Skocz do zawartości

Jaki hak do OBekA?


Rafi2007

Rekomendowane odpowiedzi

wiku-> daj znać jak coś ciekawego znajdziesz. :smile:

Ja jak coś interesującego wyszukam też wrzucę do tego tematu.

Szukam czegoś do 1200 zł. Zupełnie nie wiem czy to możliwe, chcąc jeszcze aby hak był chowany.

 

Podpinam się - już nawet zmieniłem lusterka na takie z migaczami, żeby móc założyć hak.

 

Tom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z przypasowaniem, ale planuje w tym lub przyszłym tygodniu zdjąć oryginalna subarowską instalację pod hak z mojej imprezy. Jeśli będzie ok, to tanio sprzedam :wink:

 

kashmere, rezerwuję, jeżeli to podpasi do mojej ciężarówki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kashmere, super :mrgreen: , zresztą nie ma pośpiechu, w czwartek odstawiam do niemogępowiedziećgdzie :razz: :wink: ciężarówkę na naprawę drzwi i to chwilę potrwa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Na moje oko to nie da sie przelozyc haka z Imprezy do OBK - ale ja sie nie znam :-)

Po przestudiowaniu tematu okazalo sie ze najciekawsza oferte ma firma z mojej wsi, hak do OBK wyceniaja na 728 zl.

BRINK-466400

897165790_2.jpeg

Jeszcze dojdzie do tego wiazka

BRINK-750154

ZED.jpg

nie wiem czy taka maja, cena w innym sklepie 550 zl.

Jutro udam sie tam fizycznie bo tematem jestem zainteresowany osobiscie i zdam relacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko to nie da sie przelozyc haka z Imprezy do OBK

Pewnie, że się nie da, przymierzyłam ten hak od kashmere rok temu :razz: :wink: . Spójrz na daty postów :wink: .

Jutro udam sie tam fizycznie bo tematem jestem zainteresowany osobiscie i zdam relacje.

Czekam na relację, sama chcę zamontować hak w końcu, bo nie mam jak rowerów wozić :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki Panowie hak do outbacka ver. USA 2006 - czy ktoś ma rozeznanie w temacie - czy różni się od wersji europejskiej?

Z tego co się orientowałem 2 lata temu, haki są różne. Mialem ściągać oryginał ze Stanów, ale ostatecznie założyłem dorabiany hak w krakowskiej firmie. Bardzo ładnie schowany i naprawdę solidna konstrukcja (w porównaniu do oryginału). :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile za montaż, może być na PW, bo to chyba konkurencja dla SIPu :wink:

THULE ma chyba jakąś umowę z SIP bo dostałem ofertę montażu ich wyrobów w ASO Radom . Moim zdaniem są partnerami , a nie konkurencją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gwoli sprawozdawczości: hak kupiłem ww cenie a montaż kosztował całe 120 zł

Założony, działa, przetestowany, mogę polecić.

Jedyne co mi się nie podoba to mocowanie gniazda elektrycznego - blacha jest dosyć miękka i stercząca, myjka automatyczna potrafi się o nią zaczepić i ją wygiąć.

Ale to już uwaga do projektu i wykonania dla THULE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli sprawozdawczości: hak kupiłem ww cenie a montaż kosztował całe 120 zł

Założony, działa, przetestowany, mogę polecić.

Ja też zakupiłem w tej samej firmie i jutro jadę założyć. Zakładał będę w ASO, bo przy okazji przeglądu więc koszt założenia będzie troszku wyższy :?

Dam znać jak poszło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładał będę w ASO, bo przy okazji przeglądu więc koszt założenia będzie troszku wyższy :?

Dam znać jak poszło :wink:

Poszło w miarę gładko, tylko wiązka nie pasowała więc potrzebna była nowa. Ale poza tym hak jest i niedługo mam nadzieję wypróbować. Z pozytywnych rzeczy: przy odbiorze samochodu dostałem zaświadczenie od diagnosty. Teraz tylko do Wydziału Komunikacji :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...