Skocz do zawartości

Kurier klubowy


STACHU

Rekomendowane odpowiedzi

:!: On topic - będę miał do przewiezienia ok 20 m3 drewna (deski i panele ścienne) z Wawy w okolice Nowego Miasta Lubawskiego, jednorazowo i w całości. Kto ma pusty przejazd po drodze, z kontenerem lub naczepą do transportu drewna lub stali zbrojeniowej? Widzę las rąk podniesionych do góry. W nagrodę ognisko nad jeziorem (Yacho :?: :?: ) i trochę grosza do skarbonki. Termin - późny maj lub czerwiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez zawarlem juz kilka transakcji na forum i nigdy sie nie zawiodlem, mysle, ze osobom, ktore maja duzo postow i regularnie sie udzielaja mozna zaufac, ja przynajmniej wychodze z takiego zalozenia, zawsze mozna sie naciac, ale ryzyko jest minimalnie z doswiadczonymi forumowiczami

 

Kevin Mitnick tez był tym zaufanym :cool:

Zresztą żarłacz Warszawski również :o

 

No ale nie będę demonizować ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś może na dniach z Górnego Śląska do Pułtuska? 4 oponki mam do przewiezienia dla innego forumowicza :smile:.

 

ps. jeśli nikt się nie wybiera to może wiecie jakim kurierem najlepiej to wysłać? Która firma jest najtańsza i obsługuje osoby prywatne? Wiem już, że DPD nie obsługuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaki79, chyba tylko DHL obsługuje osoby prywatne.

kogii, oczekuj niebawem :arrow: PW. :mrgreen:

 

Ar Ju szor? Wysyłałem paczki UPSem, DHLem i Masterlinkiem bez problemów, ale to było jakiś czas temu. Teraz Masterlink to DPD i obsługują jedynie firmy. Może są jakieś mniejsze, tańsze firmy. Zobaczymy co "wypluje" google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okresach świątecznych zawsze nie przyjmują od indywidualnych klientów, bo mają tyle przesyłek,więc może dlatego Ci odmówili

 

Szczerze mówiąc do UPSa dzwoniłem w listopadzie. :wink:

 

 

 

Ar Ju szor? Wysyłałem paczki UPSem, DHLem i Masterlinkiem bez problemów, ale to było jakiś czas temu. Teraz Masterlink to DPD i obsługują jedynie firmy. Może są jakieś mniejsze, tańsze firmy. Zobaczymy co "wypluje" google.

 

 

Tak na 95%. DHL i POCZTEX.

 

AAA jeszcze jest Inpost, tanio - nigdy się nie zawiodłem, jeżeli chodzi o przesyłki listowne, ale chyba Pułtuska nie ogarniaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bociek_krakow, to chyba się coś niedawno zmieniło, bo w Gdańsku mi podziękowali. :roll:

 

Mam podpisaną umowę z UPS i z przesyłkami do osób prywatnych nie mam problemów.

Jeśli zamawiasz telefonicznie kuriera a nie masz umowy to i tak powinni przyjechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michaelowi wynieśli z domu telewizor

 

Nie bardzo rozumiem dlaczego od pewnego czasu kobiety są nazywane na tym forum telewizorami :!: Czy naprawdę stawiacie je na równi z artykułami gospodarstwa domowego :?: :shock:

 

"Kobieta" to piękne słowo i myślę ze warto do niego powrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, tu nie chodzi o obrażanie kobiet albo o nie używanie słowa "kobieta", nie wiem czy pamiętasz jak wszystko zaczęło się od tego, że ktoś Michaelowi wyniósł z domu "jego własność" (w przenośni), no i tak dla jaj zostały te hasła ze sprzętem RTV :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...