Skocz do zawartości

Kurier klubowy


STACHU

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potrzebuje zabrać dość dużą a właściwie dość długą paczkę (160 cm) z Warszawy na śląsk. Jakby ktoś jechał to proszę o PW, na pewno sie dogadamy. Jak nikt sie nie znajdzie do końca tygodnia to będę musiał sam pojechać do stolicy wiec będę mógł coś zabrać będę leciał na pusto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam uprzejmie transportu pokrywy z pleksi z Gdyni do Warszawy. Odbiór na ulicy Łużyckiej najwcześniej w piątek. W Warszawie mogę podjechać gdzie komu pasuje. Pokrywa ciężka nie jest, ale zdolności :evil: firm kurierskich do niszczenia przesyłek powodują, że szukam alternatywnego transportu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek 5.10 jadę przez Oslo -> Treleborg do PL, do Wrocławia, więc w sobotę 6.10 robię odcinek Świnoujście-Wrocław. Jadę sam, więc na pewno jedno miejsce wolne, oprócz tego do tyłu pewnie też coś się zmieści. W razie czego kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam uprzejmie transportu pokrywy z pleksi z Gdyni do Warszawy. Odbiór na ulicy Łużyckiej najwcześniej w piątek. W Warszawie mogę podjechać gdzie komu pasuje. Pokrywa ciężka nie jest, ale zdolności :evil: firm kurierskich do niszczenia przesyłek powodują, że szukam alternatywnego transportu. :D

 

Zrobię sobie UP, element do odbioru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły tydzień (środa - piątek 17/19 X) - Warszawa => Wrocław => Warszawa i jeszcze prawdopodobnie Warszawa => Poznań => Warszawa , ale to z opcją zmiany na Warszawa => Poznań => Szczecin => Warszawa w kolejnym tygodniu (wtorek - piątek 23/26 X).

Jedzie OBK pusty - ja samiusieńki ...

 

Jakby komuś coś :arrow: PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...