Skocz do zawartości

Forumowe Jajeczko


Tilki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zajrzałam na stronkę i proszę bardzo, cytuję opis jednego z nich:

 

Rzecz jasna, nie po to byś się człowieku trapił, lecz po to byś się go w BrowArmii napił.

Nie jest to piwo lekkie, służące zwykłemu gaszeniu pragnienia, ale raczej trunek sprzyjający kontemplacji lub towarzyskiej konwersacji).

 

Opowiem Wam na spocie, co mi się ostatnio przytrafiło... i dlaczego muszę się przestać trapić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yacho mi się wydaje, że chodzi o średnią za osobę. Przecież jeden zamówi za dwadzieścia parę, a ktoś inny za pięćdziesiąt parę... Prócz piwa jest tam jeszcze smaczne jedzonko, więc pewnie skorzystają z niego ci, którzy przyjadą prosto po pracy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vergette, a to 35pln na maske to jest wymagane bardzo bardzo? ba ja chyba musze odpuscic w takim razie z uwagi na stan portfela :cry:

bubu :sad:

 

Yacho, nic się nie przejmuj, to na pewno chodzi o średnią kwotę, będzie jeszcze do mnie ktoś dzwonić w środę z knajpy i potwierdzać to się dla pewności spytam... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja proszę o towarzystwo w drodze do, bo kiepsko znam okolice - jadę autkiem także mogę kogoś zabrać wyruszam z ul. Poleczki :grin:

 

skoro anakinsky mnie wystawił z taryfą :wink: to może mnie zgarniesz z Ursynowa? i wspólnie powędrujemy do knajpy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja proszę o towarzystwo w drodze do, bo kiepsko znam okolice - jadę autkiem także mogę kogoś zabrać wyruszam z ul. Poleczki :grin:

 

skoro anakinsky mnie wystawił z taryfą :wink: to może mnie zgarniesz z Ursynowa? i wspólnie powędrujemy do knajpy

 

jasne nie ma sprawy :)

telefon :arrow: PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezerwacja potwierdzona, jedyny "mankament" to że będziemy siedzieli nie w piwnicy :mrgreen: , tylko jak to Pani ujęłą "na loży" :mrgreen:

35 zł średnio na osobę, ja dzisiaj na pewno tą średnią przekroczę :twisted:

Do zobaczenie o 20 :cool:

 

Yacho podobno Kapic, fAnka i Capricorn jadą przez Ursynów ( każdy oddzielnie :wink: ), więc masz szansę do kogoś się dołączyć :cool:

 

EDIT: Kapic jedzie przez Wilanów :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę przeprosić w imieniu Szakala dzisiejszą jego nieobecność ponieważ nie może dziś przybyć na spotkanie :sad:

Wrazie co zapłacę za jego miejsce.

 

Jeśli ktoś chcę być na spotkaniu w jego miejsce to zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...