Jump to content

Kurier klubowy

STACHU

Recommended Posts

Czy ktoś z Warszawy do Krk nie jedzie lada dzień? Do przewiezienia dwa kartony oliwy i dwie puszki-jakieś 25kg. Uczestniczę w kosztach :) Proszę o PW albo tel 782 34 54 pięć cztery

THX!

Czy ktoś nie jedzie może z wawki w okolice dolnego Śląska? Potrzebuje duża paczkę przewieźć, a konkretnie fotele. Oczywiście za dopłatą jakąś ;-). Pozdrawiam.

Czy ktoś z Warszawy do Krk nie jedzie lada dzień? Do przewiezienia dwa kartony oliwy i dwie puszki-jakieś 25kg. Uczestniczę w kosztach :) Proszę o PW albo tel 782 34 54 pięć cztery

THX!

Nieaktualne

Ja w piątek jadę ok 14:30 z Piaseczna do Wadowic także jakby ktoś coś mogę zabrać, wracam w niedzielę wieczorem :-)

Jade przez Piotrków, Częstochowę, Mysłowice :-)

Edited by moniss

Dzisiaj w nocy 3:00 jadę do Nowego Sącza:

Stęszew :icon_arrow: Wrocław :icon_arrow: Katowice :icon_arrow:  Kraków :icon_arrow: Nowy Sącz

Powrót jutro ok. godz. 12:00 tą samą trasą.

Jak ktoś coś ma to zapraszam na PW.

Pzdr

• 2 weeks later...

Ktoś może będzie leciał z Warszawy w kierunku Poznania przez Konin? Byłyby dwie belki od bagażnika dachowego do przewiezienia. Czy to A2ką, czy starą trasą. Punkt obioru w Koninie, albo okolicach - tak by kurierowi pasowało:)

PANIE I PANOWIE PILNEEEE!!!!!!!!!

Potrzebuję przewieźć silnik na palecie z Wrocławia do Warszawy (mogę też go zdjąć z tej palety, jak będzie trzeba), bo dziś kurier DPD odmówił przyjęcia przesyłki, tłumacząc, że oni silników nie wożą. Silnik jest czysty, suchy, bez wycieków i dobrze spakowany i zabezpieczony na palecie. Jak by ktoś jechał dostawczakiem, albo nawet ciężarówką, to byłbym zobowiązany.

Ewentualnie, napiszcie, która firma kurierska wozi "takie" rzeczy???

Potrzebuję przewieźć silnik na palecie z Wrocławia do Warszawy (mogę też go zdjąć z tej palety, jak będzie trzeba), bo dziś kurier DPD odmówił przyjęcia przesyłki, tłumacząc, że oni silników nie wożą. Silnik jest czysty, suchy, bez wycieków i dobrze spakowany i zabezpieczony na palecie. Jak by ktoś jechał dostawczakiem, albo nawet ciężarówką, to byłbym zobowiązany.

A ja bym się chętnie dołożył do drogi powrotnej tego dostawczaka żeby mi coś z warszawy przywózł ;)

ktoś jedzie z Warszawy do Słupska-Ustki na długi weekend czerwcowy?

Są dwie osoby do zabrania, oczywiście partycypujące w kosztach benzyny. :)

A ja bym się chętnie dołożył do drogi powrotnej tego dostawczaka żeby mi coś z warszawy przywózł ;)

Mój silnik już dawno pojechał, a dopiero teraz tu znów zajrzałem.

Edited by pawlaswrc

Jeżeli ktoś przypadkiem jutro jechałby z BIELSKA BIAŁEJ do Warszawy pilnie proszę o kontakt na 501-262-35siedem (bardzo ważna sprawa, a czasu mało... ) - help! ;)

• 2 weeks later...

Witam

szukam transportu dla siebie z rowerem bmx

w dniu 20 lipca (niedziela) w godzinach wieczornych, najlepiej ok 20.

z Leszna do Katowic :(

moge dojechac kawałek choć, takie miejsce że nie ma gdzie...

na bla bla nie ma ofert tak daleko w przód,

A w pociagu boje sie spać, macie jakieś doświdczenia?

Niestety same połaczenia po 8h, wiec cała noc snu...

ewentualnie do wrocka ,ale musiałbym przejrzeć połączenia

Edited by Matiz