Skocz do zawartości

Może kolejny konkurs na największą "wpadkę" ...


Roland

Rekomendowane odpowiedzi

.. tylko tym razem na stronach tematycznych Subaru (np. klub.subaru.pl, plejady.subaru.pl, itp. o ile coś więcej występuje poza oczywiście forum.subaru.pl :-)) )

 

Szczególnie, że był już konkurs na "wpadkę" na stronie głównej był też na stronach dealerskich więc kolej na następne :-)

 

Dla mnie kandydatem nr 1 jest plejady.subaru.pl i tekst na stronie głównej:

 

Przedstawiamy Państwu kwartalnik Plejady ..

 

i parę linijek niżej

Dwumiesięcznik Plejady dostępny jest w każdym autyrozywanym salonie Subaru

 

Chyba, że serwisy znajdują się w innej czasoprzestrzeni :-) gdzie kwartał jest inaczej rozliczany :-)

 

Aaaaa - już wiem - to są "autyrozywane" serwisy :D (terroryzowane :?: )

 

A brak zdecydowania co do kwartalnika jest też w dziale "Prenumerata"

 

Najpierw mamy:

Kwartalnik; zamówienia przyjmowane są drogą elektroniczną ze Sklepu Internetowego Subaru.pl (dział gadżety) lub telefonicznie (12) 269 07 50 (Katarzyna Rejman).

 

a później

Koszt prenumeraty to 20 zł (6 numerów) nie zawiera kosztu przesyłki.

 

chyba, że prenumerata obejmuje 1.5 roku wtedy tu jest ok :D (ale dotychczas nie spotkałem się z podawaniem ceny za okres dłuższy niż rok)

 

pozdrawiam,

Roland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Temat jak najbardziej do podjęcia ! :wink:

 

Konkurs zostanie zorganizowany natychmiast po zakończeniu aktualnego na post nr 50.000 .

Czyli, jak mam nadzieję, już wkrótce :)

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy takim przyroście forumowiczów i ich jeszcze większym gadulstwie ten konkurs może się okazać bardzo krótki jeśli ma być zakończony przed rozpoczeciem konkursu na 60.000 posta, moze lepiej już teraz w magazynie zgromadzić większą ilość nagród, bo później może się okazać, że coraz szybciej są rozdawane :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jak najbardziej do podjęcia ! :wink:

 

Konkurs zostanie zorganizowany natychmiast po zakończeniu aktualnego na post nr 50.000 .

 

to mam nadzieję, że moje zgłoszenie zostanie uwzględnione jako konkursowe :D :D bo już ktoś poprawił te wpisy (tylko nie do końca bo nadal mamy "autyrozywane" serwisy :-) )

 

pozdrawiam,

Roland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chciałem spytać, czy ten konkurs dojdzie do skutku?? ;)

 

Bo jeśli tak, to mam pewnego poważnego "kandydata" :) :

 

Duża torba podróżna SPRT (pojemność ok 60 l). Wykonana jest z bardzo wytrzymałego, nieprzemakalnego materiału. Jest ona także bardzo funkcjonalna o czym świadczy duża ilość kieszeni i przegródek na różnego rodzaju drobiazgi (długopisy, dokumenty, telefon komurkowy itp). Posiada wyhaftowane logo SPRT z dwóch stron.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to taki telefon, co tylko ko(ło)murku działa... ;-)

 

A w tym cytacie powyżej podoba mi się też (acz to już wyrafinowane znęcanie się) "ilość kieszeni". To ile ich jest? Litr...? Bo mnie zawsze się wydawało, że jak coś jest na sztuki, a nie na objętość - to się mówi "liczba"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Bo to taki telefon, co tylko ko(ło)murku działa... ;-)

 

A w tym cytacie powyżej podoba mi się też (acz to już wyrafinowane znęcanie się) "ilość kieszeni". To ile ich jest? Litr...? Bo mnie zawsze się wydawało, że jak coś jest na sztuki, a nie na objętość - to się mówi "liczba"...

 

:))

A różni tacy mówili że to JA się czepiam... ;)))

 

pzdr,

M.

 

pees: Z tego co mi się kojarzy, to "liczba" jest faktycznie zastrzeżona dla rzeczy policzalnych, ale "ilość" nie określa jednoznacznie policzalności lub jej braku... "Ilu ich przyszło?" - ?? hm... "0,391 m3" -?? - nie wiem na pewno, tak mi się kojarzy... :)

JA bym się przypiął raczej do "pojemności" - ta raczej do zbiorników się odnosi; lepsza byłaby "objętość" - bo to dotyczy cechy przedmiotu, nie tego ile do niego wlać można - co wy kolego na to?

PPS: Jak będzie poprawniej: "Dzielenie włosa na czworo" czy dzielenie włosa na cztery" ?? ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruda, "ile" nie jest zastrzeżone tylko dla "ilości", więc "ilu ich przyszło" jest poprawne (jako pytanie o LICZBĘ). Nieprawidłowe byłoby: "jaka ilość ludzi przyszła?" ;-)

A co do "pojemności/objętości" i "cztery/czworo" - mówię szczerze... NIE WIEM. Bo ja nie jestem polonista, tego i owego się człowiek w robocie nauczył od starszych... ale jeszcze nie wszystkiego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruda, "ile" nie jest zastrzeżone tylko dla "ilości", więc "ilu ich przyszło" jest poprawne (jako pytanie o LICZBĘ). Nieprawidłowe byłoby: "jaka ilość ludzi przyszła?" ;-)

A co do "pojemności/objętości" i "cztery/czworo" - mówię szczerze... NIE WIEM. Bo ja nie jestem polonista, tego i owego się człowiek w robocie nauczył od starszych... ale jeszcze nie wszystkiego ;-)

:))

WiS, ubawiłem się czytając twój post, i tak mnie jakoś wena poniosła... "Ubawiłem się", ale nie znaczy to że uwagi twoje uważam za bezpodstawne - po prostu rozstrzyganie takiego niuansu w kontekście wcześniejszej "komurki" miało dla mnie tak trochę klimat a la Monty Python. :)

(Z tym włosem to też chodziło o te klimaty :)

 

Ale chyba jednak "ile" --> "ilość", "śmiele" --> "śmiałość" -??

 

Dobra. Się zorganizuje jakieś szkło, się wątpliwości rozstrzygnie, się temat się dokończy :)

 

pzdr,

M.

 

PS: Czerwone wytrawne? Chilijskie? Czy może jednak inne pomoce naukowe kolega sugeruje? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruda, Ty nie bądź taki upiornie konstruktywny w propozycjach, bo przestaniesz zasługiwac na swój szlachetny przydomek... Zamiast marudzić, to ten już - by się brał do ostatecznych rozstrzygnięc... Nie ma lekko.

 

PS. Byle mokre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruda, Ty nie bądź taki upiornie konstruktywny w propozycjach, bo przestaniesz zasługiwac na swój szlachetny przydomek... Zamiast marudzić, to ten już - by się brał do ostatecznych rozstrzygnięc... Nie ma lekko.

 

PS. Byle mokre.

 

Rozumiem. Dla kolegi zatem szlachetny trunek o pięknej nazwie "Mądrość" *) ze słonecznych i pięknych wzgórz bułgarskich pochodzący, których to wzgórz stopy szemrzącymi falami Morza Czarnego omywane są, a wierzchy ich wonnym wiatrem stepowym gładzone... :roll:

 

(Ja tam pozostanę przy cierpkim cieńkuszu andyjskim, co początek swój z winorośli wyrosłej na glebie pośledniej, a przez lamy i alpaki guanem użyźnionej, bierze - a którą-ż to winorośl nieokrzesani górale obrabiali... :mrgreen:

 

pzdr,

M.

___________

*) "Mądrość", czyli"Sofija" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 5 lat później...

To, że wielu poważnych facetów napaliło się na logo japońskiego pisemka dla nastolatek też się kwalifikuje? ;p //teraz mi się dostanie :]

 

żeby nie było - mi też podoba się świniacz ;p Może nawet go sobie wytnę na ploterze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...