Skocz do zawartości

Podróże Plejadowe


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wpadajcie do Poznania na żarcie

 

Dzieki, chetnie bysmy wstapili, ale w okolicach Poznania bedziemy dosyc pozno, takze chyba tylko jakis szybki pit-stop przy trasie. Jest jakas godna miejscowka ktora polecasz?

 

skad plyniecie?

 

z Newcastle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyślę nad czymś dobrym, szybkim i otwartym do późnych godzin w pd rejonach Poznania gdybyście zgłodnieli

bedziesz gotowal? :shock:

T8LEK i przyjeżdżaj Skyem

na Plejady? nissanem? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki duuuży punkt o nazwie Nevada

 

filester, kiedys sie na ta kiczowata nevade nacialem szpetnie (pomijajac nijakie jadlo, to panuje tam truckerski klimat zarosnietych gentelmanow w chodakach), takze omijam z daleka. Fakt, ze parking moglby sluzyc jako awaryjne lotnisko :mrgreen:

 

i przyjeżdżaj Skyem

 

bede tyz bialym, tyz slicznym, tyz japonskim i tyz dwu drzwiowym :razz: :mrgreen:

 

pomyślę nad czymś dobrym, szybkim i otwartym

 

nie, no mazde mx-5 juz masz! :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filester, kiedys sie na ta kiczowata nevade nacialem szpetnie (pomijajac nijakie jadlo, to panuje tam truckerski klimat zarosnietych gentelmanow w chodakach), takze omijam z daleka. Fakt, ze parking moglby sluzyc jako awaryjne lotnisko :mrgreen:

Do dziś mi się to żarcie w koszmarach nieraz śni :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziesz gotowal? :shock:
a zjesz? :twisted:
na Plejady? nissanem? :razz:
a czemu nie, rok temu też ktoś był Nissanem
bede tyz bialym, tyz slicznym, tyz japonskim i tyz dwu drzwiowym :razz: :mrgreen:
tego się obawiałem :mrgreen: ale nie ma tego złego, SVX też mi się bardzo podoba, tyle że SVXów kilka już widziałem, a Skyline'y chyba tylko R32 i 34 :razz:
pomyślę nad czymś dobrym, szybkim i otwartym

 

nie, no mazde mx-5 juz masz! :wink: :mrgreen:

:mrgreen: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynam sie bac.... :mrgreen:
wiesz póki co nie zalazłeś mi za skórę więc raczej nie masz powodów żeby się czegoś obawiać, chyba że przez przypadek pomylę Was z inną grupą którą będę przyjmował i zamienię potrawy :twisted: :razz: :lol:

A na serio jak tylko będziecie w przelocie po kilku godzinach jazdy i jeszcze trochę Was będzie czekać to raczej nic wymyślnego nie ma co kombinować, tylko żebyście się jak najszybciej najedli popili i mogli jechać dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynam sie bac.... :mrgreen:
wiesz póki co nie zalazłeś mi za skórę więc raczej nie masz powodów żeby się czegoś obawiać, chyba że przez przypadek pomylę Was z inną grupą którą będę przyjmował i zamienię potrawy :twisted: :razz: :lol:

A na serio jak tylko będziecie w przelocie po kilku godzinach jazdy i jeszcze trochę Was będzie czekać to raczej nic wymyślnego nie ma co kombinować, tylko żebyście się jak najszybciej najedli popili i mogli jechać dalej

Po drodze otworzycie szyby przed Poznaniem a radekk będzie Wam wrzucać paczki z jedzeniem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kogii jak dla mnie nie ma problemu, skoro będziecie raczej w godzinach wieczornych to raczej nikt mi nie wymyśli już nic innego więc mogę się spotkać. Ja tam jestem otwarty na propozycję, oczywiście bez przesady, bo znów się zacznie że ja gej :mrgreen: Jak nic nie wymyślę to chociaż do MC donadla, czy jak to się zwie Was zabiorę, bo akurat jest jeden przy autostradzie więc nie trzeba by się pchać w miasto :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kogii, pasuje oczywiscie

no to rewela, pojedziemy w szachownice :razz:

T8LEK, jedziesz szosowa czy turystyczna?

ja odpowiem, bo Tolek ma zakaz podchodzenia do komputera... :twisted::mrgreen:

oboje (obaj?) lansujemy sie na turystycznej :cool:

 

[ Dodano: Pią Kwi 17, 2009 3:34 pm ]

bo znów się zacznie że ja gej

to to male miki..... podobno Ty wcale nie istniejesz :twisted::mrgreen:

do MC donadla, czy jak to się zwie Was zabiorę, bo akurat jest jeden przy autostradzie więc nie trzeba by się pchać w miasto

i to jest dobra koncepcja... tylko przyjedz subarakiem, odfajkujemy spot forumowy, a co :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno Ty wcale nie istniejesz
też słyszałem te pogłoski, tylko niewiem na ile są prawdziwe :wink:
i to jest dobra koncepcja... tylko przyjedz subarakiem, odfajkujemy spot forumowy, a co
etam, przyjadę Mazdą :razz: no chyba że coś mnie najdzie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedziesz szosowa czy turystyczna?

 

zdecydowanie turystyczna (i to wersje "emeryt-slow-edition"), TYLKO ze wzgledu na szacuneczek dla leciwego SVXa, nie ma to nic wspolnego z ewentualnym brakiem umiejetnosci!

 

yeah, right! :razz:

 

Tolek ma zakaz podchodzenia do komputera...

 

nie prawda! tylko ebay mam zablokowany (i pistonheads, i autotrader'a) :wink: :mrgreen:

 

to male miki...

 

ze zdjec wyglada, ze to MIKKI, to wcale nie jest takie male :razz:

 

etam, przyjadę Mazdą

 

czyli jednak

 

gej

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...