Skocz do zawartości

Kurier klubowy


STACHU

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni,

 

Tak przeglądałem forum i nie znalazłem osobnego tematu dla osób, które potrzebują pomocy lub mogą pomoc w temacie transportu. Fajnie by było mieć to w jednym miejscu, więc może gdyby się przyjęło, to może dałoby się "podwiesić"...? :)

 

To będę pierwszy: szukam kogoś, kto pomoże w transporcie elementów zawieszenia z Wawy od adamusa do Krk. Ktoś pomoże? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze od razu otworzyć kolejny temat - "towar nie dotarł" czy jakoś tak. "Panie policjancie, a on wziął ode mnie i znikł" - sam mu pan dał? No tak. To policja nie ma tu nic do roboty"... To jednak ryzyko. Znajomość internetowa to żadna znajomość, nieuczciwy zawsze się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłalem już kilkukrotnie kase w przód i nigdy nie zostałem na forum oszukany. Może frajer jestem, ale nie boję się że mnie ktoś tutaj oszuka. Oczywiście nie mówie o osobach zero postów

No cóż, to dobrze o forumowiczach świadczy, oby jak najdłużej. Ja po prostu byłem świadkiem jak na forum komputerowym jeden z użytkowników nabrał kilkanaście osób na tanie części. Był znany "internetowo" i to bardzo. Od niektórych brał zaliczki osobiście. Potem znikł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry!

 

 

 

 

Jakby ktoś miał nowe RE050A 215/45/17 do przewiezienia z wawy gdziekolwiek to bardzo chętnie zabiorę. Termin dostarczenia....hmm... no do zimy się wyrobię, jak już ktoś będzie miał jakieś fajne zimówki do przewiezienia :twisted: :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam aktualnie projekt w realizacji w Oslo więc ostatnio często tam latam. Jak ktoś potrzebuje coś dostarczyć KRK-OSL lub OSL-KRK to chętnie pomogę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez zawarlem juz kilka transakcji na forum i nigdy sie nie zawiodlem, mysle, ze osobom, ktore maja duzo postow i regularnie sie udzielaja mozna zaufac, ja przynajmniej wychodze z takiego zalozenia, zawsze mozna sie naciac, ale ryzyko jest minimalnie z doswiadczonymi forumowiczami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remlus, myslisz, ze skoro tu sa ludzie, ktorych stac na wlasne subaru, to bawilyby sie w kradzez np. tanich czesci samochodowych albo opon ??

Szansa na to jest tu faktycznie niewielka, już napisałem; forum wyjątkowe, ludzie też. Subaru jednak jeżdżą różni, skoro takiemu Michaelowi wynieśli z domu telewizor - no dobrze, to zły przykład. :).

Jestem zdania że internetowe znajomości to tak naprawdę wielka niewiadoma. Poznanie się osobiście niewiele zmienia. Nie miałabyś lekkiej niepewności powierzając coś cennego osobie poznanej przez internet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałoby się napisać że to niewiele zmienia ale ok - wyjątkowi ludzie - wyjątkowe forum.

Przy całym moim sceptycyzmie - coś w tym jest.

oczywiście zawsze może się gdzieś ktoś taki trafić, ale nie sądzę że ktoś kto regularnie tu przebywa, spotyka się z ludzmi z forum, nagle zwinie komuś komplet opon, albo jakaś pierdołę. Oczywiście nie można być naiwnym i każdemu kto nagle się pojawił na forum zaufać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie każdy musi korzystać :P

Ja tam zrobiłem już kilka transakcji z forumowiczami znanymi tylko z forum, w sumie na ładnych parę złotych i nigdy nie miałem żadnych problemów czy zastrzeżeń. Myślę, że i w kwestii transportu zachowując zdrowy rozsądek ciężko się będzie rozczarować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo. Nie raz cos kupowałem przez forum i nigdy nie było problemu. Dla mnie to bardziej zaufane miejsce na zakupy niż np. Allegro. Widaomo że nie można zaufac komus kto zalogował sie na forum tydzien temu i ma 15 postów. Ludzie z którymi sie rozmawia praktycznie codziennie (a przynajmniej czyta sie ich opinie) są godni zaufania, szczególnie na tym forum.

 

remlus, na ten przykład Tobie bym nie zaufał bo Cie własnie pierwszy raz spotkałem, a poza tym to...

 

Co wybrać? Mercedesa GLK czy Forestera? Cena podobna...

 

 

to wyjasnia wszystko :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo. Nie raz cos kupowałem przez forum i nigdy nie było problemu. Dla mnie to bardziej zaufane miejsce na zakupy niż np. Allegro. Widaomo że nie można zaufac komus kto zalogował sie na forum tydzien temu i ma 15 postów. Ludzie z którymi sie rozmawia praktycznie codziennie (a przynajmniej czyta sie ich opinie) są godni zaufania, szczególnie na tym forum.

 

remlus, na ten przykład Tobie bym nie zaufał bo Cie własnie pierwszy raz spotkałem, a poza tym to...

No nie nie spotkałeś mnie bo i gdzie. A nawet jeśli to skąd będziesz wiedział że ja to ja? :)

 

Co wybrać? Mercedesa GLK czy Forestera? Cena podobna...

To wyjaśnia wszystko :mrgreen::mrgreen:

Cóż, to raczej wyraz niezadowolenia i niezrozumienia faktu że alternatywą cenową dla nowego Forestera jest mercedes GLK, czy audi Q5. Z całym szacunkiem dla Forestera ale GLK z pakietem sportowym wyprzedza go o lata świetlne, cena zbliżona (mówimy o 170 KM dieslu). Trzeba by miec klapki na oczach by tego nie zauważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remlus :shock: :shock:

Nie wiem skąd wogóle mógł Ci do głowy przyjść pomysł, że któryś z forumowiczów mógłby coś ukraść. Dotknęło Cię tu cos takiego? Jestem tu od kilku lat i z tego co pamiętam była tylko jedna niejasna sprawa odnośnie kasy (która zresztą została wyjaśniona). A przysługi transportowe są tu na porządku dziennym.

Nie chcesz, to nie ufaj i nie korzystaj z pomocy innych. Tylko po co wypisywać takie rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remlus trochę więcej luzu czytając nasze wypowiedz :wink:

Luzu to ja mam aż za dużo. Raczej mam wrażenie że inni strasznie poważnie podchodzą do tego co wypisuję. Może przez ten avatar? :wink:

 

[ Dodano: Pon Mar 30, 2009 12:02 pm ]

remlus :shock: :shock:

Nie wiem skąd wogóle mógł Ci do głowy przyjść pomysł, że któryś z forumowiczów mógłby coś ukraść. Dotknęło Cię tu cos takiego? Jestem tu od kilku lat i z tego co pamiętam była tylko jedna niejasna sprawa odnośnie kasy (która zresztą została wyjaśniona). A przysługi transportowe są tu na porządku dziennym.

Nie chcesz, to nie ufaj i nie korzystaj z pomocy innych. Tylko po co wypisywać takie rzeczy?

Już wyżej napisałem, byłem świadkiem itd.

Napisałem też że to forum jest ekstraordynary. Vero, ja sem normalny, tylko lubiem czasem wsadzić kij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...