Skocz do zawartości

Moje Subarowe zboczenia


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

Zemnie BaRy i Chojny mieli polewkę jak na stacji benzynowej czekałem aż prze parkują mojego Subaraka. Czekałem żeby posłuchać, tak rzadko mam okazje swojego posłuchać, a wiadomo swój brzmi najlepiej

 

bylismy ciekawi co dla Ciebie jest ważniejsze... szpagatami "udać się" w miejsce odosobnione czy nacieszyć oczy i uszy widokiem Subaraka :mrgreen:

 

okazalismy łaskę i szybko przemieścilismy sie na parking :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xlud napisał/a:

4. laska (nowa dołączyła do grupy) na wykładzie mi powiedziała że w subaru mają wieśniaki - to była nasza ostatni rozmowa

 

Przemeq

Poderwać Cię chciała, nie znasz się :cool: .

 

36 lat.prawniczka.ładna.bardzo nawet. podobno nie słucha muzyki. niczego chyba nie słucha. wiec pomyślałem że ok. pewnie się rozwinie. rozwinęła wątek do zakupu hondy siwik 1.8 sport, a potem dalej z tym subaru i że jestem wieśniakiem :mrgreen: (by the way...miała na imię Eva :cool: ). Samochód żyleta i podobno na dwójce piszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. laska (nowa dołączyła do grupy) na wykładzie mi powiedziała że w subaru mają wieśniaki - to była nasza ostatni rozmowa

 

Mam nadzieję, że przykładnie ją ukarałeś... :twisted:

 

Czekam tylko jak wyjdzie z domu łapie kule i kuśtykam do kuchni bo stamtąd najlepiej słychać jak imprezka sobie bulgocze na podjeździe :mrgreen:

 

hieheheee, dobree!- Dyzio- wybacz, że się śmieję, ale nie mogłem się powstrzymać :mrgreen:

 

Goleandery

 

Oponki tej marki montują jedynie w chińkich "Forkach" :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. laska (nowa dołączyła do grupy) na wykładzie mi powiedziała że w subaru mają wieśniaki - to była nasza ostatni rozmowa

 

mam coś podobnego :mrgreen: ostatnio spotkałem się ze swoją byłą po dośc dlugim czasie i tak sobie rozmawiamy i zeszło na samochody. Spytała się jaki mam samochód, no to mówie że wiesniacki a ona:

 

- Subaru?

 

Ja w tym momencie walnąłem się dłonią w czoło i zacząłem tlumaczyć, że Subaru nie jest wiesniackie i dałem jej szanse zrehabilitowania się. Za drugim razem celnie trafiła, że BMW :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja ostatnio łapię się na tym, że widzę przejeżdżające Subaru w filmach. Nawet ze trzy dni temu oglądając "Świętych z Bostonu" wypatrzyłem Legaca (było widać kawałek maski, dachu i boczną szybę :wink: ) Oczywiście zawsze muszę obwieścić fakt znalezienia kolejnego egzemplarza otoczeniu. Nie wiem dlaczego ale wszyscy się wtedy ze mnie śmieją :sad:

Chyba muszę zmienić znajomych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio łapię się na tym, że widzę przejeżdżające Subaru w filmach. Nawet ze trzy dni temu oglądając "Świętych z Bostonu" wypatrzyłem Legaca (było widać kawałek maski, dachu i boczną szybę :wink: ) Oczywiście zawsze muszę obwieścić fakt znalezienia kolejnego egzemplarza otoczeniu. Nie wiem dlaczego ale wszyscy się wtedy ze mnie śmieją :sad:

Chyba muszę zmienić znajomych :mrgreen:

 

Też tak mam :mrgreen: W jakiejś komedii amerykańskiej ostatnio ze dwa OTB przejechały :mrgreen:

Tak samo zresztą, gdy oglądam wiadomości "z terenu", a prezenterka stoi przy ulicy. O ile nie grzeszy ona urodą (prezenterka, nie ulica :mrgreen:) , to patrze się za nią i wypatruje Subaru :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio łapię się na tym, że widzę przejeżdżające Subaru w filmach.

 

Ja w ten sposób wyłapałem nawet subaru 360 w Bondzie z lat '60, czy '70 i to podczas pościgu ulicznego, który to miał przykuć moją uwagę, a w którym owo subaru nie brało udziału. Więcej w wątku "filmowe subaru" :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

To nie moje zboczenie ale muszę to napisać bo byłem sam zdumiony :shock: . kolega mówi mi tak " teraz jak jestem młody to będę jeżdżił wolnymssakiem jak będę panem w średnim wieku to kupię sobie WRX-A a jak będę miał 80 lat to kupię sobie STI-aja i w nim się za..... " (pip)- ładnie zjechany :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wjeżdżam na parking podziemny, ściszam radio, otwieram szybe... :

 

- co robisz?

- wydechu chce posłuchać

- w dieslu?

-

 

 

zboczenie to czy przyzwyczajenie?

 

Ja jak wjeżdżam też tak robię ,wczoraj podczas wyjazdu z parkingu udało mi się głosem wydechu uruchomić alarm w 4 autach :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...