Skocz do zawartości

Jaki hak do OBekA?


Rafi2007

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.07.2018 o 14:50, PLKR napisał:

Ja właśnie kupiłem wypinany Brinka. W przyszły weekend będę montował. 

Napisz czy też ten Brink 4664 podpasował do Twojego  - jak kolega rudy_g... Też rozglądam się za hakiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, 4665. Może dzisiaj zdążę zamontować, ale nie dam gwarancji, bo mi się śruby przy wydechach zapiekły i muszę ciąć :P

 

Mocowanie haka pasuje idealnie. Jak przyjdą wydechy to zmontuję całość. W instrukcji haka jest szablon według którego trzeba wyciąć zderzak (tą czarną część od spodu).

IMG_20180715_141530443.jpg

Edytowane przez PLKR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wrócił mi na tapetę temat przymiarki do zakupu haka - znalazłem taką alternatywę:

https://www.xhak.pl/hak-holowniczy-subaru-legacy-outback-kombi-bl-bp-2003-2009-p-485.html

Ktoś coś się wypowie/rozważał/kupił... Wszelkie sugestie mile widziane, tym bardziej, że cena ciekawa ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy ktoś z Was orientuje się gdzie znaleźć oryginalną kostkę elektryczną pod oryginalny hak w Outback'u ?

Mam hak z obk z ori wtyczką, tylko gdzie jest ta druga częśc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, lapcok napisał:

Czy ktoś z Was orientuje się gdzie znaleźć oryginalną kostkę elektryczną pod oryginalny hak w Outback'u ?

Mam hak z obk z ori wtyczką, tylko gdzie jest ta druga częśc ?

 

Pokaż zdjęcie tej wtyczki i tego haka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Michał Górski napisał:

 

Pokaż zdjęcie tej wtyczki i tego haka.

Subaru Outback H6 2002 - hak już założony ale kabel jest tak zabezpieczony przed przypadkowym wypadnięciem trytytkami że nie dałem rady wyjąć,  wtyczka z instalacji świateł najprawdopodobniej znaleziona w lewym słupku - jest za ciemno aktualnie,  jutro dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
W dniu 14.07.2018 o 15:30, PLKR napisał:

Tak, 4665. Może dzisiaj zdążę zamontować, ale nie dam gwarancji, bo mi się śruby przy wydechach zapiekły i muszę ciąć :P

 

Mocowanie haka pasuje idealnie. Jak przyjdą wydechy to zmontuję całość. W instrukcji haka jest szablon według którego trzeba wyciąć zderzak (tą czarną część od spodu).

IMG_20180715_141530443.jpg

 

Odkopuję, dasz radę wrzucić zdjęcia po zakończeniu instalacji? Z zamontowaną kulką i bez (i schowanym gniazdem)?

 

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te metalowe elementy, do których mocowana jest belka haka to są elementy z kompletu haka czy z fabryki wyszły? Pytam bo wywaliłem z mojego hak, a pod zderzakiem nie było zadnego absorbera. Chcę zamontować takowy ale chyba właśnie do czegoś musi być przykręcony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, olej napisał:

Czyli wywala się belkę absorbującą dzwon i zderzak jest pusty? 

Miałem już dwa wjazdy w rufę po zamontowaniu haka. Pierwszy 3h po wyjechaniu z warsztatu. Młody łepek nie wyhamował na czerwonym i przywalił w hak. Drugi raz, gdy auto sprawcy przy 60km/h bez hamowania, wepchnęło na moje auto kobietę, która była między nami.

Zadrapania haka możesz się jedynie spodziewać, to wszytko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

czy jest różnica w montażu haka do Outbacka III 2003-2009 do wersji USA i EU.

znalazłem takie haki

 

https://www.xhak.pl/hak-holowniczy-subaru-legacy-outback-kombi-bl-bp-2003-2009-p-485.html

 

https://allegro.pl/oferta/hak-holowniczy-subaru-legacy-outback-kombi-7pin-9238225139

niewiem czy będą pasować.Ktoś może montował do wersji USA.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...