Skocz do zawartości

Znamy czy nie znamy ?


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowny wielkiLeninie, wychyliłeś się, nie wiedząc co Fliper oferuje za te sto punktów. Znając poczucie humoru dzisiejszej młodzieży, za każde 10 punktów są zapewne trzy kopniaki. Życzę miłego sadzenia ogórków na skopanej dzioałce.

 

Siwy Wrażliwynaból

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fliperze, wspomniałem o dzisiejszej młodzierzy wszelakiej.

Co do przedstawionego modelu to może być Ford Multipla WRX combi Van Wagon PKP Klimatronic WSW, lub jakiś bliźniaczy.

Na kiedy przewidujesz rozwiązanie zagadki ?

Jeżeli to nowy Van Subaru, to proszę więcej Informacji ( foto środka ), ponieważ jestem poważnie zainteresowany jako następcą ( w moim przypadku ) Forestera.

 

Siwy Ogródekmamjużskopany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jestem wyjątkowo upierdliwym Forumatołowiczem, ale chciałbym- o ile to nie kłopot - poznać jakieś - o ile to możliwe - dane techniczne typu :

- pojemność motorka

- moc motorka

- moment motorka

- kolor motorka ...............................................................żartowałem.

- długość autka

- szerokość autka

- wysokość autka

- pojemność autka ( bagażniczka ma się rozumieć )

- przewidywaną cenkę autka ( o ile nas Szanowna Dyrekcja podgląda )

 

 

WYWY czyli siwy upierdliwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę, że to jest samochód WIDMO, którego tak naprawde nie ma. No bo można go kupić w Polsce? Nie. Gdzieś w Europie? Też nie. Niektórzy coś przebąkują o Japonii , ale nikt nie wie na pewno, czyli jak dla mnie to tego Subaru po prostu nie ma !!!!

wielko-EUREKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkopolasiu, sadzisz źle. Van Subaru miał powstać i powstanie, ponieważ Subaru porodukuje przeważnie na rynek amerykański i australijski. Poza tym juz kilka miesięcy temu, widziałem projekt prototypu. trzydzieści trzy kopy zaliczysz ( to jest tak trzy kopy od punkta ) ponieważ zgadłes że to Subaru. ( to jest wyliczenie w/g mojego systemu wartości punktów ). Sam bym Ci wypłacił, ale po pierwsze Fliper ma Pierwszeństwo, a po drugie w Poznaniu będę dopiero na Targach.

Do miłego skopanego zobaczenia.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopy będą za 100 punktów od Flipera ( jeden kopniak za trzy punkty)

Do Poznania jadę sprawdzić czy tam się jeszcze koziołki trykają rogami, czy już księża tacami.

Też mam nadzieję że Subaru nie wystawi czegoś w tym guście.

 

Siwy Antyklerykał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...