Skocz do zawartości

krakowskie targi motoryzacyjne (tekst posępny)


Vefour

Rekomendowane odpowiedzi

udałem się z dzieckiem moim w ostatnią sobotę na targi krakowskie co to miały być motoryzacyjne. Kicha totalna. Raz mało samochodów, dwa pozamykana wiekszość. Toż to paranoja !!!!! Jedynie Mercedes stanął na wysokości zadania. Byliscie?

 

Miałem co prawda zaproszenie na piątkową moto galę, ale nie mogłem. Tam było ponoć znacznie ciekawiej jak donosi prasa (która zapewne w zwykły, cywilny dzień się nie pofatygowała, bo by tak entuzjastycznie nie pisała). I tu pytanie (wyrzut) do Dyrekcji (? nie wiem czy właściwy adresat) - why subaru było tylko w piątek? Dziecko moje miało obejrzeć nowy samochód tatusia, a tu co? Nie wstyd Wam narażać sześciolatka na stres i oburzenie?

 

Kłaniając się świątecznie,

 

V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o czym mówisz. My mamy w P-niu co roku wieeeelką, świaaaaatową imprezę - tzw. Poznan Motor Show, no i nie wiem po co wydaje te 12 czy 15 zl na bilet, bo naprawde nie warto. Fakt, Fiat staje na wysokości zadania i dzielnie konkuruje wielkością stoiska z Daewoo, czasem jeszcze Kulczyk wystawi VW, co 2, 3 lata jest Jag i chyba w 1996 było Volvo nawet. W każdym razie lista producentów, którzy nie są obecni jest dłuższa od listy wystawców i systematycznie rosła, by w zeszłym roku osiągnąć proporcje 100 % nieobecnych do 0% obecnych (mowie o wystacach samochodowych, bo producenci myjni samochodowych czy ekologicznych dywanikow albo kosmetyki a la Tv Shop są licznie reprezentowani). W tym roku podobno ma być inaczej, ale zobaczymy, szczerze w rewolucje watpie. Che nie ma już między nami :)

pozdr

 

Aha, no i bedzie premiera Klika..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...