Skocz do zawartości

Nie gasną światła pozycyjne


Dyzio_d

Rekomendowane odpowiedzi

Zostawiłem dzisiaj Imprezke na myjni. Po tym jak ją odebrałem zauważyłem, że nie gasną światła pozycyjne :shock: Nie mam zielonego pojęcia dlaczego. Próbowałem wszelkich kombinacji i nic. W końcu wyjąłem bezpiecznik...

Co się stało? Czy ktoś się z spotkał z podobnym zjawiskiem??? :roll:

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuuhaaahaaa :mrgreen::mrgreen::mrgreen: To po to jest ten wyłącznik buaaaahahahhaaa.

 

Dzieki Panowie ale sie uśmiałem. Fakt raz się zastanawiałem po co to bo awaryjne już namierzyłem Buuhahaha!!! Ale ze mnie gamoń :mrgreen::mrgreen:

 

 

Pozdrawiam

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% przycisk na kolumnie (od góry).

 

A myłeś środek?

mnie też na myjni już kiedyś przepraszali, że "się włączyły" i nie wiedzą jak wyłączyć :mrgreen:
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a to dobre, to takie subarowe smaczki, ja 1 dnia po zakupie probowalem uruchomic spryskiwacz przedniej szyby ciagnac dzwigienke od wycieraczek a awaryjne probowalem wlaczac wlasnie tym przelacznikiem na kolumnie, przyzwyczajenia z VAGow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze liczyłem na to, że jest to jakiś banał. Kiedyś w czasie jazdy kumpel zapytał po co ten przycisk? Ja mu na to, że nie wiem - bo nie wiedziałem. Miałem potem się dowiedzieć ale stary człowiek ze mnie i zapomniałem. Jednak po coś jest i nawet dzięki waszej pomocy już wiem po co... Po co tylko tak przekombinowali z tą pozycją? Wystarczyło dodać pozycje na włączniku... Większość tak ma.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 12 lat później...

Też zauważyłem, że nie gasną mi postojówki, nie wiem w sumie od kiedy, bo zauważyłem wczoraj. Już znalazłem bezpiecznik żeby sobie je awaryjnie odłączyć. Już w głowie miałem wizytę u elektryka.

Jprdl. Nie zwracałem uwagi na ten przełącznik wcześniej. Bylem przekonany, że tam powinny być awaryjne. Oczywiście rozkręcałem panel z radiem i pamiętałem, że tam są ale tylko przez jakiś czas.

 

p.s.: panel z radiem wyjmowałem żeby podpiąć Bluetooth od WEFA i jestem zadowolony. Jakby jeszcze wysyłał na LCD radia coś sensownego to by było super.

 

Dzięki wam za to info.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, AMI napisał:

"12 lat później..." :)

nadal aktualny :mrgreen:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...