Skocz do zawartości
Harvester

Dodatkowe wskaźniki

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Dlatego właśnie pytam o co chodzi.  

To: Dawid Gawinkowski

From: Susan/Chloe

Date: 2018/9/3

Hello, Sir

Good day!

Thank you very much for your e-mail!  Sorry for the late reply because of the weekends. 

After check, it’s real.  It’s our Group’s product, please don’t worry about it~

Feel free to tell us if there is any questions. J

Have a great day, thank you!

2018 Automechanika Frankfurt (Sep. 11th ~15th)

Booth: Hall 4.2 M26

Welcome to the show -

Best wishes,

www.autogauge.com.tw

email: taiwanno1@autogauge.com.tw

Tel: +886-2-26547070

Wechat: autogaugetw    Line: 0912027325

(Catalog App for Android)

Edytowane przez gawinyo
Mail potwierdzający wiarygodność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy polecacie AutoGauge?

Obecnie STRI cholernie ciezkie do dostania, podobno serwis tego to porazka... DEFI cholernie drogie. jaka alternatywa?

Jest Pro G Engineering ale kompletnie nic o tym nie wiem..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, Michał Różański napisał:

Czy polecacie AutoGauge?

Obecnie STRI cholernie ciezkie do dostania, podobno serwis tego to porazka... DEFI cholernie drogie. jaka alternatywa?

Szczerze mówiąc też jestem ciekaw. 

Od jakiegoś czasu zbieram opinie i podobno lepsze auto gauge, zwlaszcza te porzadniejsze modele typu smoke peak / warning niżeli jakieś chińskie. Ostatnio odkryłem te nowe auto gauge, rozmawiałem z producentem mailowo i jest to ich wytwór. 

Spotykam się z opinią że w tym budżecie raczej niczego lepszego się nie znajdzie aczkolwiek jak jest na prawdę ? 

Jakiś czas temu zamówiłem zegar "greedy" z ALI, pierw doładowanie - działa do tej pory BARDZO DOBRZE. Jednak zamówiłem jeden ciśnienie oleju , padł po tygodniu, od początku wyświetlał jakieś paranoiczne wartości, odważnie zamówiłem drugi - ten był lepszy, dzialał działał pokazywał bardzo dobrze i byłem bardzo zadowolony ( porównywałem z manometrem manualnym ), ale ostatnio zaczął wariować, być może czujnik padł - ale nie mam pojęcia jaki zamiennik zamontować. 

Także chyba będę skłaniał się do zakupu auto gauge, dużo ludzi korzysta i podobno jest ok, czekam też na opinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o AutoGauge, to jedynymi wartymi są te z serii Stepper Meter - czyli po prostu wersje z silniczkiem krokowym. Reszta podobno szajs.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w poprzednim aucie mialem auto gauge SM i o ile doladowanie i temp oleju były bardzo okej, to cisnienie oleju po kilku miesiacach zaczelo pokazywac pogode :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli właściwie coś na czym prawie najbardziej zależy, rozebrałem ten czujnik "duży" i jego konstrukcja jest tak głupia że na pewno one się psują po czasie pod wpływem np wibracji. Dlatego najlepiej kupić ciśnienie z peakiem mimo ze to bez sensu ze peak nie warning ale tam ten czujnik na pewno jest zywotniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

ja przerabiałem AG w wersji SM w trzech autach:

Honda: Oil Temp + Oil Press

Subaru: EGT + Boost + Oil Temp
Honda: EGT + Boost + Oil Temp + Oil Press (a była to wyścigówka katowana po torach wiec lekko nie miały)

Za kazdym razem były to inne (nowe) wskazniki i szczerze mówiąc zadnych problemów nie uświadczyłem. Sądze, ze znaczenie ma tez jakość czujników (AG daje lepsze/gorsze do wyboru + są jeszcze jakieś inne tańsze podróbki chyba) oraz sposób montażu. Teraz w Subaru zdecydowalem sie na Defi ale m.in. dlatego, ze chcialem kompaktowy wyświetlacz a nie rząd zegarków na desce.

PS. Ciśnienie jest i z peakiem i z warningiem.

Edytowane przez Ptasi0r

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tak, ciśnienie jest z peakiem i warningiem, ale w peaku dają inny czujnik a w warningu inny czujnik, o to chodzi . 

i w peaku znajduje sie ten 'lepszy' rzekomo mniej awaryjny czujnik . 

Edytowane przez gawinyo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, Ptasi0r napisał:

ja przerabiałem AG w wersji SM w trzech autach:

Honda: Oil Temp + Oil Press

Subaru: EGT + Boost + Oil Temp
Honda: EGT + Boost + Oil Temp + Oil Press (a była to wyścigówka katowana po torach wiec lekko nie miały)

Za kazdym razem były to inne (nowe) wskazniki i szczerze mówiąc zadnych problemów nie uświadczyłem. Sądze, ze znaczenie ma tez jakość czujników (AG daje lepsze/gorsze do wyboru + są jeszcze jakieś inne tańsze podróbki chyba) oraz sposób montażu. Teraz w Subaru zdecydowalem sie na Defi ale m.in. dlatego, ze chcialem kompaktowy wyświetlacz a nie rząd zegarków na desce.

PS. Ciśnienie jest i z peakiem i z warningiem.

Masz Defi Advance ZD? wlasnie tez sie nad tym zastanawiam, masz replike czy ori?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, gawinyo napisał:

Tak, ciśnienie jest z peakiem i warningiem, ale w peaku dają inny czujnik a w warningu inny czujnik, o to chodzi . 

i w peaku znajduje sie ten 'lepszy' rzekomo mniej awaryjny czujnik . 

Zgadza się, wersje dodawane do Peak są praktycznie bezwaryjne, tylko boost czasem potrafi pokazywać 0,1bar w jedną albo drugą.

Na inne wersje szkoda pieniędzy.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Michał Różański napisał:

Masz Defi Advance ZD? wlasnie tez sie nad tym zastanawiam, masz replike czy ori?

Ori. W ponizszym poscie pisalem wiecej. W innym tez jak podłączyć do III Gen. Jak coś chcesz wiecej zapytać to pisz śmiało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

19 godzin temu, Michał Różański napisał:

Czy polecacie AutoGauge?

Zakup Defi z Nenguna wyszedł mnie sporo taniej niż w Polsce. Sprawdź sobie ceny jak to tam obecnie się prezentuje bo może dalej warto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.09.2018 o 18:37, Michał Różański napisał:

Czy polecacie AutoGauge?

Ja na wiosnę montowałem u Carfita zestaw wskaźników STRI i z dostępnością nie było problemu.Kupione , montowane i sprawdzone u Edwina i wskazania dokładne.20180327_201419.thumb.jpg.e8ffdd8528677524c449fb38442a8df1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktoś chce coś nietypowego to polecam zegary z RWD Power, MDV Display, MultiDisplay i MiniDisplay ;) zrobione na mega wysokim poziomie...

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mialem UKP w imprezie, mam teraz w mr2 i motocyku. Polecam :) w toyocie to jedno urzadzenie ogarnia mi temp. oleju, plynu, EGT, AFR, cisnienie doladowania, cisnienie oleju, predkosc i spalanie/zasieg. Na wszystko mozna ustawic alerty. Od niedawna moze podpiac tez telefon z androidem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy ile to warte?
5099ddb6e900a6ca5ec6fbada6538874.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 28.10.2018 o 18:22, sredniaq napisał:

Koledzy ile to warte?
5099ddb6e900a6ca5ec6fbada6538874.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Za nowy oryginalny zestaw Defi trzeba zapłacić ponad 4 tyś zł(daszek,  centralka, 3 zegary,  czujniki), używane w dobrym stanie kosztują około 3 tyś zł. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi