Skocz do zawartości

Kolejny konkurs - 50.000 post .....


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 223
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

w Wielkopolsce mieszkają Wielkopolanie, którzy nie mieszczą się do Dlazwyczajnychludzikurtek, więc cicho być!

Przepraszam bardzo! W Wielkopolsce mieszkaja nie tylko Wielkopolanie... ale tez Mr.Why'ie, BaRiusze, Scoobies, IntakiWRX'y, pochodza stad Pumexy itd... I my sie z pewnoscia zmiescimy :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Wielkopolsce mieszkają Wielkopolanie, którzy nie mieszczą się do Dlazwyczajnychludzikurtek, więc cicho być!

Przepraszam bardzo! W Wielkopolsce mieszkaja nie tylko Wielkopolanie... ale tez Mr.Why'ie, BaRiusze, Scoobies, IntakiWRX'y, pochodza stad Pumexy itd... I my sie z pewnoscia zmiescimy :wink: :wink: :wink:

 

Razem na pewno :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo! W Wielkopolsce mieszkaja nie tylko Wielkopolanie... ale tez Mr.Why'ie, BaRiusze, Scoobies, IntakiWRX'y, pochodza stad Pumexy itd... I my sie z pewnoscia zmiescimy :wink: :wink: :wink:

 

Przykro nam..ale skargi i zażalenia prosze kierowac na PW do kolegi Wielkopolanina który wykorzystał limit Wlkp. na kurtki i inne nagrody do 2012 roku 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo! W Wielkopolsce mieszkaja nie tylko Wielkopolanie... ale tez Mr.Why'ie, BaRiusze, Scoobies, IntakiWRX'y, pochodza stad Pumexy itd... I my sie z pewnoscia zmiescimy :wink: :wink: :wink:

 

Przykro nam..ale skargi i zażalenia prosze kierowac na PW do kolegi Wielkopolanina który wykorzystał limit Wlkp. na kurtki i inne nagrody do 2012 roku 8)

 

Nie musi być na priv. Nie mam nic do ukrycia! Wygrałem w legalnej, uczciwej i jawnej rywalizacji i się moich kurtek nie wstydzę. (tzn jednej bo z drugiej ktoś się barrrrrdzo ucieszył ;) ).........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Nie mam nic do ukrycia! się nie wstydzę...

hmmmmmmmmmmm... :shock: :oops: 8)

 

Nawyki mamusi przechodzą przez ściane?????? :evil: :wink:

Zaraz napisze taka jedna z drugim, że grasuje po P-niu ekshibicjonista w kurtce Subaru ! Tu spisek, tam spisek i weź tu potem człowieku coś wygraj ... :? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE !!!!!!!!!!

 

Dajcie kurtke Wielkopolaninowi, bedzie tradycyjnie, bedze spokój i bedzie jedna rodzina kompletnie ubrana. Tyko niech da slowo, ze o nastempno nie bedzie marudził, dokond nie bedzie potomstwa pod nagrody ( nie zycze mu pespłodności, ale tym bardziej pięcioraczków ................................................no cheba ze Derekcja bedo Tribeci rozdawać, to raz mu dać i dosyć. Limit na Wielkopolskie wyczerpakowany na czysta lat ).

 

Mamusia co wygrala tyko raz ............ maraton ......nocny .......na Plejedach ........ i nawet kurna dyplomu .....nic ........w morde.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak juz wogóle abstrachując od wszystkiego skąd Dyrekcja ma kase na te nagrody :P zawsze sie skarzy na tą Skarbówke ale jednak prezenty są :D co oczywiscie nie powiem podoba mi sie napewno nie ma takiego drugiego forum gdzie Dyrekcja rozdaje nagrody mało tego gdzie wogóle dyrekcja udziela sie na forum daje cenne porady pomaga uzytkownikom Marki. Musze przyznać ze naprawde SUBARU to nie tylko dobre samochody ale i świetni ludzie.

 

Pozdrowienia dla Sz.p. Dyrektora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak juz wogóle abstrachując od wszystkiego skąd Dyrekcja ma kase na te nagrody :P zawsze sie skarzy na tą Skarbówke ale jednak prezenty są :D co oczywiscie nie powiem podoba mi sie napewno nie ma takiego drugiego forum gdzie Dyrekcja rozdaje nagrody mało tego gdzie wogóle dyrekcja udziela sie na forum daje cenne porady pomaga uzytkownikom Marki. Musze przyznać ze naprawde SUBARU to nie tylko dobre samochody ale i świetni ludzie.

 

Pozdrowienia dla Sz.p. Dyrektora :)

podlizywanie się Komisji Konkursowej surowo zabronione! otrzymujesz czerwoną kartkę (nie mylić z kurtką)!

to zrobił....yyyyyyyy...dodał od siebie motylek :?: :lol:

Monia dostaje żółtą kartkę od motylka (żeby nemo nie czuł się osamotniony ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie kurtke Wielkopolaninowi

 

No wszystko pięknie, ale w Poznaniu 10 st. w plusie, śniegu nie ma, więc teraz poproszę jakieś ładne niebieskie slipki na lato i .... drugie slipki ocieplane gdyby zima wróciła.

A tak poza tym, to trzymam kciuki, żeby ..... wygrał ktoś inny :D:D

.........no bo co ja na to mogę ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otrzymujesz czerwoną kartkę
Monia dostaje żółtą kartkę

 

 

Synuś, czerwonemi karteczkami mogesz se szastać z dowolnom fantazjom i fanaberiom, naturalnie o wiela z moderatorem beesz w stałym a raczej .........płynnym kontakcie, sie podliżesz wielokrotnie ( a tym sie brzydzisz przecież ) abo go wygryziesz ze stanowiska ......co nie daj boże .....w morde. Co sie tyczy żółtych kartoników, to proszę się serdecznie odpierniczyć od mojego - wlasnom krwawicom - zdobytego avatarka.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synuś, beesz w stałym a raczej .........płynnym kontakcie......co nie daj boże .....w morde.

Mamcia cos sie ostatnio opuszcza - nie dba jush o nas.... ciepelko idzie, a tu srody dalej takie jakies nijakie takie.... jak tu sie uplynnic jak Mamci nie ma :cry:

 

Co sie tyczy żółtych kartoników, to proszę się serdecznie odpierniczyć od mojego - wlasnom krwawicom - zdobytego avatarka.

 

...a podobno czasy kartek juz minely :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...