Skocz do zawartości

Pare pytan zwiazanych z PPP...


Misiek4

Rekomendowane odpowiedzi

Wracajac do tematu, czy mozna prosic o dokladne wyjasnienie roznic pomiedzy kompletnym wydechem oferowanym w pakiecie PPP a standardem ?

 

 

AFAIR metalowy katalizator zamiast ceramicznego - łatwiejszy przepływ gazów oraz inne tłumiki z nierdzewki. Tak przynajmiej wynika z opisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

AFAIR metalowy katalizator zamiast ceramicznego - łatwiejszy przepływ gazów oraz inne tłumiki z nierdzewki. Tak przynajmiej wynika z opisów.

Czy mozna poprosic o linki do tych opisow ? Sprawdzalem opisy i recenzje na roznych stronach www, ale jakos nikt nie pisal o szczegolach pakietu... generalnie goscie skupiali sie tylko na efektach..... wiec jeszcze raz prosze o linki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna poprosic o linki do tych opisow ? Sprawdzalem opisy i recenzje na roznych stronach www, ale jakos nikt nie pisal o szczegolach pakietu... generalnie goscie skupiali sie tylko na efektach..... wiec jeszcze raz prosze o linki :)

 

Na szybko przychodzi mi do głowy to: http://212.134.82.184/accessories/images/sacc2564.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek4: Uklad wydechowy do PPP jest robiony przez prodrive.

W skład niego wchodzi na pewno:

- up pipe

- down pipe

- cat pipe (ze sportowym kat)

- central pipe

- tail pipe (back box)

 

Nie jestem pewien co do najdroższej częsci, to jest tzw. manifold - czyli barany o tej samej długości z cylindrów-> prawdopodobnie nie jest w zestawie.

Prawdę powiedziawszy, jedyna prawdziwą wartością PPP, za którą warto zapłacić jest utrzymanie gwarancji. Oczywiście nie za cenę proponowaną przez Dyrekcję, bez urazy... :evil: Z moich informacji wynika, że w tej chwili przeflashowanie ECU jest robione na EcuteKu -> prodrive podpisał z nimi kontrakt. U pana K. z miasta P. ta usługa kosztuje ok. 4000zł. Kompletny układ wydechowy, dobry firmowy wydech, mówię tutaj o Devilu, Hayward&Scott (ex Scoobysport) lub Janspeed (obecny Scoobysport) (a nie o badziewiastym Supersprincie, który idzie jak woda, bo jest tani i badziewny :P ) kosztuje ok. 6000zł. Pompa paliwa - proszę bardzo, do wyboru cała gama produktów Boscha, za ok. 1000zl. Całość to ok. 10 tyś zł, czyli dokładnie tyle ile jest podobny tjunink wart 8)

Wiecej nie agituje, chociaż cisza wyborcza sie skonczyła.

 

BTW, Dyrekcji i wszystkim forumowiczom gratuluje pozytywnego zakończenia referendum, mogło to się dla nas wszystkich źle skonczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Up pipe chyba nie wymieniaja, ale moze sie myle... BTW nie wiadomo czy srednica rur nie ulegla zmianie ?

 

BTW2 ciekawe na jakie upusty mozna liczyc w przypadku zakupu hmm grupowego ?

Masz rację, uppipe nie wchodzi do zestawu. To jest pytanie do Dyrekcji, czy możemy prosić o kalkulację upustów na zakup grupowy PPP? Tzn. ile samochodów, jaki upust. Dziękuję. Na liście znajduję się co najmniej 3 chętnych: ja, ks, misiek4...może ktoś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jestesmy juz jakis czas w Uni :roll: Nic sie nie zmienilo w kwestiach gwarancyjnych?

Skoro moge zalozyc firme w niemczech, produkowac w polsce i sprzedawac w Holandii placac podatki w w Niemczech dlaczego nie moge zrobic PPP za zachodnia granica i serwisowac taki samochod w Polsce? Idac dalej - jezeli przyjedzie na wakacje do Polski Niemiec z PPP to SIP odmowi naprawy gwarancyjnej jego samochodu jako lokalne ASO/Asistance?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tamtego watku wynika, ze jak kupie samochod z PPP w Niemczech to SIP musi mi go naprawic bezgotowkowo czyli uznac gwarancje...

 

Hmm, ja musze podrazyc temat bo Benelux wg. SIP nie ma umowy z FHI. Co jest sprzeczne z tym co mowil mi dealer :roll:

 

Wgryze sie w temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
vampeer, Witek, wlasnie do tego zmierzam :wink:

 

Mnie chodzi o to jak np. Ty byś pojechał do Kingdomów i założył tam PPP. Tam nie tracisz gwarancji, gwarancja uznawana w UK jest uznawana przez SIP, jednak SIP nie uznaje WRXa z PPP. Czy tylko ja tutaj dostrzegam sprzeczność ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...