Skocz do zawartości

już tylko 2 tygodnie :)


keyser

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel

Jestem przekonany, że będzie bardzo miła zabawa :D

Wprawdzie sam, pomimo usilnych prób modyfikacji mojego kalendarza, nie będę w stanie przyjechać do Modlina :( (czego żałuję :!: ) lecz życzę bardzo udanej imprezy, pięknej pogody, dużo widzów i zawodników.

No i - przede wszystkim - sukcesów w rozwoju tej dyscypliny sportu :D

 

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem tyle co i ty, że nie będzie...

 

pewnie jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi...

w zeszłym roku już mieli problemy finansowe, a OZ nagrody pieniężnej za pierwsze miejsce w Generalce (zresztą jedyna nagroda pieniężna na całej imprezie) do tej pory nie otrzymał LOL

 

mam nadzieję, że w tym roku pójdzie im lepiej :)

 

tu jest trochę na ten temat:

http://forum.streetracing.pl/viewtopic.php?t=2346

 

http://forum.streetracing.pl/viewtopic.php?t=2290

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli juz temat powrocil. Czy SSS organizuje jakies GRUPOWE wjazdy ze znizkami czy ograniczone jest to tylko dla czlonkow SSS?

 

Kolejne pytanie to dlaczego pojazdy biorace udzial w sprincie na 400m znajda sie na innym placu niz np. reszta klubu, ktory nie startuje? Czy po zakonczeniu sprintu jest mozliwosc powrotu do swojego teamu klubowego ?

 

Tak jak juz mecze temat to czy Forumowicze SIP pokaza sie jakos na wizji? Moze jakis wieczorek zapoznawczy ? :twisted: :wink:

Z CTMem bedziemy, mysle, zauwarzalni :twisted: 2 flagi powinny wystarczyc 8) Zapraszam wszystkich !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie rozwinąc pytania Flipera.

- czy wieczorek rozpoznawczy będzie.................z gorzałą i panienkami ?

- czy impreza (skoro nie ma nagrody głownej) odbędzie się.....wogóle ?

- czy na wieczorek można się dostać na krzywy ryj, i którędy można się wczołgać ?

- czy można się dopisać do flagi Flipera, 3 trzeba mieć własną ?

- czy Modlin leży w Polsce ?

- czy 400 m to daleko, bo nie wiem ile zatankować ?

- 3 te wyścigi to z okazji Swięta Pracy, 3 nie daj Boże wręcz jak najbardziej przeciwnie ?

- 3 można wystartować bez auta ? ( mam nowe tenisówki 65x1 - płaskostopie )

- 3 na tych czterystu metrach są zakręty, i jakie ostre ?

 

Bezczelnie ciekawy Siwy. Odpowiedzi proszę podawać w kolejności zadawanych pytań. Z uwagi na sklerozę, ułatwi mi to ich przetrawienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie rozwinąc pytania Flipera.

- czy wieczorek rozpoznawczy będzie.................z gorzałą i panienkami ?

To juz pyanie do organizatora - my zalatwiamy w swoim zakresie :-D

 

- czy impreza (skoro nie ma nagrody głownej) odbędzie się.....wogóle ?

Jest nagroda glowna - uscisk reki Szanownego Waldemara.

 

- czy na wieczorek można się dostać na krzywy ryj, i którędy można się wczołgać ?

Wieczorek zaczyna sie kolo 8 rano wiec chyba nawet na nogach mozna :)

 

- czy można się dopisać do flagi Flipera, 3 trzeba mieć własną ?

Flagi sluza jako element nawigacyjny (po iweczorku :roll: :-D) - tak, zeby wiadomo bylo gdzie sie kierowac :)

 

- czy Modlin leży w Polsce ?

Czeski film..... que ? :wink:

 

- czy 400 m to daleko, bo nie wiem ile zatankować ?

Tak cos kolo mniej wiecej a okolo :) Jak cos to publicznosc pewnie pomoze dopchac do mety :twisted:

 

- 3 te wyścigi to z okazji Swięta Pracy, 3 nie daj Boże wręcz jak najbardziej przeciwnie ?

No....w sumie to nie wiadomo czy sie do 3go nie przeciagna jak bedziemy Szanownego Pana mobilka na 400m przepychac.

 

- 3 można wystartować bez auta ? ( mam nowe tenisówki 65x1 - płaskostopie )

Kolejne pytanie do organizatorow - mysle, ze trzeba tylko bierznik usunac bo konkurencja moze byc mocna :D

 

- 3 na tych czterystu metrach są zakręty, i jakie ostre ?

Zakrety......losu....zakrety....hmm....no nie, ale po drodze jakie panie piekne stoja.....powiem ci, ze czasami to ciezko w pol godziny sie zmiescic :twisted: :wink:

 

Bezczelnie ciekawy Siwy. Odpowiedzi proszę podawać w kolejności zadawanych pytań. Z uwagi na sklerozę, ułatwi mi to ich przetrawienie.

Wedle zyczen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie rozwinąc pytania Flipera.

- czy wieczorek rozpoznawczy będzie.................z gorzałą i panienkami ?

- czy impreza (skoro nie ma nagrody głownej) odbędzie się.....wogóle ?

- czy na wieczorek można się dostać na krzywy ryj, i którędy można się wczołgać ?

- czy można się dopisać do flagi Flipera, 3 trzeba mieć własną ?

- czy Modlin leży w Polsce ?

- czy 400 m to daleko, bo nie wiem ile zatankować ?

- 3 te wyścigi to z okazji Swięta Pracy, 3 nie daj Boże wręcz jak najbardziej przeciwnie ?

- 3 można wystartować bez auta ? ( mam nowe tenisówki 65x1 - płaskostopie )

- 3 na tych czterystu metrach są zakręty, i jakie ostre ?

 

Bezczelnie ciekawy Siwy. Odpowiedzi proszę podawać w kolejności zadawanych pytań. Z uwagi na sklerozę, ułatwi mi to ich przetrawienie.

 

HEHE... dobre.... flipper, a co mają CORSY wspólnego z SUBARU? hmmm...

 

p.Waldemarze - będzie również ciekawa próba sprawnościowa, na asfalcie, równoległa (2 sam. naraz), na dużym obszarze.... ok. 100x100metrów

 

Subaru Import Polska mogłoby np. zasponsorować Puchar dla najlepszego Subaru, jako SSS dopuszczamy puchary producenckie..... wystarczy, że wcześniej to ustalimy :)

 

Nie wszystko czego nie rozumiemy lub nie lubimy jest beeee....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flipper :) zgodnie z twoją prośbą odpowiadam na twoje pytania:

 

wydaje mi się, że twoje kwestie rozwiązaliśmy juz kiedyś....

 

Czy SSS organizuje jakies GRUPOWE wjazdy ze znizkami czy ograniczone jest to tylko dla czlonkow SSS?

 

tak jest napisane na stronie: zniżki są dla członków SSS. Zniżki grupowe niestety nie są przewidziane, ale 25zł to nie dużo pieniędzy :)

Kolejne pytanie to dlaczego pojazdy biorace udzial w sprincie na 400m znajda sie na innym placu niz np. reszta klubu, ktory nie startuje?

Ponieważ, nie wszyscy są w jakimś klubie, natomiast chcieliśmy oddzielić samochody startujące w zawodach od reszty, zlotowiczy, publiczności.

takie były głosy startujących w zawodach...

poza tym, ograniczy to chaos jaki może się wywiązać, jadący na start, wracający, wyjeżdżający kibice, wjeżdżający kibice....

lepiej jest to rozgraniczyć

 

Czy po zakonczeniu sprintu jest mozliwosc powrotu do swojego teamu klubowego ?

Po zakończeniu jazd jednej klasy, zawodnicy wracają na parking zawodniczy, oprócz 8 najlepszych, ci zostają na parkingu sędziowskim, po czym biorą udział w jazdach finałowych rozgrywanych metodą pucharową.

Tak jak juz mecze temat to czy Forumowicze SIP pokaza sie jakos na wizji?

 

nie wiem...... jeśli będą chcieli.... będzie telewizja Polsat i TV4 oraz TVN i Jedynka...

jednakże mamy patronat medialny 4x4 i Vmax z Polsatu i TV4 i to te programy będą najprawdopodobniej pokazywac najwięcej z zawodów...

mamy zapewnione 4-7minutowe relacje z każdej z 6 imprez...

Moze jakis wieczorek zapoznawczy ?

na najbliższej imprezie, jest to niemożliwe, bynajmniej na lotnisku... nie wykluczam, że po zawodach pojedziemy gdzieś do Wa'wy np. do Iguany, gdzie często po KJS'ach spotykają się miłośnicy motoryzacji ;)

 

Z CTMem bedziemy, mysle, zauwarzalni 2 flagi powinny wystarczyc

Powinny!

 

Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE... dobre.... flipper, a co mają CORSY wspólnego z SUBARU? hmmm...

...tyle co Audi z SSS :twisted:

 

Ktos zna jakas odpowiedz ? :wink:

 

hehe.... OKI

 

Flipper zrozum, nie możemy zrobić tak, żeby był jeden wspólny parking, lub aby pozwolić publiczności na wjazd na parking dla zawodników...

 

to by wpłyneło na organizację, i swobodny przepływ ruchu :)

 

mam nadzieję, że rozumiesz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, rozumiem - nie o to mi chodzilo. Popatrz - 3 placyki:

1. publicznosc (generalnie odwiedzajacy)

2. kluby (czyli jakby nie bylo wystawcy ;-) )

3. bioracy udzial w zawodach (cos jak pit stop'y :D )

 

Po wyscigu chcialibysmy wrocic i dac tez pokazu troche dla oczu (i uszu :) ), porozmawiac, spotkac sie.... rowniez poznac itp. Wiesz - my pewnie nie bedziemy brac udzialu w dalszej konkurencji naszymi milusinskimi....chociaz.... nigdy nic nie wiadomo :twisted: Moze byc niespodzianka..... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...