Jump to content
STACHU

Kurier klubowy

Recommended Posts

Tomasz_555 noo co począć, wysyłać to kurierem bez sensu bo jeśli w ogóle dojedzie to zapewne w stanie nadającym się do utylizacji, tak, że czekam/szukam cierpliwie cały czas ;)

Jedzie ktoś z Was z południa w kierunku Warszawy? Mam parę rzeczy do zabrania z Zamościa. Odwdzięczam się gotówka lub procentami :)

Co tam masz do zabrania ? Bodajże we wtorek kuzyn będzie jechał do Warszawy to może by podjechał :)

Niestety sporo.. Fotele przód, kanapa, boczki i kurnik. Krzychu, podpytasz kuzyna czy da radę?

Jedzie ktoś z Was z południa w kierunku Warszawy? Mam parę rzeczy do zabrania z Zamościa. Odwdzięczam się gotówka lub procentami :)

Co tam masz do zabrania ? Bodajże we wtorek kuzyn będzie jechał do Warszawy to może by podjechał :)
Niestety sporo.. Fotele przód, kanapa, boczki i kurnik. Krzychu, podpytasz kuzyna czy da radę?

Spytam dzisiaj bądź jutro :) Może się uda zabrać :) Ewentualnie coś pokombinuje bo na koniec miesiąca jadę na Kielce :D

będę mega wdzięczny :)

Niestety Krzychu i Jego kuzyn nie dadzą rady.

Może ktoś inny? Przypomnę, że chodzi o trase Zamość - Warszawa, ewentualnie Lublin - Warszawa.

Edited by KamilP

Podnosze do góry bo temat nadal aktualny :)

Pany kochane, poszukuje osoby wybierajacej sie na zakupy w okolice Zielonej Gory z poludniowych krancow Polski (slask,malopolska, podkarpacie, swietokrzyskie) nieco wiekszym autem (choc mysle, ze i osobowka by to ogarnal..) Mam do odebrania podsufitke (kurier odpada) a wynajmowac busa i jechac po nia to wyjdzie drozej niz... dlatego chetnie sie dorzuce do kosztow wycieczki gdyby ktos tam sie wybieral, ew jesli ktos jezdzi prywatnie/sluzbowo na tej trasie i moglby to ogarnac to place jak za prezydenta/oferuje zestaw dobrej rudej wodki jak kto woli :) sam moge z kolei ogarnsc jakis przewoz pomiedzy poludniowymi woj. jak wyzej, nie codziennie ale stosunkowo czesto, jak cos pisac :)

Dość pilnie potrzebny transport maski do Imprezy GC z Nowego Sącza do Wrocławia, gdyby ktoś miał możliwość i ochotę pomóc - będę baaardzo wdzięczny i zobowiązany. Kontakt najlepiej na kom: 691356154, może być sms, oddzwonię.

Może ktoś z Rzeszowskiego będzie wracał i by miał miejsce?

W sobote z samego rana jade do Lodzi i Pabianic. W niedziele wracam do Warszawy. Jak ktos ma cos do przewiezienia do zapraszam na PW.

12.08.2016 - Gdańsk => Ostróda => Olsztyn => Mikołajki => Augustów

15.08.2016 - Augustów => Mikołajki => Olsztyn => Ostróda => Gdańsk

Jak coś niedużego mogę zabrać  :)

A ja w dalszym ciągu szukam transportu dla maski

Czy po 15.08 ktoś będzie jechał z Warszawy do Krakowa? Do zabrania 4 felgi stalowe 16" (czyste - ładnie zapakowane).

20 sierpnia Katowice-Wrocław mogę zabrać coś małego bo pełne auto

Tego samego dnia powrót na pusto do Katowic.

Mazda 6 sedan.

Weekend Włodawa-Częstochowa

Jedzie ktos na dniach z krk do wro? Byłoby coś małego do wzięcia ;)

W czwartek (25go Sie) Szczecin - Wrocław.

W piątek (26go Sie) Wrocław - Dzierżoniów i tego samego dnia powrót do Szczecina.

Jedziemy w 2 osoby Imprezą, więc wiele miejsca nie będzie, ale zawsze coś.

Jako, ze nadal nie znalazlem transportu na trasie malopolska -> nowogrod bobrzanski rozpatruje wypozyczenie auta i udanie sie tam samemu (jest jeszcze opcja, ze graty zabierze mi jedna osobka wracajaca z wakacji 13.09 - jesli nie - jade sam). Wstepny termin wycieczki to czwartek 15.09. Trasa: malopolskie -> slaskie -> opolskie -> dolnoslaskie -> lubuskie. Z uwagi na odleglosc i przede wszystkim czas wyprawy jazda trasa najszybsza czyli w wiekszosci autostrada A4. Jesliby ktos potrzebowal cos z/do Wroclawia, Opola, Katowic, okej jednak dobrze byloby sie ugadac na jakims zjezdie z autostrady bo wolalbym juz nie dokladac sobie po konkretnych miastach.. Jesli ktos ma jakas przesyleczke i jest chetny wspomoz w kosztach zapraszam na prv.

Piątek 15:00 start do Gdyni.

Powrót w niedzielę po 15:00.

W passacie trzy miejsca i trochę bagażnika

24.09-25.09 Wrocław - Warszawa - Wrocław jak ktoś coś potrzebuje dawać na priv :)

22.09 z Chorzowa (pół przyczepy) i Skawiny (cała przyczepa wolna) do Warszawy. Popołudnie.

22.09 z Chorzowa (pół przyczepy) i Skawiny (cała przyczepa wolna) do Warszawy. Popołudnie.

a przez gród kraka jedzies do wawy?? i o której ewentualnie?

Cześć Panowie.

Będzie któryś z Was przemieszczał się na trasie Warszawa - Poznań.

Mam do przewiezienia kanapę i dwa fotele z Imprezy.

Pomoże ktoś, coś?

a przez gród kraka jedzies do wawy?? i o której ewentualnie?

Patrząc w mapę, będę się poruszał po obrzeżach KRK (A4 do DW794 kier. Wolbrom), ok. 18-19? Napisz na PW w czym rzecz.

27.09 Czestochowa - Radom - Lublin - Włodawa