Skocz do zawartości

Moje Subarowe zboczenia


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

JuNo napisał/a:

A ja się nie przyznaję do żadnego zboczenia

 

 

zgłaszam ten post i wnioskuję o bana

 

słyszałem co JuNo chciał zrobić Panu przewodnikowi za nudzenie na Plejadach o odtajnieniu akt w 2020 i nie chce wiedzieć co by było za bana :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie przyznaję do żadnego zboczenia
zgłaszam ten post i wnioskuję o bana
słyszałem co JuNo chciał zrobić Panu przewodnikowi za nudzenie na Plejadach o odtajnieniu akt w 2020 i nie chce wiedzieć co by było za bana :mrgreen:

Przecież ja jestem bardzo spokojnym człowiekiem :roll: :mrgreen:

Nikt mi nie wmówi, że jest obowiązek się przyznawać - za dużo Klubów Anonimowych ....... trzeba byłoby odwiedzać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mianowicie chodzi o ogladanie swojego auta jesli przejezdza sie kolo jakichs wystaw sklepowych, ktore odbijaja prawie jak lustro. patrzenie sie i myslenie: "alez on jest piekny

myślałem, że to normalne :D

u mnie to ewoluowało jeszcze bardziej: patrzenie na to jak sie ślicznie obraca czysta felga w odbiciu .... drzwi autobusu (np. solarisa) ... przyśpieszanie i zwalnianie, żeby jak najwiecej dojrzeć ( można caly bok obejrzeć) :D :D

trzeba uważać, żeby za bardzo nie skupić sie na patrzenie w bok, bo zazwyczaj ktoś przed nami jedzie :mrgreen:

to chyba nie do końca jest normalne :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem Kurtkę zimową SWRT to koleś w salonie w subaru (polski mechanik fachowiec) stwierdził że wydać 270 euro na kurtkę to chore!!

Ja mam inne zdanie już szukam wiosennej z kolekcji 2009:) :razz:

 

Ja to rozumiem doskonale - jak kochasz to nie liczysz. Stąd aby prawidłowo kochać trzeba mieć $$$ :mrgreen:

 

Zboczeń nie mam (chyba) - ale czy jakiś alkoholik przyzna się, że ma problem z alkoholem?

Chociaż moja lepsza połowa jak zobaczyła, że dla znaczka, którego brakowało na moim grillu kupiłem inny cały grill to się delikatnie popukała w czoło.

 

O przeglądaniu się w powierzchniach błyszczących, jeżdżeniu tylko na wybrane stacje paliwa, mycie tylko w jednym sprawdzonym punkcie w Łodzi, pilnowaniu mechanika i każdego kto z racji braku mojej wiedzy musi się zająć autkiem, parkowaniu w miejscach gdzie ryzyko poobijania parkingowego jest minimalne, żebym miał iść kilometr albo wziąć TAXI i innych duperelach nie wspomnę poniewaz uważam to za normę :D

 

Tom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, mam na imię Marcin i widząc objawy choroby stwierdzam że to nic innego jak Subaroholizm ... :twisted:

 

Niestety nie jestem jeszcze posiadaczem subaru :( jednak moje zachowania są charakterystyczne dla tej niezwykłej choroby i chciałem się podzielić tutaj z kolegami kolejnym objawem, którego nikt na forum nie opisał. Otóż w momencie kiedy wsiadam do mojego samochodu, po przekręceniu kluczyków w stacyjce, włącza mi się radio i to co słyszę z głośników to taki dzwiek. Słucham go z zamkniętymi oczami bo wtedy dociera do mnie jeszcze bardziej :) A kiedy już zaczyna się drugi kawałek, wtedy otwieram oczy i mówię sobie, że nadejdzie dzień kiedy wsiądę do własnego subaraka i żadne radio nie będzie mi potrzebne :!: :)

 

Pozdrawiam wszystkich uzależnionych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czesc mam na imie Adam i jestem uzależniony.... codziennie po powrocie do domciu sprawdzam ile bieznika na boczkach mi ubyło......

 

 

podchodziłem z boku

 

całe szczęście, że nie od tyłu, bo być może straciłaby do Ciebie zaufanie :mrgreen:

 

a może własnie by mu sie spodobało????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wysiadam z klekota, przechodze obok Subarki gładząc ją po skrzydle, podchodzę do budki Pana parkingowego odebrać kartke, patrze nowy gość a on do mnie:

 

" Pan nie dotyka tego niebieskiego bo własciciel jakiś nerwowy podobno jest" :shock:

 

przeprosiłem i odszedłem :roll:

 

a ja tak delikatnie tylko prosiłem czas jakiś temu żeby ludzie uważali jak otwieraja drzwi w swoich taczkach :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. ja jak jezdze służbową foką dizel 1.6t to bit boksuje sobe sam brum psssyt brummm psyyyytttt brummmmm pssssyyyyytttt :mrgreen:

2. w mieszkaniu straszny mam burd... i generalnie dużo smieci i kurzu nie wiadomo skąd :twisted: ale jak widze resoraka subaru sti że ma zakurzone szyby to ostro szmatą jade po nim do połysku

3. ostatnio poszedłem na wykład w koszulce subaru starsznie jak się okazało uświnionej (jakieś pozostałości poprzedniego wieczoru) - dla mnie wyglądała git jak zakładałem :mrgreen:

4. laska (nowa dołączyła do grupy) na wykładzie mi powiedziała że w subaru mają wieśniaki - to była nasza ostatni rozmowa

5. pracuje na 11 piętrze budynek focus (Warszawa) - ciągle latam na balkon aby posłuchać na wawelskiej brummmm.....średnio 3-5 x dzinnie (słysze boksera w biurze nawet w innym pokoju przy zamkniętych szybach)

6. to jest chore ale prawda: kiedyś się poryczałem jak mnie powieziono dobrze .... :oops: ...no może wzruszyłem heh

 

i takie inne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie wrzucić, ale piosenka o Subaru (chyba, słabo znam angielski :mrgreen: ) to jakby zboczenie :twisted:

 

 

Jak było to przepraszam :oops:

 

 

laska (nowa dołączyła do grupy) na wykładzie mi powiedziała że w subaru mają wieśniaki - to była nasza ostatni rozmowa

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie mam możliwości żeby sobie pojeździć już trzeci tydzień, a dupowóz stoi już trzeci dzień na przeglądzie w serwisie to żona jeździ imprezą. Czekam tylko jak wyjdzie z domu łapie kule i kuśtykam do kuchni bo stamtąd najlepiej słychać jak imprezka sobie bulgocze na podjeździe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak - włączanie cudzych alarmów gromowładnym wydechem to też fajna zabawa .

 

jadna z najlepszych :twisted::twisted::twisted: , ja mam bana u ochrony i panów w budkach na płatnych parkingach przy trzech centrach handolwych o ile trafie na tych co mnie znają ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i kuśtykam do kuchni bo stamtąd najlepiej słychać jak imprezka sobie bulgocze na podjeździe :mrgreen:

 

Zemnie BaRy i Chojny mieli polewkę jak na stacji benzynowej czekałem aż prze parkują mojego Subaraka. Czekałem żeby posłuchać, tak rzadko mam okazje swojego posłuchać, a wiadomo swój brzmi najlepiej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam bana u ochrony i panów w budkach na płatnych parkingach przy trzech centrach handolwych o ile trafie na tych co mnie znają ...

 

Amatorzy... :roll:

 

:mrgreen:

 

4. laska (nowa dołączyła do grupy) na wykładzie mi powiedziała że w subaru mają wieśniaki - to była nasza ostatni rozmowa

 

Poderwać Cię chciała, nie znasz się :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

4. laska (nowa dołączyła do grupy) na wykładzie mi powiedziała że w subaru mają wieśniaki - to była nasza ostatni rozmowa

 

Poderwać Cię chciała, nie znasz się :cool:.

 

Taki typ -masochistka, jedne zakochują się od pierwszego wejrzenia inne od pierwszego włożenia, a ta od pierwszego przyłożenia :P

 

ach te KOBIETY :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...