Jump to content

Kurier klubowy

Recommended Posts

Nie zartuj sobie, ja poważnie pytam, oliwy byś mi przywiózł w takim razie :razz: , tylko jeszcze carfit nie wie nic o tym :wink: .

• Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nie będę tyle czekał aż vel @Fala się łaskawie wybierze

Mogę spróbować pomoc. Proszę o wiadomość 

Oo kupiłeś jakieś koła ? Pochwal się

Posted Images

Nie żartuję, chociaż jeszcze kryzys może mi stanąć na drodze do Gdańska :roll: , ale do Wierchomli powinienem dojechać.

Poza tym... kto pracuje w "majówkę"? Zapomnij o oliwie :razz: :wink:

Poza tym... kto pracuje w "majówkę"? Zapomnij o oliwie

Zapomniałam, że to majówka :roll: chora jestem,

ale jak się wybierzesz w moje strony daj znać :wink: .

Ja raz w miesiącu jestem w Gdańsku, byłem w ten weekend no ale nie było nic w kurierze :razz: Następny wyjazd pod koniec maja, to możemy wtedy podrzucić :wink:

A jak by ktos komus cos, lub ewentualnie nikt nikomu nic to ja jade we wtorek wieczorem (05.05) z Lodzi do Ciechanowa a w srode rano z Ciechanowa w kierunku Bialowiezy, chyba przez Bialystok - moze ktos mobilny mi przy okazji podpowie jak najlepiej jechac bo tamten kierunek bede "robil" po raz pierwszy. Generalnie korzystam z Automapy ale zawsze sprawdzone moze byc korzystniejsze od nieznanego.

Wiec do konkretow:

wtorek 05.05 Lodz - Ciechanow - Bialowieza i powrot piatek 08.05 Bialowieza -Ciechanow - Lodz

• 1 month later...

Niedziela 7.06 Kraków-Wawa-Kraków, wyjazd z Krk ok 8, z Wawy ok17-18, lecę przez Częstochowę. Jade osobówką, mogę przerzucić jakiś drobiazg ;)

Sroda 10.06 (po poludniu) Lodz - Swidnica (Walbrzych, ew. turystycznie blizsze lub troche dalsze okolice, ale to do uzgodnienia). Powrot na tej samej trasie w niedziele wieczorem

Rozumiem, że opłatą za przewiezienie paczki z punktu A do punktu B przyjmuje się wśród nas forumowy uścisk dłoni :roll: ?

Takoż środa (10.06) późnym popołudniem lub czwartek (11.06) rano - z Wrocławia do Poznania sam w dużym leśniku jadę, a najprawdopodobniej niedzielnym (14.06) popołudniem wracam. Chętni na PW... tylko po kolei... nie wszyscy naraz. :mrgreen:

Mam zgłoszenie do forumowego kuriera: potrzebuję zorganizować transport czterech opon do legaca z Poznania do Warszawy. Poczta kurierska oczywiście wchodzi w grę, ale wiecie, ile zabawy jest z pakowaniem, zamawianiem kuriera, czekaniem na niego i potem umawianiem się na odbiór.

Liczę na Waszą pomoc 8).

Kraków- Wolsztyn, wyjazd z Krakowa we środę 10-tego wieczorem.

Powrót do Krk w niedzielę popołudniu. Mogę przewieźć coś niewielkiego ;)

• 2 weeks later...
Środa wieczór 24.06.09 Nowy Sącz - Mikołajki

... Tego forumowicza mogę z ręką na sercu polecić .

ps. Rallymen, jeszcze raz bardzo dziękuję.

Sobota (27.06) - Wrocek --> Poznań

Niedziela (28.06) - Poznań --> rejon Szczecina.

Powrót do Poznania w piątek (03.07), później (w sobotę lub niedzielę) Poznań --> Wrocław.

Chętni na PW. :mrgreen:

Około 16 lipca wybieram się samochodem z Irlandii do Polski. Poszukuję współpasażera/ki. Jeśli ktoś zna kogoś, kto byłby zainteresowany, dajcie znać. Koszt podróży do podziału. Oferuję towarzystwo na poziomie, takowego oczekując :mrgreen:. Mogę również coś przewieźć.

Zamieściłem wcześniej tego posta na forum "podróże", nie zatrybiłem, że jest forum "kurier".

witam

właśnie tez nie zatrybiłem i założyłem temat w of...mam nadzieję, że bardzo mi się nie oberwie....ale wracając do mojej sprawy:

może ktoś ma pomysł...muszę do soboty dostarczyć 1 sztukę drzwi dwuskrzydłowych aluminiowych do Hanoweru - wyjazd Namysłów 35 km od autostrady Kraków - Wrocław - nie do końca kalkuluje mi się samodzielny transport - może ktoś z forumowiczów wybiera się w tamte okolice busem i chciałby trochę "odelżyć" koszty transportu??? będę wdzięczny za zainteresowanie

witam

właśnie tez nie zatrybiłem i założyłem temat w of...mam nadzieję, że bardzo mi się nie oberwie....ale wracając do mojej sprawy:

może ktoś ma pomysł...muszę do soboty dostarczyć 1 sztukę drzwi dwuskrzydłowych aluminiowych do Hanoweru - wyjazd Namysłów 35 km od autostrady Kraków - Wrocław - nie do końca kalkuluje mi się samodzielny transport - może ktoś z forumowiczów wybiera się w tamte okolice busem i chciałby trochę "odelżyć" koszty transportu??? będę wdzięczny za zainteresowanie

Spróbuj poszukać na gumtree.pl

potrzebuje przetransportować 4 koła z Wrocławia - do Warszawy w tym tygodniu (do piątku musze je mieć w warszawie) pomoże ktoś?

Jeśli w przyszłości coś będzie potrzeba na tej samej trasie podrzucić, to jestem do usług...tylko nie w tym tygodniu :)

[ Dodano: Wto Lip 07, 2009 11:41 pm ]

nikt nie jedzie?