Skocz do zawartości

Podróże Plejadowe


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie wal focha... jak jakis 'giej' :twisted::mrgreen:

przez niemcy mamy do przejechania do polskiej granicy okolo 750 kilometrow, udawalo mi sie ten dystans pokonac w niecale 7 godzin... no a pozniej do Poznania po wspanialych polskich drogach :razz: wiec mysle ze na kolacje kolo 20 bedziemy, moze wczesniej.... moze pozniej? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wal focha... jak jakis 'giej'
swojej natury nie oszukam :lol::mrgreen:
przez niemcy mamy do przejechania do polskiej granicy okolo 750 kilometrow, udawalo mi sie ten dystans pokonac w niecale 7 godzin... no a pozniej do Poznania po wspanialych polskich drogach
a później do Poznania przez kolejne 7 godzin :lol: :razz:
wiec mysle ze na kolacje kolo 20 bedziemy' date=' moze wczesniej.... moze pozniej[/quote']no spoko, raczej dam radę :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wal focha... jak jakis 'giej' :twisted::mrgreen:

przez niemcy mamy do przejechania do polskiej granicy okolo 750 kilometrow, udawalo mi sie ten dystans pokonac w niecale 7 godzin... no a pozniej do Poznania po wspanialych polskich drogach :razz: wiec mysle ze na kolacje kolo 20 bedziemy, moze wczesniej.... moze pozniej? :roll:

Jak nie będzie korków to w 5 godzinach można się wyrobić. Od granicy do Nowego Tomyśla to droga przez mękę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od granicy do Nowego Tomyśla to droga przez mękę

no i wlasnie sie tego obawiam....

eee, nie jest tak źle :razz:

Ale fakt zawsze jadąc z Niemiec przekraczając granicę przez kilka km zastanawiam się czemu droga nagle zrobiła się jakaś taka bardziej dziurawa, samochodów też jakoś więcej i jakoś tak ogólnie uczucie jakbym musiał walczyć o mój byt na drodze :razz: :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze jadąc z Niemiec przekraczając granicę przez kilka km zastanawiam się czemu droga nagle zrobiła się jakaś taka bardziej dziurawa, samochodów też jakoś więcej i jakoś tak ogólnie uczucie jakbym musiał walczyć o mój byt na drodze

o to to to.....

a jako gwozdz do trumny, wyobraz sobie ze mam kierownice po drugiej stronie.... :???: no rewela sie jedzie po prostu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Koledzy Brytyjczycy! Ponieważ opłacało mi się wziąć dwa dni urlopu i pilot mi odmówił uczestnictwa, więc nie mam po co jechać autem i lecę do Polski już 5go czerwca :) Niemniej szerokiej drogi, miłej podróży i widzimy się na miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TJ, no normalnie nas wystawiles, no.... :razz:

a taki ladny konwoj sie zapowiadal....

 

a jak sie okaze, ze radekk naprawde nie istnieje... :roll:

żadnych zbędnych zestrzeleń.

a bywaja niezbedne? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak sie okaze, ze radekk naprawde nie istnieje...
:twisted: :razz:

 

nie istnieje, jest jakiś gość, co się pod niego podszywa, ale to nie on :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...