Skocz do zawartości

Kurier klubowy


STACHU

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić felgi na angielskim ebay'u, ale większość sprzedawców nie oferuje wysyłki międzynarodowej, a jeśli już to taki kurier kosztuje ok.80-130 Funtów (więc automatycznie atrakcyjna cena zakupu staje się dużo mniej atrakcyjna :roll:). Zastanawiam się czy istniałaby możliwość zakupienia ich na adres któregoś z kolegów z forum. Można by je wtedy wysłać zwykłą pocztą. Ewentualnie dany forumowicz mógłby je przywieźć ze sobą, przy okazji, do kraju (oczywiście za ustaloną wcześniej opłatą). Czy któryś z Was, moi Drodzy :), podjąłby się takiego "zadania"? :smile:

zaki sprobuj poszukac firmy kurierskiej z PL ktora jezdzi do jukeja. Mozna sie dogadac z chlopakami odnosnie ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja się tutaj też zaoferuję :)

Mam Auto Lawetę i gdybyście potrzebowali przewieść jakiś samochód na terenie śląska i okolic to służę pomocą :) Rozbite też wchodzą w grę oczywiście ale oby nie było ich wcale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam kogoś kto mógłby mi przywieźć z Anglii auto, nieduże auto, konkretnie smarta. Nie jest na chodzie więc nie da się wsiąść i pojechać, potrzebna laweta, większa przyczepa, lora, większy bus (żeby do środka zmieścić albo na pake. Oczywiście zapłace, może ktoś na święta zjeżdza i ma miejsce. Sprawa dość pilna, kontakt do mnie 607332996 krist7@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam kogoś kto mógłby mi przywieźć z Anglii auto, nieduże auto, konkretnie smarta. Nie jest na chodzie więc nie da się wsiąść i pojechać, potrzebna laweta, większa przyczepa, lora, większy bus (żeby do środka zmieścić albo na pake. Oczywiście zapłace, może ktoś na święta zjeżdza i ma miejsce. Sprawa dość pilna, kontakt do mnie 607332996 krist7@wp.pl

 

zerknij na gumtree.pl - sporo Polaków mających jakieś związki z UK tam pisuje i poszukuje/oferuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Potrzebuję przywieźć z Sosnowca do Warszawy wytłoczke do bagaznika (wanna) i siatke do bagażnika do swojego OBK. Jeśli ktoś wyjeżdżałby w taka trasę i mógłby zabrać to prosze o info.

 

No to juz nie potrzebuję :-).

 

Pozdrawiam

Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...