Jump to content

Kurier klubowy

Recommended Posts

ja ponowie oferte.....

po konsulatcji z T8lkiem, mozemy zaoferowac transport 22b do Polski.. a wiec jezeli ktos kupi na terenie UK takie autko, to za darmo dostarczymy do Mikolajek... a co :razz:

:mrgreen:

• Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nie będę tyle czekał aż vel @Fala się łaskawie wybierze

Mogę spróbować pomoc. Proszę o wiadomość 

Oo kupiłeś jakieś koła ? Pochwal się

Posted Images

potrzebuję przewiezć pewną paczkę :mrgreen: od pewnego forumowicza z Gliwic do: Poznań i oklice lub Ostów wlkp lub Kalisz

w sumie pilna sprawa.. wiec jeśli ktos,gdzies ...... to bylbym wdzieczny :arrow:

pozdr B.

Czy ktos w najblizszym czasie wybiera sie do czech/slowacji? zlozylbym zamowienie na pare ichnich trunkow, moge zaoferowac prowizje :)

Jutro jadę (a raczej będę wieziona :roll: , nie mylić z więziona :mrgreen: ) w stronę Poznania, w piątek Poznań - Warszawa, a następnie (pewnie niedziela) Warszawa - Gdańsk, jaby ktoś miał coś wartościowego to ja chętnie przewiozę :mrgreen: .

Apal ja mam do przewiezienia paczkę 2m^3 wody z Bałtyku, przywieziesz mi? :mrgreen:

Wiozę, jutro dostawa :mrgreen: .

Poszukuję osoby, która w tym tygodniu mogłaby przewieźć tłumik z Warszawy do Katowic :smile:

Wtorek/środa będę wieczorem w Wawie. Jeśli wyjedziesz gdzieś w okolice Dąbrowy G mogę zabrać przesyłkę

Poszukuję osoby, która w tym tygodniu mogłaby przewieźć tłumik z Warszawy do Katowic :smile:

Wtorek/środa będę wieczorem w Wawie. Jeśli wyjedziesz gdzieś w okolice Dąbrowy G mogę zabrać przesyłkę

bociek, nie moglbys wziac wydechu konowego od STACHU i gdzies w Wawie mi zostawic :?: bo ja jutro wyjezdzam i wracam nie wiem kiedy :mrgreen: a jak bedizesz w Wawie to u kogos bys mi to zostawil jak wroce to odbiore

powiedz w jakich czesciach Wawy bedziesz

pozdro

Apal ja mam do przewiezienia paczkę 2m^3 wody z Bałtyku, przywieziesz mi? :mrgreen:

Wiozę, jutro dostawa :mrgreen: .

dzięki za dostarczenie przesyłki, jak eksperymenty pójdą pomyślnie to dam znać, mam nadzieję że się uda to co wyszło mi z obliczeń :wink:

bociek, nie moglbys wziac wydechu konowego od STACHU i gdzies w Wawie mi zostawic :?: bo ja jutro wyjezdzam i wracam nie wiem kiedy :mrgreen: a jak bedizesz w Wawie to u kogos bys mi to zostawil jak wroce to odbiore

pozdro

Wlatuję od strony Legionowa i wylatuję na Janki. Mógłbym Ci u AK na Krakowskiej zostawić. Zadzwoń do Stacha i ewentualnie podaj mu numer do mnie. Rurę mogę zabrać

pozdro

Wlatuję od strony Legionowa i wylatuję na Janki. Mógłbym Ci u AK na Krakowskiej zostawić. Zadzwoń do Stacha i ewentualnie podaj mu numer do mnie. Rurę mogę zabrać

supcio - na pw masz numer Stachu - a ja dzwonie do raju coby nie byl zaskoczony ;)

wyslij mi swoj tel bo aparat zmienialem i posialem wiekszosc numerow :oops:

A czy ktoś z Olsztyna nie będzie czasem śmigał do Krakowa, transport raczej większy bo komplet felg no ale nóż, widelec będzie może ktoś śmigał? :razz:

kurcze, nie mam numeru do forumowicza, od którego kupuję tłumik. Dzwoniłem do Ciebie wczoraj, ale nie odbierałeś (w końcu niedziela)- dzięki za dobre chęci- sprzęt został wysłany pocztą/kurierem...

Stachu padło mi wczoraj sprzęgło w Legionowie. Samochód musiał być holowany do Warszawy. Zaangażowałem pół stolycy aby ktoś odebrał rurę dla Adama. Najpierw miałem mieć zastępczy pojazd i odwołałem pomoc forumowiczów. Niestety okazało się że samochodu nie mają i rura jest do odebrania w ASO Fiata u Pana Przemysława.

Jak pech to pech na całego.

Stachu padło mi wczoraj sprzęgło w Legionowie. Samochód musiał być holowany do Warszawy. Zaangażowałem pół stolycy aby ktoś odebrał rurę dla Adama. Najpierw miałem mieć zastępczy pojazd i odwołałem pomoc forumowiczów. Niestety okazało się że samochodu nie mają i rura jest do odebrania w ASO Fiata u Pana Przemysława.

Jak pech to pech na całego.

bociek dostalem Twoje smsy - jak wroce to podjade sobie i odbiore rure ;)

dzieki wielkie ;)

Jeśli ktoś zamawiał ostatnio coś u Carfita, albo mu coś opchnął, to służę pomocą w dostawie.

W weekend będę w okolicach Nowego Sącza i mogę zabrać małą paczkę :idea:

TurboKurier

:wink:

W weekend będę w okolicach Nowego Sącza i mogę zabrać małą paczkę

Przywieziesz mi do Gdańska :cool: :mrgreen: :?:

Jest taka szansa.

Pojawiła się dzisiaj oferta sprzedaży Miaty z Gdańska. Rozpuściłem już wici i jeśli okazja okaże się z tych okazyjnych :wink: to może się zobaczymy :twisted:

:cool: :cool: :cool: