Skocz do zawartości

Kurier klubowy


STACHU

Rekomendowane odpowiedzi

A jak by ktos komus cos, lub ewentualnie nikt nikomu nic to ja jade we wtorek wieczorem (05.05) z Lodzi do Ciechanowa a w srode rano z Ciechanowa w kierunku Bialowiezy, chyba przez Bialystok - moze ktos mobilny mi przy okazji podpowie jak najlepiej jechac bo tamten kierunek bede "robil" po raz pierwszy. Generalnie korzystam z Automapy ale zawsze sprawdzone moze byc korzystniejsze od nieznanego.

 

Wiec do konkretow:

wtorek 05.05 Lodz - Ciechanow - Bialowieza i powrot piatek 08.05 Bialowieza -Ciechanow - Lodz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Takoż środa (10.06) późnym popołudniem lub czwartek (11.06) rano - z Wrocławia do Poznania sam w dużym leśniku jadę, a najprawdopodobniej niedzielnym (14.06) popołudniem wracam. Chętni na PW... tylko po kolei... nie wszyscy naraz. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zgłoszenie do forumowego kuriera: potrzebuję zorganizować transport czterech opon do legaca z Poznania do Warszawy. Poczta kurierska oczywiście wchodzi w grę, ale wiecie, ile zabawy jest z pakowaniem, zamawianiem kuriera, czekaniem na niego i potem umawianiem się na odbiór.

 

Liczę na Waszą pomoc 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Około 16 lipca wybieram się samochodem z Irlandii do Polski. Poszukuję współpasażera/ki. Jeśli ktoś zna kogoś, kto byłby zainteresowany, dajcie znać. Koszt podróży do podziału. Oferuję towarzystwo na poziomie, takowego oczekując :mrgreen:. Mogę również coś przewieźć.

Zamieściłem wcześniej tego posta na forum "podróże", nie zatrybiłem, że jest forum "kurier".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

właśnie tez nie zatrybiłem i założyłem temat w of...mam nadzieję, że bardzo mi się nie oberwie....ale wracając do mojej sprawy:

 

może ktoś ma pomysł...muszę do soboty dostarczyć 1 sztukę drzwi dwuskrzydłowych aluminiowych do Hanoweru - wyjazd Namysłów 35 km od autostrady Kraków - Wrocław - nie do końca kalkuluje mi się samodzielny transport - może ktoś z forumowiczów wybiera się w tamte okolice busem i chciałby trochę "odelżyć" koszty transportu??? będę wdzięczny za zainteresowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

właśnie tez nie zatrybiłem i założyłem temat w of...mam nadzieję, że bardzo mi się nie oberwie....ale wracając do mojej sprawy:

 

może ktoś ma pomysł...muszę do soboty dostarczyć 1 sztukę drzwi dwuskrzydłowych aluminiowych do Hanoweru - wyjazd Namysłów 35 km od autostrady Kraków - Wrocław - nie do końca kalkuluje mi się samodzielny transport - może ktoś z forumowiczów wybiera się w tamte okolice busem i chciałby trochę "odelżyć" koszty transportu??? będę wdzięczny za zainteresowanie

 

Spróbuj poszukać na gumtree.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje przetransportować 4 koła z Wrocławia - do Warszawy w tym tygodniu (do piątku musze je mieć w warszawie) pomoże ktoś?

Jeśli w przyszłości coś będzie potrzeba na tej samej trasie podrzucić, to jestem do usług...tylko nie w tym tygodniu :)

 

[ Dodano: Wto Lip 07, 2009 11:41 pm ]

nikt nie jedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...