Skocz do zawartości

^^ TJS Tor KIELCE ^^ 6 MARCA ( PIĄTEK )..upalamy i trenujemy


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ok my też już cali w domu.

 

Dzięki dla Fitnesa, Waszki za organizację mega zabawy

Dzięki poznanym chłopakom z forum

Sorry za moją jazde - ucze się :-)

 

Rispekt dla Waszki który nie bał się oddać mi w ręce swoje GT co skończyło się tyłem na poboczu ale to dlatego, że Waszka kręcił mi kierownicą ... :mrgreen:

Sprzedaje Type R-a Fitnes powiedział że nie idzie.... :neutral:

 

Aha mój brat przyjechał srebrną lodówką czyli swoim Forkiem S/tb... też sie uczył i niestety...... zaraził sie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha mój brat przyjechał srebrną lodówką czyli swoim Forkiem S/tb... też sie uczył i niestety...... zaraził sie

 

no wiemy, po paru przejazdach zastanawiał sie dlaczego kupił sobie Forestera a nie Imprezę :mrgreen:

 

a swoja drogą jego Forester to unikat w Polsce :cool:

pozdrawiam

e

 

[ Dodano: Pią Mar 06, 2009 8:53 pm ]

Sprzedaje Type R-a Fitnes powiedział że nie idzie....

ale za to wygląda przepięknie :!: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deszczyk mży nieustannie :mrgreen:

 

Fitnes, szybkie to Twoje evo :cool:

 

Deszczyk powiadasz ? :grin: My jak zamawiamy pogodę to ma być i już :cool:

 

Fitnes, szybkie to Twoje evo :cool:

 

O żesz w mordę,ale to zapierpapier :shock: Jeszcze mi siedzi w głowie to evo po przejażdżce.

Auto bajka.

 

Od nas specjalne podziękowania dla Was za miłe towarzystwo i przejechanie wielu kilometrów,aby spędzić z nami te parę godzin.Jesteście WIELCY :!: :!:

 

[ Dodano: Pią Mar 06, 2009 9:54 pm ]

Sprzedaje Type R-a Fitnes powiedział że nie idzie.... :neutral:

 

Może to mocne słowa.Ja uważam,że iść to idzie i nawet szybko ale zamiast chodzić to powinien jeździć :wink:

A swoją drogą,że wygląd powalił mnie z nóg :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim chce sie przywitac jako nowy user tego forum :)

 

Kurde znowu w domu a nie na torze :) ale najwazniejsze, ze bez szkod.

 

Dolanczam sie do oceny Waski auta Fitnesa. Naprawde potwor. Z tego wynika, ze bez drazkow stabilizacyjnych w najblizszym czasie w moim evo sie nie obejdzie :)

 

Wielkie podziekowania dla organizatorów.

 

I do zobacznia na nastempnym TJS'ie.

 

groch

 

PS. Kuzyn z ktorym byłem jest strasznie zachwycony impreza. A ja podejrzewam, ze bedziemy mieli w najbliższym czasie nowego uzytkownika evo :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIT, Waszka, Dzieki wielkie po raz kolejny za fajny trening :!: :grin:

dzien pokazal ze wciaz sie wiele uczymy :mrgreen: ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo :twisted:

Gregor sie wreszcie rozblokowal :shock: a ja sie uczylem jezdzic na prostych kolach :shock: :mrgreen:

ale najbardziej sie ciesze ze nasi trenerzy widza progres :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam ze przyfarciliście z pogodą bo teraz w Końskich (kawałek od Miedzianej góry) śnieżek pada elegancko! :grin:

 

Mówisz fart ? To mamy go od ponad roku :cool:

Szkoda,że Cię nie było,bo super trening był i materiału miałbyś hohoho :sad:

Next time :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok my też już cali w domu.

 

Dzięki dla Fitnesa, Waszki za organizację mega zabawy

Dzięki poznanym chłopakom z forum

Sorry za moją jazde - ucze się :-)

 

Rispekt dla Waszki który nie bał się oddać mi w ręce swoje GT co skończyło się tyłem na poboczu ale to dlatego, że Waszka kręcił mi kierownicą ... :mrgreen:

Sprzedaje Type R-a Fitnes powiedział że nie idzie.... :neutral:

 

Aha mój brat przyjechał srebrną lodówką czyli swoim Forkiem S/tb... też sie uczył i niestety...... zaraził sie :-)

 

PREMO...wóz pierwsza klasa i nie sprzed...zrób co trzeba i...popraw mi humor nast razem jak będę go prowadził i będzie jechał jak należy..i bierz brata,myśle,że coś mu tam pomogłem.

 

[ Dodano: Sob Mar 07, 2009 2:58 pm ]

Przede wszystkim chce sie przywitac jako nowy user tego forum :)

 

Kurde znowu w domu a nie na torze :) ale najwazniejsze, ze bez szkod.

 

Dolanczam sie do oceny Waski auta Fitnesa. Naprawde potwor. Z tego wynika, ze bez drazkow stabilizacyjnych w najblizszym czasie w moim evo sie nie obejdzie :)

 

Wielkie podziekowania dla organizatorów.

 

I do zobacznia na nastempnym TJS'ie.

 

groch

 

PS. Kuzyn z ktorym byłem jest strasznie zachwycony impreza. A ja podejrzewam, ze bedziemy mieli w najbliższym czasie nowego uzytkownika evo :).

 

Grochu...meldujecie sie na 30 go Myśle !!!! "mój"dopiero będzie szybki,ale narazie starczy..hehe.

 

[ Dodano: Sob Mar 07, 2009 2:59 pm ]

Jacky X - :shock: :shock: :shock:

 

 

:mrgreen:

Jacky XXX-L mega drifciarz...wymiękamy wszyscy !!! :mrgreen::mrgreen:

 

[ Dodano: Sob Mar 07, 2009 3:00 pm ]

FITNES, Waszka - dzięki, kolejny udany trening :!: :grin:

 

CZAKOS ...jesteś z nami i będziesz !!!!!!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen: najwolniejszy autem-najszybszy duchem walki i trenowania !!! Brawo !

 

[ Dodano: Sob Mar 07, 2009 6:26 pm ]

WIELKIE PODZIĘKOWANIA W IMIENIU NAS WSZYSTKICH DLA pana PAWŁA J. szefa Toru za udostępnienie nam terminu (jak zawsze) dzięki czemu było możliwe zorganizowanie naszego treningu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PREMO...wóz pierwsza klasa i nie sprzed...zrób co trzeba i...popraw mi humor nast razem jak będę go prowadził i będzie jechał jak należy..i bierz brata,myśle,że coś mu tam pomogłem.

 

Ja narazie odpadam bo w piątek jezdziłem ze złamaną ręką, teraz czekają mnie srubki i gips więc na min 2 miesiące jestem OFF . A mój brat się już wkręcił, już jest zapisany na nastepną edycje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam ze przyfarciliście z pogodą bo teraz w Końskich (kawałek od Miedzianej góry) śnieżek pada elegancko! :grin:

 

Mówisz fart ? To mamy go od ponad roku :cool:

Szkoda,że Cię nie było,bo super trening był i materiału miałbyś hohoho :sad:

Next time :wink:

Next time next time ;) Wszyscy na SuperOES zapisani? Bo już od wczoraj lista zamknięta :D

Waszka jak mnie zobaczysz to krzycz głośno żebym płyty oddawał bo znowu zapomne :mad:

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecywałem wrażenia, więc piszę :

 

TOR- uważam,że Miedziana Góra jest lepsza niż Grójec. Zdaje się bandy są dalej , co sprawia,że jeździ się bezpieczniej.Obawiałem się,że nawierzchnia jest zbyt czysta i nie będzie ślisko czego chyba żaden żaden facet nie zaakceptuje :mrgreen: .

 

NAUKA - TJS wiele mnie nauczył i wiele moich wyobrażeń zostało rzuconych w Kieleckie błoto. TJS-y są znakomitą szansą podniesienia umiejętności, zwłaszcza dobrze zorganizowane

 

ORGANIZACJA- szacun dla FITNESA i WASZKI. Od pewnego czasu bardzo zwracam uwagę na bezpieczeństwo czyjeś i własne. To co robi FITNES i WASZKA jest profi. Nie było podbramkowych sytuacji i o to w organizacji chodzi. No może poza lekko szalonym kamerzystą, który na własną odpowiedzialność wchodził na tor kręcić materiał.Taki zawód.

 

ATMOSFERA- naprawdę super.Organizatorzy MEGA.Dodatkowe podziękowania dla Andrzeja za pomoc w początku TJS-u.

 

MOC- powszechne jest powiedzenie,że mocy nigdy nie za dużo.Sam pytałem czy seria na coś pozwala. Owszem te 218 KM naprawdę fajnie jeździ i póki co nie cierpię niedostatku mocy.Na 1 i 2 biegu naprawdę seria potrafi ładnie jechać.Trójkę i czwórkę zapisałem rzadko i raczej do jazdy na wprost.

 

UPALANIE- nie wydaje mi się aby auto dostało coś do czego nie było by stworzone. Wysokie obroty nie trwały zbyt długo. Po przejeździe auto spokojnie miło czas wychłodzić się. Ubytku oleju nie było co mnie nawet trochę zaskoczyło. Olej wizualnie nie zmienił się. Spalanie 17L/100 km. Wykluczając możliwą obcierkę i dzwon zdaję sobie sprawę zwiększonego zużycia podzespołów przeniesienia napędu ale nie mam wrażenia ,że auto cierpi jakoś strasznie.

 

PRZYCZEPNOŚĆ- obawiałem się,że jazda nie po śniegu, będzie mniejszą frajdą.Okazało się wręcz przeciwnie.Nawierzchnia była superowo przyjemna.

 

NAUKA- frycowe trzeba było zapłacić. 3 pierwsze przejazdy. RURA i auto często wyjeżdża poza tor.Czy zakręt nie wzięty bokiem to zakręt stracony ??? Dopiero kiedy Grzesiek siadł na prawy i powiedział kilka zdań prawdy a potem jeszcze przewiózł, zatrybiłem o co chodzi jeżdziło mi się o niebo lepiej a trochę wolniej póki co.

 

STRASZNO- stracha miałem raz. Kiedy na szerokim łuku po stronie toru z drzewem wyniosło mnie w okolice bandy. Nie byłem pewien czy nie będzie kontaktu.Tym razem się upiekło.

 

CZAS- wewnątrz toru jeździło mi się bardzo fajnie.Nie za bardzo jednak wiedziałem co robić na długich łukach i otworzę w związku z tym nowy topic bo tu potrzebuję sporo pomocy. A lewą nogę zaczynam już ćwiczyć do hamowania.

 

TOWARZYSTWO - naprawdę bardzo przyjemnie. Respect dla kolegów jeżdżących BMW. MEGA MEGA piękne długie slajdy na ,które patrzyłem z zazdrością. Chyba nawet RWD lepiej się pod tym względem prowadzą niż AWD , ale to tylko zgaduję. Piękny Typer R . Zresztą piękna jazda obydwóch niebieskich GC. Podobnie śliczne długie slajdy po łuku toru bez drzewa.Zazdraszam i bendem trenować :grin:

 

KONTROLA- poczucie pełnej kontroli nad autem i małą kontrę w razie potrzeby wkładam między bajki. Ratel potrafi mnie zaskoczyć. Dotyczy zwłaszcza długich łuków przy odkręconym gwizdku. Waszka pokazał mi jak to się robi i zrobił to bardzo spokojnie i ładnie. I to jest element, którego chciał bym się nauczyć najbardziej. Inna sprawa ,że te 218 KM okazało się być naprawdę żwawe i brutalne obchodzenie z gazem pokazuje ,że trzeba być przygotowanym na ukazanie własnych braków w technice jazdy.Podobnie lepiej zdawać sobie z tego sprawę już na drodze bo wiara,że AWD jedzie jak po sznurku może okazać się płonna.

 

WYTRZYMAŁOŚĆ SPRZĘTU- zdaję sobie sprawę,że rachunki za naukę przyjść muszą. Póki co sprzęt nie zawodzi i tak jak pisałem w moim odczuciu mieści się to w kategoriach naturalne środowisko GT. Niemniej zobaczymy jak to będzie w przyszłości. Staram się bezsensownych akcji nie robić ale z drugiej strony sprzęt ma 10 lat.Zobaczymy

 

BRAKI- jak wspomniałem dziś mocy starcza, hebel, zawias,opony - nie mam zdania, ale i nie miałem dyskomfortu.O sekundy nie walczyłem.Największy mankament to kierownica- do jazdy drogowej jest OK. Ale na tor to powinna być mała kierownica i najlepiej krótka przekładnia. Zastanawiam się czy tez do hamowania lewą noga nie trzeba zastosować sportowych pedałów i butów ??? Nie wiem-ale sprawdzę.

 

REASUMUJĄC - bardzo fajnie zorganizowana impreza w bardzo dobrze do tego przygotowanym miejscu. Naprawdę wspaniała możliwość sprawdzenia siebie i auta w miłej atmosferze.I przystępna cena.Za te same pieniądze pojeździłem dużo więcej i dużo mocniej niż w SJS.

 

 

PS. Wiadomo,że auto Waszki jest szybkie a i Waszka driver pierwsza klasa. To też nie ukrywam,ze jak siadam z nim na prawy to mi serce podchodzi do gardła, bo z nas dwóch tylko jeden wie gdzie auto pojedzie. Ale były i emocje jak Waszka siadł ze mną i to z całkiem innego powodu :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Jacky X takie miałeś piękne, wychuchane GT a tu już prawie po dzwonie i upalane.....

Nikt od ciebie tego nie kupi :mrgreen: :wink:

 

Właśnie na to liczę i dlatego daję relację na forum. Wiesz, każdy może mieć chwile słabości i wystawić auto na sprzedaż . A potem żałować. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZAS- wewnątrz toru jeździło mi się bardzo fajnie.Nie za bardzo jednak wiedziałem co robić na długich łukach i otworzę w związku z tym nowy topic bo tu potrzebuję sporo pomocy. A lewą nogę zaczynam już ćwiczyć do hamowania.

 

Przyjedź na kolejny TJS to zobaczysz,jak powinno się jechać w długim łuku i szybko i bokiem i jak tam będziesz chciał.

Lewa noga to bardzo istotna sprawa i warto ćwiczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...