Skocz do zawartości

Podróże Plejadowe


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję pomocy w ustaleniu trasy dojazdowej na Plejady tegoroczne :) Wiem, że jest jeszcze trochę czasu, ale lepiej się wcześnie przygotować...

 

Muszę dojechać ze Stuttgartu. Google maps pokazuje, żeby jechać następująco (chodzi mi o część w Polsce):

 

- przekroczyć granicę we Frankfurcie nad Odrą

- Świebodzin

- Poznań

- Września

- Gniezno

- Inowrocław

- Toruń

- Brodnica

- Olsztyn

 

Doradźcie mi, czy ta trasa faktycznie ma sens? Ile godzin powinno to zająć? Może lepiej zapieprzać dołem A4 do Katowic, odbić na Warszawę i dalej na Mazury (podobno są jakieś boczne drogi z Wawy na Mazury? ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 118
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Potrzebuję pomocy w ustaleniu trasy dojazdowej na Plejady tegoroczne :) Wiem, że jest jeszcze trochę czasu, ale lepiej się wcześnie przygotować...

 

Muszę dojechać ze Stuttgartu. Google maps pokazuje, żeby jechać następująco (chodzi mi o część w Polsce):

 

- przekroczyć granicę we Frankfurcie nad Odrą

- Świebodzin

- Poznań

- Września

- Gniezno

- Inowrocław

- Toruń

- Brodnica

- Olsztyn

 

Doradźcie mi, czy ta trasa faktycznie ma sens? Ile godzin powinno to zająć? Może lepiej zapieprzać dołem A4 do Katowic, odbić na Warszawę i dalej na Mazury (podobno są jakieś boczne drogi z Wawy na Mazury? ) ?

Zdecydowanie omijaj Warszawe, my co prawda jedziemy z Warszawy, ale jak ktoś nie musi wjeżdżać do tego miasta to niech tego nie robi :)

A trasa wybrana przez google jest bardzo sensowna.

I do zobaczenia na Plejadach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk, "niekoniecznie szybsza"? Możesz coś więcej? Bo będę miał tego dnia do przejechania ponad 1300km więc mi zależy na szybkości ;)

 

 

 

PS Krebelka, herrkam, radekk, dzięki, macie pomuki ;)

 

Niemniej innych, jak mają celne uwagi, proszę o zabraie głosu :) Ponadto jeśli ktoś ma pytania jak dojechać na Plejady z innych stron, ten temat to idealne miejsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haubi65, z wielką chęcią :) jeszcze nie w ten weekend, ani następny, bo mam parę spraw do załatwienia w NRW, ale nie omieszkam się skontaktować!

 

Swoją drogą: planujesz wybrać się na Plejady?

 

[ Dodano: Pon Mar 30, 2009 8:29 pm ]

sprawdź PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk, "niekoniecznie szybsza"? Możesz coś więcej?
zależy też w jakich godzinach będziesz miał się przemieszczać w okolicach Poznania. Ja jeżdżąc tą trasą np. do Bydgoszczy jechałem mniej więcej tyle samo czasu, co jadąc przez Poznań i Gniezno poza godzinami szczytu. Jak planujesz jechać w ciągu dnia to wtedy trasa którą podał Herrkam będzie pewnie szybsza, a jeśli poza godz. szczytu to mniej więcej wyjdzie na to samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Hmmmm coś się wymyśli

chyba nie bedzie potrzeby.... ale bedziemy przejezdzac w czwartek 11 przez Niemcy.... moze zgadamy sie na trasie siakos? moze wykorzystamy ten nowoczesny wynalazek telekomunikacyjny, czyli telefon komorkowy? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy w ustaleniu trasy dojazdowej na Plejady tegoroczne :) Wiem, że jest jeszcze trochę czasu, ale lepiej się wcześnie przygotować...

 

Muszę dojechać ze Stuttgartu. Google maps pokazuje, żeby jechać następująco (chodzi mi o część w Polsce):

 

- przekroczyć granicę we Frankfurcie nad Odrą

- Świebodzin

- Poznań

- Września

- Gniezno

- Inowrocław

- Toruń

- Brodnica

- Olsztyn

 

Doradźcie mi, czy ta trasa faktycznie ma sens? Ile godzin powinno to zająć? Może lepiej zapieprzać dołem A4 do Katowic, odbić na Warszawę i dalej na Mazury (podobno są jakieś boczne drogi z Wawy na Mazury? ) ?

Marcin - od wielu lat jezdzilem na Mazury (przez Mikolajki - ale nieco dalej) i trasa, ktora Ci podaje Google jest z grubsza OK. Od granicy do Nowego Tomysla masz ok. 130 km odcinek nieco fatalny - bo TIRow nie brakuje, ale pozniej wpadasz na autostrade do Poznania i jest nieco po "eurpoejsku" ;) . Od Poznania do Gniezna mozesz jechac do Wrzesni, ale mozesz wczesniej odbic w Nagradowicach - tez jest trasa spokojna i pusta. Przelot na Inowroclaw, pozniej Torun powinna pojsc gladko, bo jest tam dosc przejezdnie, a i asfalt nie przyponina bocznej drogi w Kazachstanie ;)

Torun, Brodnica, Olsztyn idzie niezle - w Olsztynie nie powinienes utknac na dlugo. A od Olsztyna do Mikolajek droga nie jest nudna :) sporo zakretow - ale rowny asfalt z poboczem :)

Do zobaczyska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex1, dobrze gada (pisze?) :razz:

pozniej Torun powinna pojsc gladko,

ztcw, tam jest nowa obwodnica, wiec nie powinno byc problemow

o takiej wlasnie trasie myslalem, teraz tylko zgadac sie w czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy Jukejowicze. Chetnie dolacze do konwoju. Ja mam "troche" blizej niz Wy, wiec czasowo sie dostosuje. Proponuje spotkanie na granicy we Frankfurcie badz na jakims parkingu na A12. A propos: czy ktos poleca ktorys z nich? Zeby bylo gdzie usiasc i przekasic cos dobrego rowniez :) T8lek ma moj nr kom.

 

 

pumex1, dziekuje pieknie za wskazowki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...