pojadę. Mikołów jest sprawdzony i mam tam nawet formalnie wypisany przez dealera upust na robociznę :) Jako gratis do Imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sprowadza Cię i twojego Forka aż na drugi koniec Polski ?? :)

 

Na pewno nie światowa sława serwisu... Ale na poważnie: będę służbowo i chciałem wykorzystać ten czas, dodatkowo zachęcony Waszymi dobrymi opiniami o Mikołowie. Mam nadzieję, że się nie zawiodę, bo zwykle serwisuję w Berlinie (b. sympatycznie, cena podobna, jakość obsługi super, a najważniejsze - serwują naprawdę dobrą kawę). Z serwisu w Szczecinie zrezygnowałem. Nie będę pisał dlaczego, bo to bardzo szeroki temat...

 

Pozdrawiam

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek- czy Ty chcesz porównywać serwis z Berlina z serwisem z Mikołowa :shock: ? Hmm... Sam warsztat w M. nie wzbudza zaufania (swoim wyglądem), ale nie to decyduje o jakości usług...

 

Tyle się nasłuchał o dziewczynie z recepcji, że musi to koniecznie zobaczyć :mrgreen:

 

btw: rozmawiałem ostatnio z *** :?: serwisu nt. inwestycji "w wygląd" ... wiedzą, że trzeba coś z tym zrobić tylko szef nie uważa tego za konieczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suba. Właśnie dowiedziałem się że jest serwis edit by mod gdyż nie jest to ASO.

 

[color=green]Regulamin forum mówi, że:
III. Przymusowy urlop od Forum przysługuje m.in. za:
(...)
 promowanie działalności konkurencyjnej wobec gospodarza Forum (SIP), 

[/color]

 

Następnym razem będzie pasek. Pozdrawiam

 

[ Dodano: Wto Kwi 28, 2009 4:31 pm ]

Suba. Wporzo :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
cos wiecej?

 

Jak już ktoś trafnie zauważył M&M zajmuje się sprzedażą i serwisem 4 czy nawet 5 marek samochodów. To jest (chyba) ten sam właściciel co salonu w Bielsku. Stąd podobne rozwiązanie biznesowe=masówka :evil:

 

O ile w Bielsku nie było tego tak widać (mimo wszystko mniejsze miasto) o tyle w Katowicach mają cię w dup... zanim się odezwiesz. Wychodzą pewnie z założenia, że jeden pacjent przy tej ilości serwisowanych aut im i tak lata koło dup...

 

Poza serwisem samochodów prywatnych mają umowy na serwis "flotowy" z dużymi firmami z Katowic. Więc tym bardziej pojedynczych klientów mogą sobie odpuścić.

 

Byłem raz na przeglądzie i spieprzyli geometrię (dodatkowo płatną) - w Mikołowie jest w cenie :smile:

 

Kilka tygodni później byłem zmuszony wymienić błotnik (dzwon). Pojechałem (poniedziałek) z kosztorysem z ubezpieczalni, umówiłem się na telefon. W tym samym dniu oddzwonił pan i potwierdził, że części są w polsce i zaprasza na piątek. Termin miał być do potwierdzenia w piątek rano (chciałem samochód zastępczy)

 

Piątek rano - dzwonię i pytam .... ?

koleś: a z kim pan rozmawiał ?

ja: ten i ten ....

koleś: ale jego nie ma ...

ja: czy mogę przyjechać?

koleś: nie najwcześniej po świętach ... mamy dużo samochodów do składania

ja: ale termin był potwierdzony i miałem otrzymać samochód zastępczy.

koleś: no co pan nie powie :mrgreen: .... jak pan chce samochód z. to najwcześniej za miesiąc...

ja: :shock: .... "walcie się"

 

i tyle ...

 

Update:

 

Już jakiś czas temu, dokładnie w czwartek przed majowym weekendem odebrałem z naprawy w ASO Mikołów Forka. O ile jestem laikiem w sprawach blacharsko lakierniczych o tyle muszę szczerze przyznać, że zrobiony był na "miód z benzyną" :twisted:

Taki ładny i wypucowany nie był chyba od nowości...

 

A propos M&M ... wczoraj zadzwonił pan pytając czy możemy się umówić na naprawę ... :shock: .... :roll: ... miesiąc po mojej wizycie u nich i kilka tygodni po ostatniej rozmowie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...