Skocz do zawartości

MOTOGALA ORAZ DNI OTWARTYCH DRZWI SUBARU


Waldemar Biela

Rekomendowane odpowiedzi

MOTOGALA charakteryzowała się ( dla mnie ) przemiłym towarzystwem Szanownej Dyrekcji i Pana Leszka Kuzaja. Ogólnie zaś - mocnym zadymieniem głownej sceny, lekkim zadymieniem publiczności, Estiajem oraz w przwazającej części prezentacją modeli pięknych zawieszeń i zderzaków. Żadnych kantów. Wszyskie obłe. Roczniki 1980 do 1985. Zawieszenia niczym nie osłonięte (prawie). Kilka osób było nawet zainteresowanych samochodami, reszta stała w kolejce po koryto. Koryto było wyliczone, ponieważ skończyło się równo z kolejką. Ogólnie jestem zachwycony.

DNI OTWARTE SUBARU to przede wszytkim otwarte drzwi i cholerne przeciągi. Co prawda nie kupiłem żadnego samochodu, ale za to wyniosłem z salonu dwa jabole po 50 złotych. Drogie ale francuskie. Miła atmosfera, przemiłe towarzystwo Szanownej Dyrekcji i Pana Leszka Kuzaja. Dużo fanów, dużo kanapek, dużo słońca, kolejka do myjni i WRC. Zrobiłem zdjęcia ale analogowe ( na takiej foliowej taśmie ), minie zatem trochę czasu zanim je zamieszczę, ponieważ do tej pory wklejełem tylko do albumu, a nigdy do kampjutera. Z przejażdżki z Panem Leszkiem nie skorzystałem, ponieważ zapomniałem założyć pieluchy.

 

Pozdrawiam. Siwy.

Ps. Na liszaje na brodzie ( od plucia sobie w nią że się nie było ) najlepszy jest spirytus nie koniecznie salicylowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...