Jump to content

krakowskie targi motoryzacyjne (tekst posępny)


Vefour
 Share

Recommended Posts

udałem się z dzieckiem moim w ostatnią sobotę na targi krakowskie co to miały być motoryzacyjne. Kicha totalna. Raz mało samochodów, dwa pozamykana wiekszość. Toż to paranoja !!!!! Jedynie Mercedes stanął na wysokości zadania. Byliscie?

 

Miałem co prawda zaproszenie na piątkową moto galę, ale nie mogłem. Tam było ponoć znacznie ciekawiej jak donosi prasa (która zapewne w zwykły, cywilny dzień się nie pofatygowała, bo by tak entuzjastycznie nie pisała). I tu pytanie (wyrzut) do Dyrekcji (? nie wiem czy właściwy adresat) - why subaru było tylko w piątek? Dziecko moje miało obejrzeć nowy samochód tatusia, a tu co? Nie wstyd Wam narażać sześciolatka na stres i oburzenie?

 

Kłaniając się świątecznie,

 

V.

Link to comment
Share on other sites

Wiem o czym mówisz. My mamy w P-niu co roku wieeeelką, świaaaaatową imprezę - tzw. Poznan Motor Show, no i nie wiem po co wydaje te 12 czy 15 zl na bilet, bo naprawde nie warto. Fakt, Fiat staje na wysokości zadania i dzielnie konkuruje wielkością stoiska z Daewoo, czasem jeszcze Kulczyk wystawi VW, co 2, 3 lata jest Jag i chyba w 1996 było Volvo nawet. W każdym razie lista producentów, którzy nie są obecni jest dłuższa od listy wystawców i systematycznie rosła, by w zeszłym roku osiągnąć proporcje 100 % nieobecnych do 0% obecnych (mowie o wystacach samochodowych, bo producenci myjni samochodowych czy ekologicznych dywanikow albo kosmetyki a la Tv Shop są licznie reprezentowani). W tym roku podobno ma być inaczej, ale zobaczymy, szczerze w rewolucje watpie. Che nie ma już między nami :)

pozdr

 

Aha, no i bedzie premiera Klika..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...