Skocz do zawartości

Dodatkowe wskaźniki


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego właśnie pytam o co chodzi.  

 

To: Dawid Gawinkowski

From: Susan/Chloe

Date: 2018/9/3

 

Hello, Sir

 

Good day!

 

Thank you very much for your e-mail!  Sorry for the late reply because of the weekends. 

After check, it’s real.  It’s our Group’s product, please don’t worry about it~

Feel free to tell us if there is any questions. J

 

 

Have a great day, thank you!

 

***********

2018 Automechanika Frankfurt (Sep. 11th ~15th)

Location: Messe Frankfurt GmbH

Booth: Hall 4.2 M26

***********

Welcome to the show -

 

Best wishes,

www.autogauge.com.tw

email: taiwanno1@autogauge.com.tw

Tel: +886-2-26547070

Skype: autogauge.chloe   WhatsApp: 0912027325

Wechat: autogaugetw    Line: 0912027325

 (Catalog App for Android)

 

 

Edytowane przez gawinyo
Mail potwierdzający wiarygodność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Michał Różański napisał:

Czy polecacie AutoGauge?

Obecnie STRI cholernie ciezkie do dostania, podobno serwis tego to porazka... DEFI cholernie drogie. jaka alternatywa?

Jest Pro G Engineering ale kompletnie nic o tym nie wiem..

 

Szczerze mówiąc też jestem ciekaw. 

 

Od jakiegoś czasu zbieram opinie i podobno lepsze auto gauge, zwlaszcza te porzadniejsze modele typu smoke peak / warning niżeli jakieś chińskie. Ostatnio odkryłem te nowe auto gauge, rozmawiałem z producentem mailowo i jest to ich wytwór. 

 

Spotykam się z opinią że w tym budżecie raczej niczego lepszego się nie znajdzie aczkolwiek jak jest na prawdę ? 

 

Jakiś czas temu zamówiłem zegar "greedy" z ALI, pierw doładowanie - działa do tej pory BARDZO DOBRZE. Jednak zamówiłem jeden ciśnienie oleju , padł po tygodniu, od początku wyświetlał jakieś paranoiczne wartości, odważnie zamówiłem drugi - ten był lepszy, dzialał działał pokazywał bardzo dobrze i byłem bardzo zadowolony ( porównywałem z manometrem manualnym ), ale ostatnio zaczął wariować, być może czujnik padł - ale nie mam pojęcia jaki zamiennik zamontować. 

 

Także chyba będę skłaniał się do zakupu auto gauge, dużo ludzi korzysta i podobno jest ok, czekam też na opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli właściwie coś na czym prawie najbardziej zależy, rozebrałem ten czujnik "duży" i jego konstrukcja jest tak głupia że na pewno one się psują po czasie pod wpływem np wibracji. Dlatego najlepiej kupić ciśnienie z peakiem mimo ze to bez sensu ze peak nie warning ale tam ten czujnik na pewno jest zywotniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przerabiałem AG w wersji SM w trzech autach:

Honda: Oil Temp + Oil Press

Subaru: EGT + Boost + Oil Temp
Honda: EGT + Boost + Oil Temp + Oil Press (a była to wyścigówka katowana po torach wiec lekko nie miały)

 

Za kazdym razem były to inne (nowe) wskazniki i szczerze mówiąc zadnych problemów nie uświadczyłem. Sądze, ze znaczenie ma tez jakość czujników (AG daje lepsze/gorsze do wyboru + są jeszcze jakieś inne tańsze podróbki chyba) oraz sposób montażu. Teraz w Subaru zdecydowalem sie na Defi ale m.in. dlatego, ze chcialem kompaktowy wyświetlacz a nie rząd zegarków na desce.

 

PS. Ciśnienie jest i z peakiem i z warningiem.

Edytowane przez Ptasi0r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Ptasi0r napisał:

ja przerabiałem AG w wersji SM w trzech autach:

Honda: Oil Temp + Oil Press

Subaru: EGT + Boost + Oil Temp
Honda: EGT + Boost + Oil Temp + Oil Press (a była to wyścigówka katowana po torach wiec lekko nie miały)

 

Za kazdym razem były to inne (nowe) wskazniki i szczerze mówiąc zadnych problemów nie uświadczyłem. Sądze, ze znaczenie ma tez jakość czujników (AG daje lepsze/gorsze do wyboru + są jeszcze jakieś inne tańsze podróbki chyba) oraz sposób montażu. Teraz w Subaru zdecydowalem sie na Defi ale m.in. dlatego, ze chcialem kompaktowy wyświetlacz a nie rząd zegarków na desce.

 

PS. Ciśnienie jest i z peakiem i z warningiem.

 

Masz Defi Advance ZD? wlasnie tez sie nad tym zastanawiam, masz replike czy ori?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, gawinyo napisał:

Tak, ciśnienie jest z peakiem i warningiem, ale w peaku dają inny czujnik a w warningu inny czujnik, o to chodzi . 

 

i w peaku znajduje sie ten 'lepszy' rzekomo mniej awaryjny czujnik . 

 

Zgadza się, wersje dodawane do Peak są praktycznie bezwaryjne, tylko boost czasem potrafi pokazywać 0,1bar w jedną albo drugą.

 

Na inne wersje szkoda pieniędzy.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Michał Różański napisał:

 

Masz Defi Advance ZD? wlasnie tez sie nad tym zastanawiam, masz replike czy ori?

 

Ori. W ponizszym poscie pisalem wiecej. W innym tez jak podłączyć do III Gen. Jak coś chcesz wiecej zapytać to pisz śmiało

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

19 godzin temu, Michał Różański napisał:

Czy polecacie AutoGauge?

Obecnie STRI cholernie ciezkie do dostania, podobno serwis tego to porazka... DEFI cholernie drogie. jaka alternatywa?

Jest Pro G Engineering ale kompletnie nic o tym nie wiem..

Zakup Defi z Nenguna wyszedł mnie sporo taniej niż w Polsce. Sprawdź sobie ceny jak to tam obecnie się prezentuje bo może dalej warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.09.2018 o 18:37, Michał Różański napisał:

Czy polecacie AutoGauge?

Obecnie STRI cholernie ciezkie do dostania, podobno serwis tego to porazka... DEFI cholernie drogie. jaka alternatywa?

Jest Pro G Engineering ale kompletnie nic o tym nie wiem..

Ja na wiosnę montowałem u Carfita zestaw wskaźników STRI i z dostępnością nie było problemu.Kupione , montowane i sprawdzone u Edwina i wskazania dokładne.20180327_201419.thumb.jpg.e8ffdd8528677524c449fb38442a8df1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mialem UKP w imprezie, mam teraz w mr2 i motocyku. Polecam :) w toyocie to jedno urzadzenie ogarnia mi temp. oleju, plynu, EGT, AFR, cisnienie doladowania, cisnienie oleju, predkosc i spalanie/zasieg. Na wszystko mozna ustawic alerty. Od niedawna moze podpiac tez telefon z androidem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 28.10.2018 o 18:22, sredniaq napisał:

Koledzy ile to warte?
5099ddb6e900a6ca5ec6fbada6538874.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Za nowy oryginalny zestaw Defi trzeba zapłacić ponad 4 tyś zł(daszek,  centralka, 3 zegary,  czujniki), używane w dobrym stanie kosztują około 3 tyś zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ZadaTech.

 

Montowalem w Forku SG, boost, cis. oleju, temp oleju, temp wody a teraz robie egt.

Wszystko na 7" wyswietlaczu, wkomponowane w daszek na desce, sterowane malym joystickiem.

Koszt ok 400 ojro.

Wskazania w miare dokladne.

 

http://zada-tech.com/products/multi-gauges/7-full-colour-tft-ips-graphical-lcd-multi-gauge

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2019 o 18:22, saszynski napisał:

ZadaTech.

 

Montowalem w Forku SG, boost, cis. oleju, temp oleju, temp wody a teraz robie egt.

Wszystko na 7" wyswietlaczu, wkomponowane w daszek na desce, sterowane malym joystickiem.

Koszt ok 400 ojro.

Wskazania w miare dokladne.

 

http://zada-tech.com/products/multi-gauges/7-full-colour-tft-ips-graphical-lcd-multi-gauge

 

fajne, dzięki za cynk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też jest ciekawy produkt a jego oprogramowanie pozwala na dużą konfigurację pod własne upodobania.
 
https://www.reveltronics.com/pl/produkty/uniwersalny-komputer-pokladowy-ukp#opis
 
09utcomp-pro_white.jpg&key=461c2a69a02b21890ed8546f1b3d2cee44d50fe711d0f3a1aeb8ce54c5550c35
 
15utcomp-pro_screens.jpg&key=99c535b3202fde6a4c10635cf12bc6bd764e9ca8f3283e24e59472d0cb283d34
 
 
ukp_software.jpg&key=0c58fa7379621706b35acd2be0628936b2b5217793cad54b4787331eccbc53eb
Poradźcie gdzie to w okolicach Warszawy można by zamontować, potrzebny jakiś wybitny specjalista, duży problem z podpięciem czujników? Najbardziej zależy mi na temp. płynu, oleju i ciśnienie oleju.
I czy to ma sens w OBK 2.5 n/a z 2010r?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdź na forum reveltronik, tam jest dział gdzie ludzie oferują pomac z zamontowaniem.

 

Temperature plynu masz juz seryjnie w aucie (cisnienie oleju w zasadzie tez) - bez alertów itp ale jak nie planujesz upalać tego Outbacka to ja bym nie mobtował;) Co do reszty to:

-podstawka pod filtr oleju z dwoma wejściami*

-czujnik temperatury **

- czujnik ciśnienia (reveltronik sprzadaje takie)

Do samego UKP musisz podpiąć:

+12V 

+12acc

GND

tasme do lcd/oleda

czujnik cisnienia

czujnik temperatury

 

to jest takie bezwzgledne minimum.

 

* chyba ze w 2.5 jest jakies sprytniejsze miejsce

** ja zamiast montować analogowy patroszs taki w srodku, wklejam cyfrowy i tak wkrecam do podstawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...