Skocz do zawartości

Dodatkowe wskaźniki


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz na słupek choinkę pakować, to proponuję znaleźć jakieś zegarki, w których da się mocno podświetlenie wygasić. Miałem przyjemność się przewieźć samochodem z choinką nocą ciemną i to cholerstwo bije po oczach niesamowicie :/ Wygląda fajnie, ale praktyczność słaba niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz na słupek choinkę pakować, to proponuję znaleźć jakieś zegarki, w których da się mocno podświetlenie wygasić. Miałem przyjemność się przewieźć samochodem z choinką nocą ciemną i to cholerstwo bije po oczach niesamowicie :/ Wygląda fajnie, ale praktyczność słaba niestety :(
Ogorasss założenie jest, że autem na codzień nie będę jeździł, a w słupku jakoś tak zawsze bardziej 'cool' mi się wydawało :mrgreen: Niemniej dzięki za radę :wink:

 

też mam w słupku, maciekSubru wspominał mi, że robił takie modyfikacje słupka na zegary, może pogadaj z nim?
O,o cenna informacja, pomuk leci. :wink:

 

Zrób te hamulce najsampierw, proszę :mrgreen:

 

Lansu przybędzie, koleżanki też oczarujesz (taakaaa duża tarcza, taaaki duużyyy zacisk).

Narazie kasy na nie, nie mam :cry: , a przy kolejnej wycieczce do tjuninkowni i tak je zrobię.

 

Michał po co Ci wskaźniki jak masz seryjny samochód?

Za niedługo przestanie być seryjny :mrgreen: Chociaż fakt faktem, silnik na razie seria zostaje.

 

Dzięki wszystkim za opinie, uwagi i offtop :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabar ja mam dwulitrowca lekko zmapowanego i boost mi sie przydal. posiadam auto gauge (nowa seria peak) i pokazuje to co ma pokazywac ;) jestem zadowolony i planuje dokupic jeszcze 2 zegary zeby byl komplecik, moim zdaniem auto galgany to bardzo dobry stosunek cena/jakosc, harvester jesli chcialbys cos niedrogiego, ale spelniajacego swe zadania to akurat zegary AG bym ci polecil, poza tym jak dla mnie to calkiem ladne zegarki sa :)http://allegro.pl/search.php?sg=0&string=sm+peak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nomad, :smile: Jedyny problem to taki, że nie wiem czy się wyrobię do galmoku :sad: Postaram się, ale może mnie nie być. Dzięki, za zaofiarowanie się :smile:

 

Jeżeli chodzi o auto gałgany to rzeczywiście tańsze są..... czemu cieszą się złą reputacją :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nomad, :smile: Jedyny problem to taki, że nie wiem czy się wyrobię do galmoku :sad: Postaram się, ale może mnie nie być. Dzięki, za zaofiarowanie się :smile:

 

Jeżeli chodzi o auto gałgany to rzeczywiście tańsze są..... czemu cieszą się złą reputacją :?: :?:

 

Bo "golfiarze" je montują :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszej jakości wskaźniki takie jak defi czy stri na pewno pożyją dłużej , a wiem, że w perspektywie masz zakup STI ,do którego po sprzedaży WRX'a mógłbyś je przenieść. Po co komuś robić prezent, w końcu mamy kryzys :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvi,

 

a powiedz mi proszę, czy ta cena obejmuje koszty VAT'ów, przesyłki i tego wszystkiego? Czy to cena samych zegarów u producenta, czy też jest to cena zakupu u polskiego dystrybutora?

 

Pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dwulitrowca NIE POTRZEBUJESZ ZADNYCH ZEGAROW - nawet jesli go delikatnie zmapujesz

 

 

pzdr

 

Twoj Doradca Tuningowy :mrgreen:

 

 

Temperatura oleju - zeby wiedziec kiedy juz mozna szybciej pojechac, daje mu zawsze kilka minut po nagrzaniu sie plynu chlodniczego, ale jednak wole wiedziec.

 

Boost - kilka km/h roznicy w trasie moze dac spore oszczednosci w paliwie. Na sluch tego nie ocenie, wskaznikiem jak najbardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Nie, w każdym wskaźniku jest wszystko, co potrzebne do montażu i pracy.

 

Ok dzięki :wink:

 

A co myślicie o wskaźnikach Defi 1DIN?? Tak akurat jak ktoś ma nieseryjne radyjko to by pasowały. Tylko czy można zmieniać konfigurację zegarków? bo temperatura wody i ciśnienie oleju akurat mi są zbędne. Ewentualnie jakieś inne wskaźniki 50mm plus ramka na 1DIN i wstawić pod radyjkiem, da radę takie coś wpasować?? :wink:

 

Pozdrawiam,

Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester, zastanów się jeszcze nad montażem zegarów na konsoli środkowej. IMHO też bardzo dobrze tam wyglądają. :wink: A może nawet nieco lepiej niż w słupku bocznym. :cool:

 

Tu masz przykład z samochodu Foreksa (zegary DEFI). Widziałem to na żywo i IMHO wygląda bardzo ładnie.

 

837a5eccee781ed4m.jpg

 

Z tego co pamiętam z wątku o Twoim Wrx, to chciałeś chyba modyfikować ten samochód. Jeśli się nie mylę, to zegary Ci się przydadzą, szczególnie, że zawsze możesz je przenieść do Sti jak kiedyś kupisz. :wink:

A z rozmów jakie ostatnio odbyłem, to tak jak Ci już ktoś wcześniej radził, weź też zegar mierzący temperaturę oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rpw, Siedziałem ostatnio w aucie z zegarami na słupku i nie zasłaniają bardzo. Ja siedzę mocno przysunięty do przodu (bom krótki ;)), więc wystawały może 1-2 cm poza obrys słupka (z mojej perspektywy of koz). A zawsze bardziej wieśniacko wydawalo mi się na słupku, więc raczej na 98% je tam zamontuje ;)

 

Co do oil temp, to jest następny w kolejce.

 

Dzięki za zainteresowanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...