Skocz do zawartości

Moje Subarowe zboczenia


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam i czytam i się serce raduje że nie jestem sam tak popierniczony :P

Z powyższych większość, dodam moje które jeszcze nie były, ale podejrzewam że nie jestem osamotniony w swych odchyłach.

- Szukanie miejsca w knajpie, albo hotelu żeby przez okno widzieć Subaraka.

- Szukanie modeli Subaru i obdarowywanie ich wszystkich dzieci z rodziny i znajomych.

- Szukanie rano czegoś do ubrania co niema napisu, logo albo koloru Subaru... bo niema większego wieśniactwa niż wysiadać Subaru w koszulce Subaru... no pomyślcie jak wysiada gość z BMW w koszulce BMW :P Kończy się natym ... echhhc ubiorę tą z Plejad III :P

- Rano przed ruszeniem dokładne obejrzenie Subaraka czy niema nowych wgniotek i czy ciśnienie równe w kołach.

- I najgorsza ! Wchodzenie na forum.subaru.pl 10 razy nadzień :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

a ja się ze swoimi zboczeniami nie obnosiłem bo żona mi mówi że jestem świr :cool:

W pracy wymyślam byle pretekst żeby pójść na drugi koniec budynku żeby się parę minut pogapić na Forka stojącego na parkingu :mrgreen:

Aha, chyba największy odchył od normy to to że przestałem pić na imprezach żeby potem móc wracać do domu Forkiem :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie standardowo, otwieranie szyb na parkingach podziemnych, w tunelach i w ciasnych uliczkach :) i w zależności od nastroju, albo pełen ogień albo trochę wolniej ale za to ze strzałami z rury :twisted:

 

poza tym masa innych drobnych rzeczy "dzięki" którym niektórzy maja mnie za idiotę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz - moze mam blizej niz inni :mrgreen:

Ja sie dzisiaj czule pozegnalem ze swoim czarnym rumakiem gdy go do lakierni odwozilem - przez cale miasto na lawecie przeparadowalismy - i wtedy zauwazylem jak wiele sie zmienilo na ulicach - minalem po drodze 6 forkow - gdy kupowalem swojego - w calym Lublinie byly 3.

Poza tym przylaczam sie do reszty - wszelkie zboczenia u mnei wystepuje - no moze poza tym ze niekoniecznie zaluje ze nei mam stringow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale macie wszyscy zryte... :mrgreen: i szacun :wink: :wink:

 

Własniej subarki nie posiadam ale moje reakcje na subaru (np akurat przejeżdżające gdzieś obok) to by musieli opisać moi znojami, były by to bardzo barwne opowieści o tym reaguje na takie drogowe zjawisko :mrgreen: najdelikatniejszą formą reakcji na dostrzeżone w pobliżu subaru jest (wcale nie cichy) okrzyk OOOO... SUBARUUU!!! - i potem taka radość jak dziecko ehh...

A jak mam możliwość pojeżdżenia chociaż na prawym (jakiś sprint, albo inna pojeżdzawka) no to objawy mam jak niejednokrotnie wyżej opisane: dziękowanie, głaskanie, wąchanie spalin itd... aż po obściskiwanie, tulenie sie do spojlera i to jeszcze z ogromną pokusa pocałowania go :oops: - bosze... jestem chory psychicznie :mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Mar 19, 2009 12:45 am ]

Czy ktoś już sie przytulał do spojlera subarki i miał ochotę go całować :?: Czy jestem sam z tym odchyłem... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chorzy jesteście...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...i ja też, mimo, że jeżdżę autem niesłusznej marki... :oops:

Rozmijam się jedynie z tym częstym myciem, bo ostatnio Francę umyłem pierwszy raz po 5 miesiącach :mrgreen:

Poza tym to samo co u was, łączenie z "żegnaniem się" przez okno na dobranoc :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tu się te logo ma zmieścić???

 

Może z przodu :razz:

 

Kasia poleciłem Ci ostatnio stringi z golfem, może gdzieś znajdziesz w kolorze blue i logo na pewno się zmieści :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już zakładasz stringi to pamiętaj żeby nie zakładać tyłem na przód :mrgreen:
a co? co się stanie? Jakie były Twoje wrażenia po założeniu odwrotnie :wink:

 

Doświadczeń z zakładaniem stringów nie posiadam, jedynie ze zdejmowaniem :mrgreen: To działa chora wyobraźnia :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tu się te logo ma zmieścić???

 

Obrazek

 

:razz: :mrgreen:

 

W ten oto sposób Hogi połączył dwa najlepsze wątki forum. Najlepszy nowy, czyli ten, i estetów :mrgreen::mrgreen::mrgreen:.

 

ps. takie stringi na pewno można zrobić na zamówienie :twisted:. Boję się tylko o męską część forum, dla której stringi-plejadki mogłyby stać się mocnym fetyszem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yjezdzajac z niego jeszcze nie zdazylo mi sie zeby ktos przechodzil przez przejscie dla pieszych, wszysycy uciekaja :lol: )

 

To prawda - też testowałem :mrgreen:.

 

Ale z nas wieśniaki :mrgreen:.

 

zawsze tak robie i dobrze mi z tym :lol: . Mało tego, przed dojazdem do szlabanu jest piekna dość długa prosta. Odkręcenie tam jedynki na maxa daje niesamowity efekt, żaden alarm nie ma szans :twisted: . Burak ze mnie i tyle i do tego wieśniak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...